0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (86 puan) tarafından
Akşam ne ladar erkem de yatsam gece deliksiz de uyusam sürekli yorgunum bir yerde D vitamini eksikliğinden olduğunu okudum ama ilaç da kullanıyorum neden böyle oluyor sürekli uykum var sürekli yorgunum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
B12 ve demir eksıklıgo de bunu yapıyor
(86 puan) tarafından
İlaç da kullanıyorum ama
-Reklam-
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Vitaminsizlikte yapar onun haricinde bir de yüksek kalorili şekerli şeyler ve karbonhidrat ağırlıklı yiyorsanız uyku hâli yapar. İlaveten nazar var ise yorgunluk hâlsizlik hissederdiniz. Suya kendine Muavizeteyn sürelerini oku iç. 
(86 puan) tarafından
Okuyorum sürekli ama bu ara namaz bile kılamıyorum elim kolum kalkmıyor vitamin vs de kullanıyorum depresyonda da değilim ama öyle gibiyim de anlamadım ya of
0 oy
(3,000 puan) tarafından
D vitamini ve  demir eksikliği bu hale sebebiyet verebiliyor bir dahiliye yada sağlık ocağı bir kan testi ile size yardımcı olabilir.
(86 puan) tarafından
Geçen verdim sağlık ocağına b12 eksik dedi ilaç verdi ama sanırım özel ilaçları araştırmam lazım devlet yeterli gelmiyor
0 oy
tarafından
Müsallat varda ondan 
(86 puan) tarafından
Tövbe tövbe
0 oy
(790 puan) tarafından
Kronik yorgunluk olabilir 
(86 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum açar mısınız
(790 puan) tarafından
Nete yaz daha verimli bilgi alırsın doktora göründuysen herhangi bir sıkıntı yok ise kronikleşmiş yorgunluk diyorlar
(86 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(672 puan) tarafından
Ay bu ben çocuk Dr kontrollü vardı gittim geldim bir kamyon yük taşımışım gibi oysaki yakın hastane eve d vitamini eksik ilaç kullanıyorum ama nafile 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.