0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Ne zaman ayaklandı nız şu son günlerde o kadar perişan hissediyorum ki ne zaman duzelcem 

16 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Normal doğumda ilk gün hastanede müşade altindasin eve gelince de zaten kendini iyi hissediyon kalkiyon illaki ağrı oluyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nasıl dogurdun canım doğumdan hemen sonra biraz yürü dediler ben çok zorlandım iki kapıya gideen kadar YORULDUM 

Sonrasında biraz yattım 3.5 günler kalktım 
0 oy
(435 puan) tarafından
1 hafta baş ağrısından yattım çocuğum da kuvezdeydi o geldi ben ayaklandim.  Ne gibi sıkıntın var 
(252 puan) tarafından
Kızım oyun istiyo onla oyniyqmuyorum i kdr sistim ki nefes almak bile zor
(435 puan) tarafından
Kaç gün oldu
(252 puan) tarafından
Henüz doğmadı 1 ayimiız var
(435 puan) tarafından
Dogumdn sonra rahatlarsın 5 gün içinde
0 oy
(824 puan) tarafından
normal doğum yaptım aynı günde kalktım herşeyimi kendim yaptım 
0 oy
tarafından
Normal doğum da 3 günde ayaklandım ama ister istemez acı Ağrı oluyor 
0 oy
(866 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım servise çıkar çıkmaz atom karınca gibi bi oraya gidiyodum bi buraya
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Doğurduğum günün akşamı ayaklandım. Ama üç gün sonrası yatak döşek oldum 
(252 puan) tarafından
İlk doğumda bend eoyleydim
0 oy
(8,777 puan) tarafından
3 saat sonra desteksiz kalkıp ertesi günü tam ayaklandım 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
İlk doğumumda 7 8 saat sonra ayaklandı ikincide doğurdum 2 saat sonra ayaklandım 2.gun avm avm gezdim :)
0 oy
(1,443 puan) tarafından
Dogumdan hemen sonra tekerlekli sandalye ile odaya getirdiler sonra ayaga kalktım üstümü değiştirdim sonra yattım uzandım birşeyler yedim 3,4 saat sonra yavaş yavaş yürüyebildim sonraki gün yürüyerek hastaneden çıktım evde hiç tarafa bile girmedim hava sıcaktı daha da bunalıyordum 
0 oy
(15,025 puan) tarafından
İki doğumum da normal oldu. İlkinde 20ngun çok zor oturup kalktım. İkinci dogumumda dogumhaneden yürüyerek çıkacaktım nerdeyse
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Sezeryan oldum ayni gun ayaklandim. 
0 oy
tarafından

İlk doğum da 3 aya yakın ayaklanamadim hastaneden bile çıkamadım kızımın cenazesi için 1 hafta kadar eve yolladılar sonra yine yattım ama ikinci de hemen ayaklandim gibi birşey oldu sezeryan doğum zorlamadi ama felç geçirdim ondan çektim biraz 

(252 puan) tarafından
A canım neler yasamissin Allah sabır versin
tarafından
Bunada şükür yaşadık geldi geçti rabbimin sınavı
(252 puan) tarafından
Aynen olgunluğun takdirlik
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben sezaryen doğum yaptım. Doğumdan 6 saat sonra yürüdüm. Ertesi gün tamamen kendim yürüdüm hastanede gaz çıkması için. 2 gün sonunda eve geldik ve o günden itibaren sürekli kendi işimi kendim yaptım bebeğin bakımıyla full kendim ilgilendim. Lohusa yatağı bile yaptırmadım hiç yatmadım. Ayakta gezmek çok çabuk toparlanmamı sağladı iyi ki öyle yapmışım daha 30 günlük lohusayken görümcemin düğününe bile gittim 
(252 puan) tarafından
İlkinde bende öyleydim ama şuan o kdr zorlanıyorum ki sanıyorum ki doguncada sürecek bu süre kendimi çok kotu hissediyorum Allah bebege saglik versin tabide artık iyice bunaldım depresyona girecem sanki
(442 puan) tarafından
Sizi anlıyorum ama benden daha tecrübelisiniz. Bence çok daha kolay ve profesyonel şekilde atlatabilirsiniz. Kendinizi doğum ve lohusa psikolojisine sokmazsanız her şey kolay olur :) hem tecrübeli annelik daha keyifli olacaktır eminim
(252 puan) tarafından
Öyle canım ama şimdiden esimlenkavgaliyim bana ilk doğumda yaptığı isim baskısı aklımdan cikmiyo ondan nefret ediyorum suan
0 oy
(2,864 puan) tarafından

Sezeryan oldum sabah 7 de oldum akşam 8 10 gibi ayaklandim 

Normal dogum yaptım 10 dk sonra ayaklandım benim acı esigim yüksek sanırım 
0 oy
(12,531 puan) tarafından
Normaldı benim hastanede ayaklandım zaten. İnşallah bu sefer de normal olur 36 bitti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 30 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
0 oy
9 cevap 95 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu