0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (425 puan) tarafından
Kızlar, kaynanam eşimi uyandirmak için sürekli odama girip duruyor. Eşim alarm kurduğu halde ya sahura uyandırmak için ya işe gitsin diye ya da herhangi bi neden için odaya gelip duruyor halbuki ben eşim uyansın diye sesliyorum zaten. Ne yapmam lazım ki utanıp bir daha odama girmesin? Yoksa kalp kırıcam mübarek aydayiz diye onu da yapmak istemiyorum şahsen ama taktik verin bana.

18 Cevaplar

+1 oy
(2,674 puan) tarafından
Anahtar ???? 
(425 puan) tarafından
Anahtar var hatta bu gece kapıyı kapadım ama wifi cekmeyince eşim kapıyı açtı o da az önce geldi abin aramış telefona bak demeye ondan sonra baktım oda da geziniyor hey Allahım
(2,674 puan) tarafından
Canim o zaman kaynanana açık açık diyeceksin orası bizim mahremimiz. Rahatsix oluyorum diye. Yoksa anlamaz.
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Düzgünce konuş güzel bir dille konusabilirsin bence
(425 puan) tarafından
Aslında dememe bile gerek yok ki kendisi bilmeli mahrem yere girilmemeli diye
0 oy
(950 puan) tarafından
Kapıyı kitle
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Çıplak yat belki utanır :)) uyarman lazım valla kalp kırmayalim diyoruzda afferdesin ama agzimizada siciyorlar o yüzden kırcan kalbi başka türlüsüden anlamazlar. Zaten şu kayinvalideleri hiç anlamam nasıl bir kafa yapıları var. 
(425 puan) tarafından
Kız düşündüm ama hasta olurum diye de soyunup yatamadım :D
(1,893 puan) tarafından
Evet o da var :)) konuş canim baktın anlamıyor kitle kapını
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Arkadan kilitle kapiyi 
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Onlar odasındayken sende dal içeri anlar belki anlamaz da seni uyarırsa e sen böyle yapıyodun bende normali bu sanıyorum de. Demek ki ikimizde odaya kapı vurmadan içeriden gel demeden girmememiz lazım de vallaaaaaaa yap
(2,098 puan) tarafından
Hamilesin diye bişey yapmıcanızı düşünüyo olabilir ama genede kapıyı çalmadan girmemesi lazım kaç yaşında ki
(425 puan) tarafından
58 yaşında. Ben köylüyüm, cahilim diyor ama her b*ku biliyor sinsiiiii
(2,098 puan) tarafından
Cam kırığıylada taharetleniyon mu diye sor. :))
(425 puan) tarafından
O neydi gızzzz :D
(2,098 puan) tarafından
Cahille etme muhabbet cam kırığıyla alır taharet :)))) o kadar cahilse diye hahahah
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Benim kaynanamda anahtar ile eve giriyordu bir gün almış yanına 2 kardeşinin karılarını kapıyı açıp giriyor bende bebeğimi emziriyorum sert bir dille uyardım onların yanında. Lütfen kapıya vur anahtar ile girme belki uygun değilim dedim. Tabi bozuldu bende üzüldüm daha tatlı dille yalnızken deseydim keşke dedim ama huyum böyle bir anda patliyorum ben. Daha da girmedi anahtarla. 
(425 puan) tarafından
Koskoca kadınlar yaa bu kadar da düşüncesiz olunmaz
0 oy
(90 puan) tarafından

Birliktelik yaşamışın gibi soyun dökün belki utanır:D bu ne terbiyesizlik, eşiminde babannesi pat diye girmişti odamıza. Nefret ederim böyle durumlardan. Sonra seni görmedim diyor. Fark eder mi benim odama giriyosun bi kapıya vur mesela. 

(425 puan) tarafından
Hiiiçç kapı vurma da yok sonunda iş üstü yakalayacak diye korkuyorum ama o zamanda ar eder daha da girmez diye de düşünüyorum bak o denli taktım kafaya :D
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Sinirlensenmi acaba artık patla yani ne bu böyle ayıp denen bişey var odama girme ben uyandırim eşimi de belki müsait değiliz odaya daliyosun karı koca odası burası de 
0 oy
(74 puan) tarafından
Bu cüreti vermeyin. Aman bırakın kırılsın bi zahmet bunu düşünemiyor mu?
0 oy
(201 puan) tarafından
Kız attıgın başlık güldürdü :d laap diye giriyor :d canım kilitle yada uyar
0 oy
(20 puan) tarafından
Ya çıplak yat. Ya da gelince kocana yapış.hic görmemiş gibi yapta kendisi hemen çıksın odadan bida da gelmez zaten.insan kapı çalmadan girer mi ya ne kadar garip.
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Çıplak yatöaya soyunup dökünmeye falan ne gerek var allah aşlına düzgünce söyleyin anlamıyorsa kırılsın kalbı. Nıye rezıl edıceksınız kendınızı. 
(425 puan) tarafından
Ben rezil olmam ki o bu hareketinden kaynaklı rezil olur
0 oy
(294 puan) tarafından
Kapını kilitle
0 oy
(946 puan) tarafından
Benimkide öyleydi kapımı kitliyordum
0 oy
(12,766 puan) tarafından
Ben açık açık derdim eşimlerin baba evi bir tuhaf bizim uyuduğumuz oda arada bir yerde kalıyor mutfağa ordan geçiliyor yeni evlendiğim zaman bir kere eşimle uyurken kaynanam geldi geçti görünce de durdu konuştu bizle eşime laf arasında demiştim ben daha senle beraber uyumaya alışkın değilim senden bile çekinip utanıyorum annen nasıl bu kadar rahat olur yanımızda diye sonraki yıllar o odada yaptığımızda eşimle ayrı yataklar serdiriyorum 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Şöyle mesajlar okudukca kaynanami sevmeye basladim. Bura bana kaynanamı melek yaptırdı . 
(425 puan) tarafından
Kaynananın kanatları bile olsa yok yani el sonuçta mutlaka bı yerden vurur

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 1,347 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Tkmly (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 678 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 101 göst.
0 oy