0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (591 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Doktor bebek 15 günlük olduğu günden itibaren D vitamini yazmış onu kullan dedi sizler kullandınız mı? İki gündür kullanıyorum çocuk aşırı huzursuz büyük tuvaletini doğru düzgün yapamıyor uyutmamla ağlayarak kendini sıkarak uyanması bir oluyor damlaya bağladım ben bu durumu ya sizce ? 

16 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Damla ile ilgisi yok yeni doğan düzensiz yapar zaten her iki oğlumda da kullanıyorum 
(591 puan) tarafından
İnanmayacaksınız ama iki gündür damlayı verdiğimden beri bu şekilde çocuk bende direk damladan diye düşündüm
(7,447 puan) tarafından
Yok yok yeni doğan bebekler düzensiz yapar zaten ilgisi yok zamanla düzene giriyor
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
bacim ben kuzeyde dogar dogmaz k vitamini ve d vitamini verdiler k vitamini sadece ilj 3 ay d surekli yeni cikan bisi degilki
(591 puan) tarafından
Kime söylesem kullanma hiç doktorum vermedi yeni mi çıktı diyor ya kafam karıştı vallaha :/ sorduklarımda çocuğu 2 yaşında ve  3 aylık bebeği olan insanlar yani doktor vermedi dediler
(591 puan) tarafından
Peki Tree D vit3 vermiş nasıl iyi mi içerik olarak ilk bebek pek bilgim yokta  :)
(119,287 puan) tarafından
ben belcikada yasiyorum burdaki marka farkli ama hani dr ilk dogar dogmaz 1 saat icinde k vitamini veriyolar eger bebek emiyoda k vitamini ilj 3 ay veriliyo mamayla besleniyosa k vitamini verilmiyo d vitamini cok onemli mutlaka verin
(7,447 puan) tarafından
Ben ocean markasının ürünlerini kullanıyorum
0 oy
(81 puan) tarafından
Kullanmak gerek canim çok faydali damlayla alakası yok yenidogan bünyesi yeni alışıyor 
0 oy
(354 puan) tarafından
Damlayı değiştir canım başka damlaya gec
(591 puan) tarafından
Tree D vit3 vermiş nasıl canım bu marka
(354 puan) tarafından
İlk defa duydum canım ben içeriği temiz diye ocean kullanıyorum
Bir hafta devam et bakalım bazen vücutları alışana kadar yapıyor alışınca geçiyor belirtiler
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Saglık ocaginin verdigiyse onda aycicek yagi var o dokunuyor ocean al onda zeytinyagi var onda sorun yasamazsin canm
0 oy
(703 puan) tarafından
Eczaneden ocean alabilirsiniz d vtaminini mutlaka verin
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Ben pedia kullandım 1 yıl sorun yaşamadım ama ocean kullananlarda çok memnun bazen marka olmak d vitamini sancı yapabiliyor 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bn ilk cocugumfa kullandım çok kötüydü oceana geçtim 
0 oy
(497 puan) tarafından
4. Aydan merhaba. Aynı durum aynı vaziyet. Vermek istemiyorum artık o derece oldum
(497 puan) tarafından
2 hafta vermeyi bıraktım bebem düzeldi. Doktorlar da diyor evet karın ağrısı yapar diye. Alakasi yok demişler ama var.
0 oy
tarafından
Evet sağlık ocaginin verdiyse eğer onu kullanmayin  başkasını alın 
(591 puan) tarafından
Tree D vit3 verdi doğum yaptığım hastanedeki çocuk doktoru canım nasıl bu marka
tarafından
Hiç duymadım ben ocean kullanıyorum içinde zeytinyağı var  yenidoğan zamanında ben de sağlık ocaginin verdiğini vermiştik rezil oldum çocukla gaz yaptı kabiz yaptı
0 oy
(767 puan) tarafından
Evet oceanin d vitaminini kullandım 
0 oy
(3,341 puan) tarafından
Ocean marka kullanıyorum ama dün D vitamini düşük çıktı çocuk doktoru yeni verdi 10 gün sonra başlayacağız bugün iğne vuruldu D vitamini iğnesi

Marka değiştirebilirsiniz eczaneden sorun onlar sizin yönlendirir

Ayrıca kan damlası başlayacağınız zamanda sağlık ocağından verileni almayın içeriği temiz değil onunda temiz içerikli alırsınız
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ocean al canım sağlık ocağınınki verme 
0 oy
tarafından
D vitamini böyle bişi yapmaz ki denk gelmistir
0 oy
tarafından
her markanin ki iyi degil icerigi temiz olanla kullandigini degistir
0 oy
tarafından
Ocean 400 kullan o doğal bende onu veriyorum sağlık ocağinin verdiğinde paraben varmış. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
0 oy
6 cevap 285 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.

379,558 soru

11,362,243 cevap

34,839 kullanıcı

...