0 oy
865 göst.
Diğer kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Kızlar bizim karşı daireden bugün baktım kapı çalıyor karşı komşunun kocası sert sert bakıyor sanki adam öldürecek gibi iki çocuğumla korktum açıkçası... Televizyon sesi geliyor sizden mi geliyor diye sordu eve açık yani dedim tv. 

Ses sistemimi var sizde aşırı ses geliyor bine dedi bende sonra birşeyler daha söyledi sesini indirin dedi kapattım kapıyı ama çok kötü bir şekilde konuştu içeri girdim kumandayı eline aldım benim TV Vestel 19 saydı ses yani gerçekten düşüktü hani desem çalgılı bir şeyler izliyor dum yok yani çok zoruma gitti esimede soyleyemedim gider tartışır diye hani şikayet edeceksin bilirsin yani gündüzdur eşin gelsin sen niye geliyorsun.yada grup var gruba yaz daire 3 ten TV sesi yüksek geliyor de ses sistemi mi kurmuşsunuz ne demek gerçekten çok böyle ezildim büzüldüm sizce normal mi böyle davranması ilk kez böyle bir durumla karşılaştım çok sıkıldı canım 

25 Cevaplar

+1 oy
(332 puan) tarafından
Banada gelmişlerdi eski apartmanda 15 de gündüz TV açıyorum çok ses geliyormuş. Gidin müteahhite söyleyin o zaman benim sorunum değil duvarların çok ses geçirmesi demiştim. Aynen adam neden geliyor ki gündüz vakti açma bir daha gelirse canım 
(1,278 puan) tarafından
Acmiycaktim yine aslında ama kızlarım küçük hemen benden önce asildilar kapının koluna kilitliydi ama sonuçta baktı açmıyor diyecekti
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ayip etmiş kadin gelip uyarabilirdi sizde dikkat edin canim ya bazıları hiç anlayış göstermiyor TV sesine de karışmayın bari
(1,278 puan) tarafından
Canım gerçekten öyle yüksek olsa tamam derim yüzü gözü kızarmış el kol hareketleri falan yaptı çok korktum
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Benden gelmiyor deseydin 
(1,278 puan) tarafından
Canım nerden hilecetim böyle davranacağını
(1,219 puan) tarafından
Baştan tepkini koyacaksın açık ama yüksek sesli değil seni rahatsız edeceğini sanmıyorum diyecektin
(1,278 puan) tarafından
Bir dahakine öyle diycem yada hiç acmiycam
0 oy
(6,255 puan) tarafından
Keşke kulaklarınıza tıpa alsanız deseydin

O zaman duymaz rahat rahat otururdun 
(1,278 puan) tarafından
Korktum canım cevap veremedim bayan olsaydı derdim birseyler
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Adamın gelmesi hiç hoş olmamış ve ilk defa uyariyorsa daha kibar şekilde kadın gelip uyarabilirdi zaman zaman tabiki ses olabilir bizim TV hep 4 yada 7 arasındadır ve yeterli geliyor ses gitmiş olabilir ama uyarmanında adabı var 
(1,278 puan) tarafından
Dimi yani insan biraz kibar olur olabilir insanlık hali gelebilir ses en azından komşu kusra bakmayın ama TV sesi geliyor sizden geliyorsa rica etsek dikkat edebilir misiniz dese nerde böyle davranması nerde
(1,673 puan) tarafından
Bidaha gelirlerse adam söylen ne diye siz geliyorsunuz kapıya ya gruba yazın ya eşiniz gelsin rahatsızlığınız varsa deyin uslubunuzada dikkat edin herşeyin adabı var diyede çıkışın yoksa habire sesiz kaldıkça siz gelede bilir en ufak şeyde
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Bu ana diyir sizden çocuk sesi geliyor ben dedim sizden de geliyor bı daha birşey demedi ama bence kapıyı açma elin adamı ne olur olmaz  bazıları catacak yer arıyor 
(1,278 puan) tarafından
Aynen öyle zaten catacakti ağzımı acsaydim iki üç geceden bir onlardan aşırı derecede kavga sesi geliyor eşi böyle bağıra çağıra kavga ediyor geçen baktim olmuyor yatak odasına geçtim erkenden sese dayanamadım ama uyarmadim asla olabilir dedim
(2,110 puan) tarafından
Açma kapıyı bir daha eşine de soyle
0 oy
(4,674 puan) tarafından
Eşine söyle bence 
(1,278 puan) tarafından
Benim eşim hiç sakin değil canım hele de bir erkek olduğunu bile kapıma gelenin kendi arada der bu komusulardan çok ses geliyor diye bu sefer diyecek biz ses etmedik bu güne kadar onlar en ufak birşeyde nasıl davranıyor
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim üst komşum akşam olunca bi sohbet muhabbet otur dinle ama hiç şikayete gitmedim sonuçta insanlar muhabbet ediyo tabiki konuşacaklar belki bizimkide aşağı kata gidiyodur biraz anlayışlı olmak lazım. 
