+1 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kizlar bebislerinize hic sesinizi yukselttignz oluyormu sizi cok yorduklari zaman bagirmaktan vs bahsetmiyorum hni bi anlk seyle kendinizi tutmaayip sesinizi yukselttnz mi hicc 

15 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Her gün.....
tarafından
Şöyle bi 2 saat bırak bebeği kocana bak bakalım nasıl deliriyo,uzaktan davulun sesi hoş gelir, nefret ediyorum böyle babayim diye gecinenlerden
(1,248 puan) tarafından
Babalgna asla lafm.yok cok guzel ilgilenirrr eder bakar
tarafından
Ama sen varken ilgilenmek ayrı bide tüm sorumluluk ondayken ayrı, seviyo ediyo amenna ama ağlayınca hooooppp anneye
tarafından
Önemli ollan agalarken susturmak altını temizlemek gazını çıkartmak vs vs vs uzar gider bu durum, e bide ev işleri yemek çamaşır ekleniyo kadınlar ne yapsın kaç parçaya bölünsün, valla o şekilde ben de elin çocuğuna bakıyorum eğer o bakmakla ilgilenmekse,
Demek istediğim kadın ister istemez yoruluyor tükeniyor,çevrenin destek olması lazım
(1,248 puan) tarafından
Aynen oylee valla dogru haklsn cnm
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Evet bazen oluyor ama bizde insaniz sonra öpüyorum onu gecip gidior
(1,248 puan) tarafından
Kendimi sucluyordum acaba tek benmiyim boyle diye hata bendemi diye
(435 puan) tarafından
Hayir canim kendini suclama bizde insanız bazen sabir kalmiyor
(1,248 puan) tarafından
Valla o kdar kotu.oliyoeum. aglayiorum suan bile mesela o kdar canim skkn kkk
(435 puan) tarafından
Neden kuzumm
(1,248 puan) tarafından
Moralimi bozdu esim olcak adam smdi kendi yatyor
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Olmasa keşke ama oluyo. Bizde sabır taşı değiliz ne yapalım. Benim üç tane çok zor oluyo valla 
(1,248 puan) tarafından
Ben robot oliyim.her dakika uyanik kaliyom.ben uyumazsam dinlenmezsem.onla nasil ilgilencem ki allah askina demi gece ayri uyumuyo gunduz ayri uyumuyo eziyet ediyor benden baskasina gitmiyor de haliyle yoruliorum
(2,387 puan) tarafından
Ne kadarlık
(1,248 puan) tarafından
Yasina girdi sayilir 11 bucuk
(2,387 puan) tarafından
Hmm zor zamanlar ya ne atakları bitiyo ne sendromları biri bitiyo biri başlıyo
(1,248 puan) tarafından
Aynn oyle valla cnm
0 oy
(3,669 puan) tarafından
3 4 gündür hasta ve hiç bişey yemiyor bugün bağırdım gözümün içine baktı hemen sarıldım çok kötü bişey ama insan bazen tutamiyor kendini keşke olmasa ama arada oluyor
(1,248 puan) tarafından
Olmasin istiyoruz ama maslff
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Ben bazen yükseltiyorum sonra uzuluyorm dahada küçük anlamıyor :(
(1,248 puan) tarafından
Oylede iste olmiyor tutamiykruz kendimizi robot deglKi.bizde insaniz
(7,951 puan) tarafından
Vallaha öyle ya.
(1,248 puan) tarafından
Oyle iste kuzum
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Bir kez yukselttim o kadar pisman oldum ki oturdum agladım ustune
(1,248 puan) tarafından
Yaa insaniz robot deglz ki olabilir o anki seyle  bagirablzde sesimizidee yukseltriz ama bilerk olan bisi degl keske olmasa ama
0 oy
(590 puan) tarafından
bence hic cocuguna az da olsa bagirmayan yoktur gercekden insan hic istemiyo ama insaniz ve gercekden cok yorucu
(1,248 puan) tarafından
Aynn oyle keske oyle olmasa ama maslff oliyor insaniz yaa sabir tasi deglz sonucta
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bazen artik g.... yirtiyorum diyorum millet sesimi duyuyor herhlde hic istemezdim boyle olmayi ama dayanamiyorum bazen sonra gelip sarilip opuyor yavrum bnim ya 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yukseltmedıgım gün sayılırdır hos bısey degıl bende cok uzuluyorum buna ama sman alevı gibi sinirim var:(cabuk kızıyorum
0 oy
(238 puan) tarafından
Cok şükür yaramaz bu oglum var 15 aylık buzamana kadar hiç sesimi yukseltmedım inşallah yukseltmemde. Anlıcagı Bi yaş degıl cunku dogru bulmuyorum 
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Maalesef ama evet bazen o an istediği bir şey olmayınca paşa bey gelip karnıma falan vuruyor son günler zaten hamileyim maşallah elide ağır ağrıyor yani 

Ama hemen geliyor sarılıyor barışık oluyoruz ❤️
0 oy
(13,140 puan) tarafından
Es kaza sesim azıcık yükselse hemen onu oyuna çeviriyorum daha çok küçük olduğu için kızdığımı anlamıyor bile anlayınca ortalığı yıkıyor zaten kıyamam:( o benim her şeyim ama ben de insanım ayrıca bakmadığı için sabırlı eşin iyiliğinden falan değil 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Evet maalesef. İstemiyorum ama sabrımı aşırı zorluyor çöktüm bu yüzden 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
2 yaşına kadar hiç sesimi yükseltmedim ama şu sıralar çıldırmamak için zor tutuyorum kendimi arada bağırıp kızıyorum tabiki 
(1,248 puan) tarafından
Aynn oyle valla tabikide insan zor tutuyor kendini artik patliyor bi sure sonra
(1,455 puan) tarafından
Aynen canım bide benim oğlum maşallah çok sakindi 2 yaş sendromu bizi mahvetti benim çocuğum gitti sanki yerine başka çocuk geldi
(1,248 puan) tarafından
Bn dogdu dogali her ay hastaneye gdip geliyiz yni oyle diyim udrar yolu enfeksiyonu var bitmedi bi turlu gaz ayri dert 6 ay cektim smdi sebepsz aglmalar
(1,455 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bugünlerde geçecek elbet biraz sabretmemiz gerekiyo
(1,248 puan) tarafından
Aynn oyle amin cnm sagoll
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Maalesef evet sonrasında çok üzülsemde bi anlık işte.
(1,248 puan) tarafından
O anlk oldugu icin sorun yok ha olmamasi daha iyi ama

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 325 göst.
0 oy
25 cevap 646 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 173 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy