0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
normalde yapıp yeliyorum bugun canım çok istedi bebeğe gaz yapar mı?? 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hep yedim canım üstüne az bir kimyon dök ye sende 
-Reklam-
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Yedım yarım bardak kımyon suyu ıctımmı ohh ne sende ne sütte gaz kalmıyor
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Küçükte bebeğiniz evet yapiyo çünkü normalde bile gaz yapan birşey ben ilk 5 ay uzak durmustum bebeğim çekmesin diye
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Yedim ve tövbe ettim :) sabahlamak istemiyosan yeme derim ama çocuktan cocuga da deisir oglumda lohusalıktan itibaren her seyı yedım gazlı değildi ama kızım felaket
0 oy
(7,411 puan) tarafından
cok yedim ben yeme diyen oldu ama dinlemedim severim ben 
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Kizım gazlı bebek değildi her şeyi yedım
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Ben her şeyi yiyip içtim. 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Evet herşey yedim.

Kaç aylık bilmiyorum ama bence bir tabak yemekten hicbisey olmaz içine kimyon koy.
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Yani o bebeğine bağlı bişey. İlk bebeğim çok gazliydi. Bahaneyle bakıyordu. Aşırı gaz yaptı. Unutup da yemiştim o zaman. Yoksa hayatta yemezdim. 2. Bebeğimde yedim . Olumsuz etkilenmedi hiç. Çünkü gazlı değildi ilk coxuguma göre 
0 oy
(767 puan) tarafından
Kuru fazulyeyi 15 dknfalan 1 tatlı kaşığı kimyonla hasla süz canım ben öyle yapıyordim yemekten sonra da 1 fincan kimyon çayı içiyordum hiç sıkıntı yaşamadım 
0 oy
tarafından
Yedim kimyon kattım yedim
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Azicik bi kimyonla yiyebilirsin
0 oy
tarafından
Valla yiyorum canım ben çünkü Allah versin hersey gaz yapıyor ne yiyeceğiz biz onu yeme bunu içme yiyorum da içiyorum da ardına rezene çayı içiyorum çok aşırı değil ama ölçülü bi şekilde yiyorum canım sende öyle yap ardına mutlaka rezene çayı ic 
tarafından
Kimyon dökebilirsin canım
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Ayy kızım çok gazlı bir bebekti 1 yaşına kadar gaz yapan şeyleri yiyemedim ne yesem gaz yapardı kimyon çayı falan içtiğim halde çocukta damla kullanırdı ama tabi her çocuk bir değil 
0 oy
tarafından
Çok çok cooook hemde ilk aylar
0 oy
(7,253 puan) tarafından

Yedim iki gündür çocuk sürekli gazlı :silly:

0 oy
(11,076 puan) tarafından
Yedim abartmadan
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kimyon ile beraber tükettim bebeğim 4 aylık olana kadar her yemeğe kimyon serpiştirdim. 
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Ben hic tanimadim az az denedim hep baktim dokunmuyor devam ettim  
0 oy
tarafından
Ben bebeğim 2 aylık olduğunda herşeyden azar azar yedim mercimek çorbası da içtim Kurufasiilye de yedim nohutta yedim alışması lazım bebeğin de zaten ama bi tabağa doldurma yanii azar azar koy mesela ben pilavı çok koyardım üstane az biraz fasulye şuan 6 aylık kola harıç herşeyi yerim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 170 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Esme42 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 419 göst.
6 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 324 göst.
+1 oy
15 cevap 329 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,633 cevap

34,862 kullanıcı

...