0 oy
2,387 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hic iyi degilim 

O kadar yanlz hissedyrm ki eşim yok eve gelmiyo 

Kararli demek , ben napcagimi sasrdm iki ogluma yeterince bakamyrm kendimde degilim onu dusunmktn kafayi yedim 

Beni dusunmuyo ozlemiyo 

Insan evladini da mi merak etmz buyuk oglum surekli aglayip duruyo babasi icin her gece birlkte uyurdular 

Hastalndi o kadar mesaj aramalar hic birine donmedi , dun iki cocugumda hastaydi saatlerce hastanedydm eve geldm aksam 9 u geciyo acik eczane bulamdm ilac alamdm eve geldm 

Ne. Zormus yeni anldm 

Ben napcm nasl basa cikcm hic bilmyrm 

Heryerden engellemis mesaj atyrm okuyo mu bilmiyrm ama hicbi sekilde donmuyo

Kucuk kaynimla konustum

Otel de kaliyo dedi 

Ama hangi otel neresi soylemedi "/

47 Cevaplar

+43 oy
tarafından
valla sktırsın gıtsın otelde gununu gun edecek ben bebelerle rezıllık cekecem kafayı toplayınca gelecek yerınden alırım o kafayı hayırdır la bır sıkıntı olunca cık git ne ıyıymıs bebelerı kocana koy da psıkolojım bozuldu ayagına sen bı cık gıt bakıyım 3gun ne o.... gun kalır ne kah.... ligin aklını basına al be koca koca dıye öluyo musunuz anlamıyorum kı cocuklara ılac alamadım ay ne zormus kocasızlık moduna gırmıssın hemen gurur diye bisi var arada bir kullanın 
(2,194 puan) tarafından
Zaten birazda adamları çok pohpohluyorlar onsuz ömür geçmez vs diye diye admalar kendini vazgeçilmez sanıyor ne kadar güçlü dik durursan o olmadan da bu hayatta nasıl var olabildiğini gösterirsen , erkek o kadar kadının peşinden koşuyor niyeyse hep öyle oluyor  benim fikrimde o yönde sizler gibi düşünüyorum  çoksa taviz vermemek lazım ,kendini seven insan önce kendini düşünmeli çocuklarını düşünmeli o otelde mutlu mesut sizi umursamadan duruyorsa sende onu umursama hayatına bak çocukların için nasıl çalışırım nasıl iyi bakarım geciniriz gibi kafanı yor canım geri döndürmeye çabalama hiç
tarafından
çoktan yalvardı geri döndurdü bence bıdaha konusunu bile acmadı soranlara cevap yazmadı
(2,194 puan) tarafından
Evet 5 gün olmuş eski postmus canım , eğer öyle yaptıysa gene dengeli gitmez ilerde bu kozu kesin eşi kullanacaktir hosuna gitmeyen birşeyler için gene kadını suçlar ya hayırlısı diyeyim arkadas için
tarafından
öyle hayırlısı yapacak bısey yok herkes kendi tercihlerinin sonucuna katlanır böyle diyince acımasız duruyor ama yapacak bısı yok kı keske olsa ınsan oglu ne kadar dıl dökersen dök mutlaka bin nasihatten sonra yıne kendı kafasındakinı yapıyor taaa ki bır musibete ugrayana kadar o bin nasihatin dogru oldugunu kabullenemıyor
(2,194 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım gerçekten çok haklısın
-Reklam-
+6 oy
(1,862 puan) tarafından
Bence bırak peşini gidebiliyorsan evi boşalt izini yoket arasın dursun 
(7,905 puan) tarafından
Kız çok mantikli geldi bana ben olsaydım durumum olsaydı ben öyle yapardım oda bir süre arasın dursun  dur sana artı vereyim cnm hak ettin :)
(1,862 puan) tarafından
:):):) teşekürler canım
+1 oy
(7,641 puan) tarafından
Bu kadar da sıkıntı etme. Onun yokluğu bu kadar da koymamalı. Dik dur bir kere. Sen bir annesin. Kimsem yok da deme. Her şeyden önce Allah var? Allah yâr!
0 oy
tarafından
Neden gelmiyor ki canım 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Allah vicdan merhamet versin böyle insanlara minnet ettirmesin inşallah 

