0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,269 puan) tarafından

Merhaba doktorum D vitamini başla dedi. Kuzenim hemşire Bigaia adlı damlayı önerdi probiyotikliymiş. Eşim bugün eczaneye gitti eczacı da tanıdık 450 lira gereksiz pahalı o demiş. Pedia-D diye damla vermiş içeriğinin aynı olduğunu söylemiş. Ama içimde tereddüt kaldı. Pedia-D kullanan var mı? Memnun musunuz?

image

3 Cevaplar

+2 oy
(745 puan) tarafından
Biogaia damla d vitamini değil ne alaka o nasıl bir eczacı Biogaia bağırsak düzenleyici ben kullanmıştım bebegimin gaz problemi vardı gaz damlasiyla beraber kullandığımda faydasını görmüştüm.  D vitamini devlet ücretsiz veriyor sağlık ocağına gittiğinde ama ben onu kullanmadım kabızlık yapıyor diye duymuştum. Ocean  kullanıyorum doğduğundan beri
(7,444 puan) tarafından
Kuzum ayrıca d kullanman lazım onu demek istemiş sanırım
(1,269 puan) tarafından
Kullanmama gerek yok dedi kuzenim ,hemşire kendisi valla kafam çok ksristi
(7,444 puan) tarafından
Hayır kullanmalısın bıngıldağın kapanmaması için çok önemli bıngıldak erken kapanırsa beyin gelişimi duruyor
(3,255 puan) tarafından
Evet ayrıca D vitamini kullanılnalı. Dişler ve kemikler için de. Ayrıca caglat hanımın dediklerine katılıyorum. Çocuk doktorunuzu dikkate alın ve tabi netten de araştırabilirsiniz. Çok fazla şeye sebep oluyor eksikliği.
(7,444 puan) tarafından
Aynen özellikle birde kış aylarında çok önemli çünkü d vitamini kaynağı yok  oğlum 28 aylık hala kullanıyoruz , tabi araştırsın araştırmak çok güzel bununla ilgili makaleler vs var hatta
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Bunu bilmiyorum hiç de duymadım ben ocean D3 kullanıyorum canim
(1,269 puan) tarafından
Üstüne yazı yazmış alır mı ki bilmiyorum
(7,444 puan) tarafından
Kendi yazmış alıcak tabi doktorumuza sorduk yeniden vs de ver
(2,674 puan) tarafından
Çöpe gitmez doktora sorun bu olur mu bebeğe diye, ben duymadım ama kullananlar da vardır illaki
(1,269 puan) tarafından
Geri vereceğim
(7,444 puan) tarafından
Ver ver
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İçeriği aynı mı birincisi ikisinin amacı farklı ikincisi bunun yerine ocean d kullanmanı öneririm içeriği temiz iki oğlumda da kullanıyorum 
(1,269 puan) tarafından
Gerçekten morelim çok bozuldu yani. Gidip kendim alacağım yarın.
(7,444 puan) tarafından
Biogaia bağırsak düzenleyici kuzum, d vitamini farklı biogaia da gazı vs olduğunda gaz ilacı ile beraber kullanılır gaz ilacı olarak sana aklında olsun aguline öneririm bitkisel bebeği zorlamadan gazını çıkarıyor tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum ya da kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri al aldın mı bilmiyorum söyledim mi sana ama çok işe yarıyor o da
(1,269 puan) tarafından
Daha önce duymuştum kiraz çekirdeğini ama ise yaradığını bilmiyordum. Gaz damlası sab simplex diye bir marka aldım. Gaz damlası ise yaramazsa kiraz çekirdeklerinden alırım artık
(7,444 puan) tarafından
O bebeği sıkıştırarak gazı çıkarıyor dediklerimi alırsan daha edersin canım çok işe yarıyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 149 göst.
22 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,583 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...