0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
demin kayınvalidelerde oturuyorduk bebeğimi emzirdim uyku moduna geçti omzuma aldim uyutayim diye esimde uyurken öpmeyi cocugu ellemeyi cok sver  hep dokunma uyancak derim demin omzunda uyurken poposuna bak dedi minnacik oglum dedi dokunma dedim kafama tıklatti uc kere acidi bana karışma dokunurum bi gun suratınin ortasına vurcam dedi nasil davranayim konusmayi düşünmüyorum gecen oglum cok agladi huzursuzdu bizi uyutmadi tam kendi uyudu babasi bizi uyutmadin uyumak yok dedi yüzunu elledi uyandirdi onumu yüzüne vurayim

9 Cevaplar

0 oy
(1,025 puan) tarafından

Cinayet çıkarma sebebi :D bu babalar niye böyle biz daha duygusalız onlar işin makarasında ama yapmasın uyurken uyandırmasın yazık

-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından
Bence bişy yüzüne vurma a gerek yok vrsa rahatsız oldgn şeyi açkca söle birdaha yapma de
(259 puan) tarafından
Uyuyan çocugu uyandırmasınamı yoksa sana olan davranışınami yorum yapim bilemedim allah akıl fikir versin kuzum ne diyeyim
0 oy
(4,875 puan) tarafından
O nasıl iş ya... bizde aman çocuk uykusunu iyi alsın die evde parmak ucumuzla geziyoruz. Konuşma demicem konuş ama sana bu şekilde davranmaması gerektiğini söyle. 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Nasıl kafana vurabiliyor. Nasıl bir gün suratının ortasına vurucam diye tehdit edebiliyor ya. Senin yerinde olsam uyanınca al bak şimdi çocuğuna madem uyandırdın der veririm kucağına. Konuşma burnu sürtsun biraz. Kendinizi ezdirmeyin şu adamlara ya
tarafından
Bu nedir ya kim yetistirip saliyo bunlari nasil sessiz kaliniyo bu adamalra bi kadin nasil tehdit edilir ustune bide cocugunu dunyaya getirmis
Siddete karsiyim ama bi vurcan bi vurursami gorcek ondan sonra
(2,103 puan) tarafından
Büyük konusmayim benim kafama vurucak he. Suratına bi koyarım tekmeyi onun bak bakım birdaha el kaldırıyor mu. Çocuğu da verir gider yatarım bakalım uyuyan çocuğu uyandırmak nasıl oluyor
tarafından
Bunun buyuk konusmasi yok karakolda bulur kendini burda okudukca erkileniyorum yuzune soyledim
7 aleme rezil ederim
(2,103 puan) tarafından
:D benim eşimde bunu çok iyi biliyor neler yapabileceğimi. Rezil etmeyi bırak insan içine çıkaracak yüz bırakmam adamda
0 oy
tarafından

Neden bu erkekler boyle esimin de oyle huylari  vardir nasil icim acir oyle davraninca bazen diyorumki icimi gosterebilseydim nasil sizladigini pisman olurmuydu oyle davrandigina:'(

(1,210 puan) tarafından
kiyamam ya keşke oyle şansımız  olsa
0 oy
(56 puan) tarafından
Bizimki de sabah  işe gitmeden öper uyandırır gece öpücüğü der uyandırır sonra ağlatma çocuğu der 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Adama ne sanki o mu uğraşıyor ozaman ver ona bebegi bir gun o uğraşsın sende git uyandir 
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Anlayışsiz ya hem uyandır hemde kafana vur tehdidi et uyannca verr kucağına madem çok sever oynamayi oynasın sende dinlen 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Inadına yapıyor gibi gerçekten tuhaf canım davranışı.bebek bu uyandırılır mi hiç. Konuşmalısın sana davranışı da yanlış. Uyarmalısın canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 571 göst.
5 Aralık 2018 Aile kategorisinde Nurelya (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,256 göst.
0 oy
9 cevap 273 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 546 göst.

377,341 soru