+1 oy
1,351 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Ayrı şehirlerdeyiz. Misafirliğe geldi. Yatak odama izinsiz kapı vurmadan saat kaç olursa olsun giriyor. Surat asıyorum anlamıyor. Eşim de bişey demiyor daha doğrusu denk gelmiyor hep o uyurken giriyor. Anahtar da yok. Ayrıca onların evine gittiğimizde oraya da giriyor ve gülerek anlatıyor ne güzel uyuyordunuz vs diye. Ne yapabilirim sizce

47 Cevaplar

+2 oy
(13,887 puan) tarafından

Yuh yani başka ne diyim 

Müsait olmadığınız anda da girse acaba onuda mi  çok güzeldiniz diye anlatacak :Ddikkatli olunn

(540 puan) tarafından
Ahahahahah kız çok güldüm ya ahahah
(13,887 puan) tarafından
Sana gülmek yakışır bebekkk ☺️❤️☺️
tarafından
Konuşmanızı alevlendireyim :D
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Havlu koy anlar başka diyecek bişi yok
(633 puan) tarafından
Nasıl yani ne demek anlamadım ben. Nereye koyacak havluyu ? Ve havlu neden
(2,369 puan) tarafından
Ay belki anlar girmez diye dedim sen bilirsin yoksa açık açık şöyle anne müsait olmaya biliriz diye
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kara kara zık ona . 
(3,244 puan) tarafından
Gel bana gel
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kapinin arkasina birsey sıkıştır birsey derse yatak odasiya ondandir de 
0 oy
(192 puan) tarafından
Açık açık şöyle bence müsait olmayabilirz dye
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Kilitle kapını o ne öyle ya.
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Kapının arkasına sandalye koy. Açmak isteyince zorlansın.
0 oy
tarafından
Kapının arkasına sürgülü anahtar yaptır akşamları çek surgüyü acamasin 
(2,463 puan) tarafından
En iyisi bencede
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ikı ayrıevde ıkısıde anahtarsız odadakaldım kaynanamlarda bı kez olsun oldugumuz odaya kımse gırmedı kapıyagelmelerı bıle sayılıdır 
0 oy
(636 puan) tarafından

Aha benim kaynana hiç sormaz girer çıkar oğluma sünnet mevlidi okuttum annemlerde vardı hiç danışmadan yatakodama girdi üzerini değişti çıktı annem şok oldu :D dedim anne bu nee ki