(1,278 puan) tarafından
Yani canım insan kendi üzerine bilecek bugün onda ses olur bir misafir gelir birşey yarın bende insan idare etmeli yani
0 oy
(736 puan) tarafından
Canim tv da vestel ses seviyesi 19 daysa cok ses  olur cok normal gelmesi bence birlesik duvar varsa eger benim en fazla 7 8 de acik olur.
(1,278 puan) tarafından
Canım kızlarim da oyun oynuyor du ama izlediğim flim böyle nasıl desem çok sessiz bir flimdi ben dahi rahat duyamiyordum
0 oy
tarafından
Ben olsam siz deil esiniz gelsin derdim kapatrdim yada aksam esimle konusun diye  terbiyesiz adam insan utanir gunduz vakti kapisina gitmeye 
(1,278 puan) tarafından
Dimi yani kız öyle kötü oldum ki namazlarimi bile kılmak gelmedi aklıma sinirden ... aslında gruba yazsam birdaha bir şikayeti falan olanlar olursa gruba yazsın ne diye kapıyı caliyorsunuz gündüz vakti rahatsız olduysaniz çok gruba mesaj atın
tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Adamın kendisi gwlmesi saçma olmuş 
(1,278 puan) tarafından
Dimi yani
0 oy
(1,976 puan) tarafından
Niye canını sıkıyorsun apartman dairesi hele gündüz olan ses gayet normaldir abartmasnlar. Neden ezilip buzuluyorsun öyle kaba insanlara cevap vereceksin valla. 
(1,278 puan) tarafından
Korktum canım gerçekten sadece dedimki olabilir yani bu sözüme öyle sert baktı ki pislik adam
(1,976 puan) tarafından
O sözün bile zoruna gitmiş adamın belli. Boşver ses tahammül edemeyenler oturmasin apartmanda benimde 2 yaşında çocuğum var bazen zipliyor yapacak birşeyim yok... Bir daha birşey derse ver cevabı gitsin
(1,278 puan) tarafından
Aynen Bir daha altta kalmiycam
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Sende gündüz kadına git ne diye esin geldi diye hesap sor cirkeflikse cirkeflik
(1,278 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben hiç öyle bir insan değilim ki
(8,936 puan) tarafından
Hakkını savunmazsan çok ezilir cocuklarinida ezdirirsin
(1,278 puan) tarafından
Bilmiyorum canım gerçekten ne olduysa bu bir yıldır böyleyim sessiz kalıyorum sonra da böyle baş ağrısı atakları başlıyor
0 oy
(679 puan) tarafından
Eşine söyle gitsin konuşsun bune terbiyesizliktir 
(1,278 puan) tarafından
Aslında eşime gruba yazsin.bir daha birinin bir şikayeti olursa gruba söylesin yada yöneticiye kimsenin kapısına gidip karısını kızını rahatsız etmesin diycem
0 oy
(677 puan) tarafından
Bencede kesinlikle eşine söyle adamın gelmesi hiç hoş olmamış komşunuzu siz tanırsınız zarar geleçek insansa asla bir daha muhatap olmayın gelirse kapıyı açmayın neler okuyoruz Allah'ım esirgesin 
(1,278 puan) tarafından
Hiç tanımıyorum canım ne kendilerini... Yani dört ay oldu bu eve taşımalı üst komşumuz yönetici alt komşumuz iki yaşlı insan bir defa bile birşey demediler çokta kibar insanlar ama şans işte karşı komşu tam bir pislik çıktı canım yazın günü atletle balkona çıkıyor arada çıkardım esiyle kaç defa öpüşürken gördüm bildiğin Dirik bizim tarfat bari diğer tarafa gecin ne halt edecekseniz
(677 puan) tarafından
Dikkat edin canım komşu çok önemli tabiki altta kalıp ezilme ama hep önlemini al hiç muhatap olma
0 oy
(256 puan) tarafından
