0 oy
940 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz sizin karşınıza çıkan en sevdiğiniz adam mı ? Yoksa yaşadığınız acılardan dolayı daha önceki ilişkilerinizde olan travmalardan vs hem mantık hem de sevgi ile verdiğiniz bir karar mı ?

56 Cevaplar

+3 oy
(1,514 puan) tarafından
.......Asla hayır 
-Reklam-
+1 oy
(2,675 puan) tarafından

Gözümü ilk onunla açtım desem <3 eşim de öyle. 13 yaşında sevdalandık, 26 yaşında evlenedik. Hayatımın en güzel şansı olur kendisi <3

(4,178 puan) tarafından
Masallh:) dogru kisi olduktan sonra en guzeli bu sekilde. :) ama sirf seviyorum diye koru korune  adam demeye bin sahit istiycek biriyle evlenmek de hata. Sirf mantikli diye. Hic isinamadigin adamla evlenmek de hata bana göre.  Seninki her ikisini birden iceriyorsa cok sanslisin:) bende mantik arti sevgiyi bulanlardan sükür:)
(2,675 puan) tarafından
Sorsan şu zamanda herkes birbirini seviyor. Kii sevmek de en kolayı üzerini sıkı giyin dese seversin önemli olan saygı duyup sizi anlıyor mu bu önemli. Saygı varsa o evlilik her şekilde güzel ilerler zaten.
(1,558 puan) tarafından
Aynn çok doğru syluyor oldu ozamn ;))☺️☺️
+1 oy
tarafından
En sevdiğim adam olur eşim ❤️  uzun bir hikayenin sonunda bir birimizi bulduk biz. Sevmekte insanı iyileştiren bir şey bu yüzden bir birimizin yaralarını sardık, bütün zorluğa birlikte gögüs gerdik. Her konu da bir birimize çok benzeriz. Huyumuz, suyumuz birdir. İyi ki eşimle evlenmişim. Dünyaya kaç defa gelirsem geleyim yine eşimi isterim. Çok seviyorummmm ❤️
+1 oy
(1,300 puan) tarafından
Sevdiğim değildi mantigimla evlendim 4ay içinde söz nişan düğün halloldu ben birini kolay kolay sevmem niye böyleyim bende bilmiyorum sevincede çok kötü paronayak oluyorum zaten böylesi daha iyi.asik değilim eşime ama insan olarak seviyorum bana uygun birisi
0 oy
(7,026 puan) tarafından
İkincisi yani mantık evliliği. 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ben sevdigimle evlendim 5 sene sevgili kaldık 6 ay nişanlı 10 senedirde evliyiz
0 oy
(109 puan) tarafından
En sevdiğim adam çok şükür 16 yaşında tanıştık 22 de evlendik 
0 oy
(792 puan) tarafından