0 oy
(89 puan) tarafından
Benimkide izinsiz paldır küldür girer. Geçen girmiş bebeğimin beşiğini kurcalamış çarşafını falan açmış. Balkona terliksiz çıkar tozdur falan demez. Artık kapıları kilitlemeyi düşünüyorum. Bebeğim durmuyor dağıtıyor diyerekten. 
0 oy
(236 puan) tarafından
Benimkide öyle girip oturur bide çene vermeye çalışır
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bizde beraber oturuyoruz ne zaman annem gile kalmaya gitsem geçer eşyaların yerlerini değiştirir deli olurum iki kere soylendim geçiyorsa da degistirmiyor
0 oy
tarafından
Eşin söylemiyosa sen söyle yada eşine kesin ve kati uyar anneni de 
0 oy
(361 puan) tarafından
Kapini kilitle ne demek istedigini anlayacaktir ya da esine de yakinsan kendin söyle girme diye benim de basima geldi yeni evli iken koy evlerinfe girdi hemen esime soyledim ya kilit tak ya da soyle girmesin hersey olabilir sonucta kari koca uyuyoruz mahremiyet yani illa bisey yapmak lazim degil bence 
0 oy
(438 puan) tarafından
Benimde hiç sevmediğim şeylerden biri izinsiz odalarima girilmesi izinsiz esyalarimiza dokunulmsindan hiç hazetmem geçenlerde kayinvalidemler geldi ikide kizi var biri evli oda annensigilin peşine takilip gelmiş neyse disari cikcaktik hep birlikte kahvalti falan yaptik ben bir an once evi temizleyip dönüşte ugrasmayalim yorgun yorgun diye temizleyip oyle cikayim diye ugrasiyorum, etrafi toparlarken kayinvalidem iki gorumcem odama girmişler uzerlerini degisitiriyorlar aynamin karsisina gecmis makyaj falan yapiyorlar evim 3+1 sanki baska oda yokmuş gibi dolusmuşlar odama ne sinirlendimyaa bende geldim odaya bende boy aynali dolap almiştim bunu yenimi aldin falan diye sordular bende anlatiyodum işte buyuk gorumcem tam dolabi aciyoru icinde ne var ne yok  bakmak için ben odaya girerkek acaman kapatti hemen az acmisti, yine isim gucum oldugunda gorumcemim ogluyla kayinvalidemin oğlu oyun odasiymis gibi yatak odama girip kapiyi örtüp oyun oynuyorlar ne kadar **** oluyorum bişeyde demiyorlar cocuklarina bende kalp kirmamak icin diyemiyorum tabi eşime soyluyorum çıkar sunlari odamdan diyorum oda anliyor zaten sinirlendigimi cikartiyor onlari odadan ayda yilda bir geliyorlar ama surekli boyle oluyor, çok san sıkıcı sen bi an once cozum bul 
(13,077 puan) tarafından
Canım valla uyar yer göster mesela oturma odasında giyinin çocuk odasında giyinin diye veya biliyorsun huylarını onlar geldiğinde kitle kapını çocuklar anlamıyor özel bir yer olduğunu giriyorlar oraya girmemeleri gerektiğini öğrensinler diye kitledim de
(438 puan) tarafından
haberim yoktu ben evi temizlerken girmisler üçü bide soruyolar cekmecelerine ne koyuyosun falan diye, tabak tencere takimi koyuyorum sanki :D gecen ara tatilde kayinvalidemle oglu geldi bor hafta kaldilar hergun giriyor buraya girilmez butasi bizim odamiz diyorum tamam yenge diyor yarın yine ayni, bide basima soyle bir sey geldi esim uyuyayim diye ugrasiyodu bende dolabimi duzenliyodum kizim babannesinin yanindaydi annemi istiyorum diyodu ben duyuyodum icerden kayinvalidemde kizimi bana getiriyomus annen uyumustur belki falan diyodu kayinvalidem sonra oğlu koşa koşa geldi kapiyi hizlica acip kaçti kayinvalidemde ben esyalarimi katlarken gördü gülüyor bide oğluna bende cagirdim onu azarladim bi guzel belki musait degildik falan kapoyi acip kacti s.a.l.a.k
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Bir kere sizi uygunsuz gorse daha girmez:D

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Anahtar yaptır canım o gelmeden kilitle hep
0 oy
tarafından
Kiz biz aynı evde yaşıyorux kocam kahveye oturnaya gitsin hemen pat diye daliyor benim odaya benim yatagima giriyor ben yatiyorsam geliyir yatiyor yanıma. Tiklamadan giriyor. Kocam varken tikliyor yeni öğrendi .
(1,746 puan) tarafından
Yatıyor yanıma derken çok güldüm kız senin yoruma
(4,700 puan) tarafından
Haha yeni öğrendi seninki aşama aşama insanlık mi öğreniyor ayıp ya valla yanında yatmak nedir bir ara de ki kaynanam kocama söylüyum de artık koynuma sen gir bu samimiyet iyi değil valla kayınvalidemlerin evi dubleks biz hangi kattaysak biz o katta çocukları onların yanına gönderene kadar oldugumuz kata gelmezler
tarafından
Kizlar valla komik felan ama moral bozucu hiç dibimden Ayrilmiyor kocam evden gidince sariliyor birakmiyor beni valla yanima yatiyor kiz :D
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kapısız köyden mi çıktın ne görmeye çalışıyorsun de 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 313 göst.
0 oy
21 cevap 648 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 862 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu