0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba kızlar doğumum yakın yalancı emziği doğunca hemen mi versem yoksa bir kaç gün beklesem mi sonradan alır mı alışır mi hastane çantasına koyup koymamakta kararsiz kaldım ..?? Şimdiden cevaplar için teşekkürler :) :)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktorumuz 1 ay sonrası için kullanımı önermişti canım. Ben o şekilde başladım 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim bebegim erken doğdu o yuzden hemen vermedim yorulmasin diye 25 günlükken vermiştim alıştı şu an 14 aylık cok buyuk aşk yaşıyorlar :D

0 oy
tarafından
Hiç vermedim bilgim yok canım neden vermek istiyorsun
(12 puan) tarafından
Tok oldugu halde hale emmek istiyorlar diye duydum o arada onu vermek daha mantıklı gibi geldi o yüzden hem uyku açısından da iyi olur diye düşünüyorum belki yanlış da düşünüyor olabilirim :)
tarafından
Hiç vermedim kuzum dediğin sorunlarıda yaşadım tabiki karar senin fakat yerinde olsam vermezdim bir çok zararı var sonuçta bir lastik neden emsin ki
0 oy
tarafından
Ben hemen verdim hastanede 
0 oy
(903 puan) tarafından
Benim kızım doğuyu gün verdim, tabiki zararı tartışılır ama gerçekten uykuya geçişte büyük yardımcım oluyor kendisi zaten diğer zamanlarda ağzında tutmuyor atıyor 3 buçuk aylık olduk
0 oy
tarafından
Hastnede ver hemen 
0 oy
tarafından
Ben hastanede hemen verdim 12 günlük oldu hala doğru düzgün tutmuyor 
0 oy
tarafından
Koydum çantaya ne olur ne olmaz diye . Kullanma taraftarı değilim ama durum ne gösterir bilemeyiz önlemimi aldım 
0 oy
(399 puan) tarafından
Sen her ihtimale karşı al canm bende almamıştım doğurdum   ameliyat oldum o arada ağzına verdiler  sonra fototerapi aldı 8 saat o zaman agzinda idi  ben almanı tavsiye ederim  çünkü senin planladığın gibi olmuyor bazı şeyler inşallah sorun yaşamazsın 
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben ilkinde 40ı çıktıktan sonra alıştırabildim bence hastane çantasına koymaya gerek yok zaten ağladıkça sen yanında olduğun için hemen emzirirsin emzik yerine seni kullansın ilk dönem :) 
0 oy
tarafından
Ben birkaç gün sonra verdim çünkü emmeyi bilmiyordu, şimdi 6 aylık sadece uyuyacağı zaman veriyorum genelde de uyuduğunda atıyor 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Aldık ama hiç vermedim diş kasıyoruz şuanda emzikle niye vermek istiyosun
(12 puan) tarafından
Tok oldugu halde hale emmek istiyorlar diye duydum o arada onu vermek daha mantıklı gibi geldi o yüzden hem uyku açısından da iyi olur diye düşünüyorum belki yanlış da düşünüyor olabilirim :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 480 göst.
16 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde eceanne (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,816 soru

11,308,414 cevap

34,739 kullanıcı