Bizimde tv vestel 12 uzerine ciktimi cok yuksek oluyor genelde 9 da olur sanki biraz yuksek olmus ama komsunuzunda kapiniza gelip o sekilde davranmasi cok cok yanlis daha kibar bir dil kullanabilirdi ö.kuz
(256 puan) tarafından
Ayrica hergun haberlerde gurultu kavgasi yaralilar oluler Allah kimseye yasatmasin tabiki kimsenin kimseye tahammulu yok esinize yansitmayin sizde bosverin biraz daha dikkat edin
(1,278 puan) tarafından
Ya olabilir canım haklida olur insan ama böyle davranması bide yani gündüz vakti gece olsa derim evet haklı belki salonda uyuyorlar yada insan eşine der git söyle sonuçta eşim evde yok biliyorlardir
(256 puan) tarafından
Dedigim gibi davranisi yanlis hemde cok mutlaka apartmanin bir watsap grubu vardir oradan duzgunce yazilabilir biz mesela giris kattayiz apartmana girmek icin camlarimizin onunden yuruyor insanlar bazen cocuklar cok kosuyor bizim evdede deprem oluyor sanki oyle gurultu kim oldunu bilmemize ragmen isim vermeden kibarca yazariz gruptan ayrica gunduz vakti  olabilir zor bir gece olmustur komsunuz icin hastalik kaza gibi yada gece calisiyor gunduz dinleniyordur hepsinide dusunmek lazim komsunuza hak verdigimi dusunmeyin ama insan uykusuz yorgun olursa daha cabuk sinirlenir ofkesine sahip olamaz tabiki tekrar soyluyorum size karsi davranisi cok yanlis en azindan cocuklari ve sizi bir kadin olarak gordigunde az geri adim atip daha sakin uyarabilirdi
(1,278 puan) tarafından
Ya tabi olabilir insanlık hali bende farkında olmadan kaldırmış olabilirim ama dediğiniz gibi geri çekilebilir di yada eşi gelseydi en azından
0 oy
(538 puan) tarafından
Bence yoneticiye söyleyin bunu. Uyarsin o adami. Yada kocaniza diyin bi güzel dovsün
0 oy
(268 puan) tarafından
Siz yine iyi kız. TV sesi. Ben cinsel ilişkide çıkan sesleri duyuyorum yan komşumun.... O kadar iğrenç bir ses ki. Kendi yatagimin içinde büzülüp küçülüyorum. Eşim duymasın diye dualar ediyordum ama ikimizde uyumuyorduk sohbet ediyorduk kadın ah uh demeye başladı. Biz sohbeti kestik. Sonra eşim ne kadar pislikler dedi. İğrenç dedi. Bende aynen dedim. 
(1,278 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum gerçekten yaa nasıl insanlar var bende bu yaz işte bu adamla karısını balkonda öpüşürken gördüm midem kalktı birde tamda bizim duvarın yanında geçin içerde yapın ne yapacaksaniz insanlar da utanma haya kalmamış
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Bizim tv de ses 12 yi gecmez beni cok rahatsiz ediyor 19 bizim tv icin yuksek bir ses mesela ama sizin tv yi bilemedim. Esinin gelmesi olmamis tabi evde erkek olmadigini biliyorsa direk karisi gelebilirdi. Hos olmamis o konuda haklisin.
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Ben paralar gonderirdim birde güzel gruba yazardım böyle konularda ne altta kalırım nede lafımı çekerim laf yerrim susamiyorumda bnm koca da sen gibi sesi çıkmaz daha olmadı gider yöneticiye şikayet ederim yapmışligimda var namuss.z adam ne işi var kapında onun haddimiymis 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 850 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 524 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 450 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde 021821 (1,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 378 göst.