En sevdiğim adamla evliyim.<3 

0 oy
(1,076 puan) tarafından
En sevdiğim değil tanıdıkça sevdiğim adammmm :-):,-)
0 oy
(2,912 puan) tarafından
İşin içinde mantıkta olmalı sadece aşığım ne olursa olsun denirse bı süre sonra sorunlar olmaya ve sevgi yerini geçim derdine dönüşüyo. Ben hem çok sevdim hem her yönüyle düşünüp karar aldım aileminde onayıyla güzel bir evlilik yaptığımı düşünüyorum çok şükür 
0 oy
tarafından
Eşimden başka sevgilim olmadı hayalimdeki eşle evliyim Cok şükür şimdide kızıma hayalimde ki baba gibi davranıyor a Z ye herşeyiyle ilgileniyor yıkama yedirme uyutma oynama herşeyiyle bir babanın yapması gereken ne varsa yapıyor çok şükür bin sukur
0 oy
(7,447 puan) tarafından
18 yaşındaydım tanıştığımızda 21 yaşında evlendik keşke daha erken olsaydı derim hep 29 yaşındayız Allah başımdan eksik etmesin eve geliş saatini sayarım 8 yıldır hep öyle oldu çalışırken de saat sayardık şimdi evdeyim çocuklarımıza bakıyorum hala saat sayarız en güzel evetim en büyük şansım :)
(1,201 puan) tarafından
Aynı ben
(7,447 puan) tarafından
Allah daim etsin :)
(1,201 puan) tarafından
Sizide amin
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Karşılıklı olan bir sevgi ve evlenecek kadar güvendiğim tek insan olması nedeniyle evlendim tabi doğru zamanda karşıma çıkmış olması da benim için önemli 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Sevdigimle evlendim canım çünkü 16 yaşındaydım yani ilk askimdi eşim o yüzden seviyorum 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
En sevdiğim adamla evlendim çok sorunlar oldu ama sevmekten hiç vazgeçmedim o kadar sorunun ardından 2. Hamileyim çok şükür bir sorunumuz kalmadı cefa çekmeden sefa sürülmezmiş
0 oy
tarafından
  • Sevip evlenmisiz iki yıl sözlü kaldık iki buçuk yıldır evliyiz çok şükür Rabbime mutluyuz bı oğlumuz var 7  aylık sevdaliyik her gün eve geliş saatini kapıda bekliyorum her gün aynı soruyu veriyor bana gülüm neden uyumadin onsuz asla uyuyamıyorum çok seviyorum İnŞəAllah Allah 'im daim eder her kadına sevip sevilmek yakışıyor<3 
0 oy
(390 puan) tarafından
En sevdigimle evlendim bende cok sukur.bazen ruyamda baskasiyla evlendigimi goruyorum icim yaniyo resmen.7 yil sevgiliydik 1 yil nisanli kaldik 10 yildir evliyiz 2 cocugumuz var Allah herkese nasip etsin Allah tan korkan insanla hersey guzel 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
İlk sevgilim değildi ama en çok eşimi sevdim ve iyikiiiii sevmişim tanımışım hayattaki şansım kocam.
0 oy
(1,953 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Mantık + Sevgi şahsen mantığım almasa o insanı sevmem ben de değişik birşey var karakterini beğenmedigim insandan direk sogurum 

,bunda birazda aslan burcu olmamın da etkeni çok galiba kendimi çok degerli gördüğüm için mantığım almadığı da birini hemen silerim ve hayatıma aldığım insanların işleri hayat planları falanda benim için hep ön planda kriterlerdi çalışmayan işi gücü düzgün olmayan erkekse sevmem , hayatimda ki önceki ilişkilerimde de hep öyle oldu genelde iyi kariyere sahip insanları seçtim ama beğenmedigim konular görünce , genelde ben ayrilmısimdir peşimden kosmuslardir ayrıldıgim zamanda sabit fikirliyimdir barisman aynı şeyi iki kere hiç okumam aynı hatayi bir daha yapmadim yapmamaya çalıştım , canım karakterimlede alakalı galiba mantık olmadan aşk olmuyor bende o yüzden mantık + aşk ikisi beraber gitti bende hep önceki ilişkilerimde de 
(1,088 puan) tarafından
Bi an bu yazıyı ben yazdm sandm :)) aslan burcuyum Bende :)) gerçekten bende karakterini begenmediysem en ufak bi yazısmada bile direk soguyan birisiym. Ve ne yaparsa yapsn karşıdaki kişi soğudugm zaman bende bitmiştir. Buna eşimde dahil  o yüzden hep diyorm. Beni kendinden soğutma diye. Şükür güzel bi evliliğjm var
(1,953 puan) tarafından
Aslanlar biraz sanırım dominant taraf oluyor canım  bununla da ilgili birazda , Allah agzinizin tadını bozmasın ,bende öyleyim eşimde bilir yapımı, ona göre davranır, bizimde düzgün bir evliliğimiz var şükür canım :)
0 oy
(2,092 puan) tarafından

Evet hem mantik hem seviyordum

Aşık olarak evlenmistim

Ama kendim sevmişim sadece

Sadece kendimde cabalayinca boşandım.:)

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 587 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,006 göst.