0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (1,943 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler 7 aylık hamileyim acıktım evde ekmek kalmamış yiyeceğim bişeyde yoktu eşime dedimki yemek söylermisin param yok dedi bebekte içimde hareket ediyor o da acıktı herhaldee kredi kartını kullan dedim gitti odaya sonra söylicek zannettim bi baktım uyumuş sizin eşiniz yemek isteseniz söylermi hasırlayamamda çok grç olur bide aşerdim tavuk yemek sepetinden sipariş veririmisin dedim gitmiş uyumuş hamile olduktan sonra bir rahatlama geldi eşime çok rahat davranıyor ilgisi azaldı önceden bötle değildi çok değişti ben o üsülmesin diye kayınvalidemle yaşamayı kabul ettim borç var diye o bi yemeği bana çok gördü sesimi çıkartmadım siz olsanız ne derdiniz 

11 Cevaplar

0 oy
(1,943 puan) tarafından
Canlarım tepkiniz ne olurdu 
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından
Benimkide aynı merak etme adam öküz oldu resmen hamilemiyim deilmiyim belli deil o yüzden erkekler bir ökuz anlamıyo bizi akşama kadar ne yapıyon anca yarın diyirlar gelsin baksın yatiz mi evde bide küçük bir kızımda var bak şuan kızımin ateşi var ateş dussundiye yanindayim o nerde yatıyor bide hamile hamile yapım bunları yani bacım sen dilinle kuş tutsan yaranamazsin sen hiç takma ben öyle yepim yoksa olmuyor sinirleniyoz
(1,943 puan) tarafından
Aynen yaranamıyoruz ama işi düşcrk bana ben ona altınları verdim borcu var diye o bana bi yemeği çok gördü normalde böyle değil ama annesiyle yaşamaya başlayınca böyle oldu bende dicem ona ayrı eve geçelim
(11 puan) tarafından
Bacım  o şuan anne ağzina bakıyor emin ol beraber oturmak çok zor ben de öyleydim Allah yardımcın olsun en kısa zamanda ayrı ev açın gerçekten durdukça aranız açilacak hayırlı doğumlar olsunhepimize bazen erkek de bitiyor herşey bak beni kide öyle şuan 2.ye hamileyim bak hamilemiyim deilmiyim hiç umrunda değil ha ben bu çocuğu o istedi diye değil kendin için yapım adamın umrunda değil ki vallahi bek canım ne istediğini bile sormaz bende söylememe ben kendim alıyom ona belli etmiyom napim bize mallar düşmüş işte
(1,943 puan) tarafından
Aynen şimdi ben oma söyledim taşınalım diye iyi davranmaya başladı zaten iuiydide daha ilgili oldu
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Çok sert tepki verirdim herhalde tek benim çocuğum değil sonuçta yaparken iyiydi derim sen hamile halinle o kdr sıkıntıya katlan bir yemek iste gitsin uyusun şaka gibi ikinci çocuğum oldu eşim ben hamileyken çok daha üzerime titredi hep bir dediğim iki olmadı 
(1,943 puan) tarafından
O ikinci çocuğu rüyasında görür ama bu günlerde geçer işi elbet düşer o zamanda ben uyucam
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Hamilelikte öyle değildi Allah var, sen kendin sipariş ver kredi kartından. Sonuçta çok zor değil
(1,943 puan) tarafından
Sor değilde internete alışveriş kapalı şifresini bilmiyorum ondan habersizde elimi cüzdanına atmam ayıp olur
0 oy
tarafından
Belki bir eşya giysi farklı bişey erteleyebilir ama hamile olmadığım zamanda bile canım bişey isterse asla sakınmaz Allah razı olsun canim istiyor demem yeterli bide hamilesin yani çok üzücü 
(1,943 puan) tarafından
Evette o üzülmüyor ama bende artık ona acımıcam
0 oy
(305 puan) tarafından
Yok sağolsun ne istesem alır hata daha düşkün olur  hamileysem işe gider arar yemek yedin mi aç bırakma bak çocuğumu diye der 
(1,943 puan) tarafından
Ben arıyom açmıyo
0 oy
(672 puan) tarafından
Canım uzun zamandır bir şey çekiyor daha alacak :)) erkeklerin geneli böyle 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Gurbette olmasına rağmen elinde varsa ikiletmez yoksa da ben ikiletmem eşinin kredi kartı varmış yanlış yapmış hamilesin sonuçta
(1,943 puan) tarafından
O anlamıyor işte yanlışı doğruyu
0 oy
(994 puan) tarafından
Olmazdı kart cüzdanda alıp canım ne istiyorsa sipariş verip geçerdim gelince de afiyetle yerdim onun keyfini mi bekleyecegim
(1,943 puan) tarafından
Ben şifresini bilmiyorum hiç elime kart vermez ayrı oturduğumuzda veriyordu kayınvalidemle yaşamaya başladıktan sonra böyle oldu
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Gider kaldirirdim nasıl yatarsın kalk çabuk açım ben diye öyle kırılıp üzülüp ağlamam önce inatla aldiririm yerkende düşüncesiz herif diye ağlarım ama 
(1,943 puan) tarafından
Ya üzüldüm ama yapabileceğim bir şey yok
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ayy vicdani naisl el vermiş valla benim eşim öyle değil eğer öyle olsaydı yüzüne bakmazdim
(1,943 puan) tarafından
Bende kaç gündür soğuk davranıyom

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 2,391 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 500 göst.
0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.