Allah sizin gününüzü perisan halde aratsin 
0 oy
(5,653 puan) tarafından
Kaynın da aynı bokmuş

Eşin için söylenecekleri daha önce yazmıştım zaten Allah yardımcın olsun bacım 
0 oy
tarafından
Esin kafayı yemis baska izahi varmi kurban meselesi deyilmiydi kavganizz
0 oy
tarafından
Üzüldüm ☹️ 

Acaba baskasimi var çünkü bildiğim kadarıyla zor dönemlerden geciyordunuz otel için yüklü bir para gerek
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Cnm hayatında başka biri olmadığından emin misin yani bu yaptığı çok sorumsuzca bilemedim
0 oy
tarafından
Eşin eve niye gelmiyor ki 

Kaynin da yerini söylemiyor Muş olay ne bilmiyorum ama hasta çocuğunun yanına gelmeyene ada.m demem ben k.b 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Senin  kocan  bir  fışkı  yiyor  ama  hadi  kokusu  çıkar  bizim  bir  tanıdık  böyle  bir ay  ailesini  atıp antalyaya gitmişti 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Sen böyle üstüne gittikçe iyice bir tarafların kalkar. Çocuğu hastayken bile ne yaptığı ne b.k yediği adama mı üzülüyorsun. O senin kadar düşünüp üzülüyor mu acaba. Seni geçtim insan geçer çocuğunu sorar. Çocuğuna bakar yine gidecekse defolur gider
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Kocan bulunmaz Hint kumaşı mi seni çocuğunu düşünmeyen gram umrumda olmaz 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Boşver sene takma kafana ilaç durumlarında da emniyeti ara çocuklarımla tekim ilaç almam lazım çıkamıyorum yardım edin de getiriyorlar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sktirsin gitsin baba mı bu şimdi koca mı bu şimdi. Neden zırt pırt arayıp onun g.ötünü daha çok kaldırıyorsun, kadın kendini bu kadar değersizleştirmemeli. Hiç mi gururun yok gerçekten. Bir anne isterse herşeyi yapar, ne şartlarda tek çocuk büyüten anneler böyle kalaslar yüzünden hiç mi görmüyorsun. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor üzüldüm ama böyle birinde artık bel bağlamak doğru llmaz ama.ya
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Ailen arkandaysa evi boşalt sic ağzına o ne ya eve gelmemek  git davani ac kötü günde yanında değilse iyi günde hiç olmasin
0 oy
(7,905 puan) tarafından
Ya sen yedin bitirdin kendini kocam kocam diye yazık sanada çocuklarınada önce intihar etmesinden korkuyorum dedin şimdi ise eve gelmiyo zorlanıyorum fln diyorsun bak iyiymiş parasıda varmış ki otelde kaliyo kaynin niye adamı eve getirmiyo sana adresini vermiyo 5 kilo et yzunden sen 5 kilo verdin yanlış anlama linnc değil ama hiç arama sorma msj atma bak nasıl geliyo kendini iyice degerlileştirdu beyfendi biliyorum zor 2 çocuk ilgisi fln ama babasız büyüyen onca çocuk var en azından sizinki hayata gelecek 
0 oy
(956 puan) tarafından
Eşyalarını başka ewe taşı maddi durum nasil bilmiorum ama öyle koca nin da peşine dusulmz ewlatlarnla ilgilen 
0 oy
(17,635 puan) tarafından
Napıyo bu adam ya amaç ne 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 339 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (1,936 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,582 göst.
0 oy
31 cevap 1,471 göst.
0 oy