0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından

benim eltim var eşi vefat etmiş altı üstlü oturuyoruz babasının evine gitmişti tatile temmuzdan beri yeni geldi oğlunun boynu hep yaralarla doluydu bende uyuzdur herhalde dedim çocuk oğlumu almıştı durmadan öpüyordu oğlum epilepsi hastası bağışıklık sistemi çok zayıf geçen sene **** oldu kurtulana kadar canım çıktı bende fazla yanaşma Aras **** olur dedim annesi de **** değil kirden olmuş dedi banyoya girse geçer bende bir banyo yapmayla yaralar geçer mi dedim işte neyse o gün den bir gün sonra oğlumun vücudu hep döküntü ve küçük küçük sivilceler çıktı heryeri kulak arkası dili bile bununla birlikte ateş burun akıntısı da var sürekli ağlıyor onları kalbi kırılmasın diye benim oğlum acı çekiyor yapma dediğim halde inadima inadima öptü ve çocuğum ne hale geldi ben bunlarla nasıl başa çıkacağım ya yapma dediğim halde yapıyorlar ondan bulaştı dememe rağmen üste çıkıyorlar ya asla çocukların kalbini kırmam yetimler diye ama bunlara da müsade edemem oğlum mahvoldu 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Cocugu değil eltini tersle ki cocugunu bıdha salmaya yüzü olmasın sorumsuz kadın hoc mı vıcdan yok ilerlemeden doktora götür
(260 puan) tarafından
Götürdüm bugün ama ilaç verdi kaşıntı için bide antibiyotik verdi neyi var dedim cevap bile vermedi
-Reklam-
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Ay kuzum kıyamam canım sabunsuz şanpuansız cocuğu ılık suyla yika sakın vücuduna sabun şanpuan vurma 
(260 puan) tarafından
Ya ben ***** gibi belki iyi gelir diye gittim dün akşam mentollü sabunla yıkadım çocuğun vücudunu ne yapacağımı bilmiyorum çünkü ateşlenince nöbet geçiriyor banyo ettirmeden önce de bilinçsiz gibiydi kalkmiyordu bende panikten ne yapacağımı bilmiyordum gittim mentollü sabunu sürdüm çocuğa
(2,195 puan) tarafından
Sakın sabun şanpuan vurme 1 kac kez cocuğu ilik suyla yıka carşafını üst başını sık sık değiş
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Konudan ayrı olarak bir sorum olacak cnm oğlun nasıl epilepsi oldu doğuştan felan mı oldu yoksa ateş sonrası kalan bişey mi
(260 puan) tarafından
4 aylıkken gözleri sabit bir yerde kalıyordu asla tepki vermiyordu biraz gectikyen sonra gözleri gidip geliyordu öyle teşhis konuldu
(1,538 puan) tarafından
Rabbim şifalık versin cnm
0 oy
tarafından
Ah kıyamam ya çocuk bu sarılıp öpmek ister de annesinin müsaade etmemesi gerekirdi birde madem sende görsün al çocuğunu uzaklaş ordan canım ya çok geçmiş olsun 
(260 puan) tarafından
Çocuğu 16 yaşında küçük değil ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 413 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 954 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu