0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (568 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım 5 aylık çocuğu var benim bebeğim 3 aylık tamam mı duruma attım şey yazmış mama mi veriyorsun yüzünden belli yazmış bende anne sütü veriyorum yakın çekim dedim mama gibi yüzü şişmiş yazmış mama verdiğimi nerden bildin dedim neyse  bugünde mesaj atmış bebeği 5 aylık kilosu 6 kilo 600 gram mi neymiş bebeğim zayıf mi falan mı ne diyor sonra da seninki kaç kilo falan diyor iki de bir kilo takıntısı olan annelere anlam veremiyorum benim bebeğim ondan küçük kendi bebeğiyle kıyas yapıyor ben kendimi senle kıyas yapmıyorum ki ben 55 kiloyum sen 75 sin dedim sizde de varmı böyle çevreniz 

7 Cevaplar

0 oy
(3,154 puan) tarafından
Boş boş konuşuyor bilmiyorum de kilosunu 
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Hiç oralı olmayıp geçiştirin. Belli ki kıskanıyor bebeğinize bol bol felan nas okuyun 
(568 puan) tarafından
Bir daha koymam zaten resmini sürekli soruyor canım sinir oliyorum
0 oy
(13,860 puan) tarafından

En sinir oldugum sey:woot:art niyet varsa heleki saglikli olsunlar da de gec valla

0 oy
(4,636 puan) tarafından
Ne saçma yeni doğan bebeklerde bile bir hafta bile çok fark eder 
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Bu bebeklerin kilosunu, kaç aylık olduğunu, emiyor mu mama mı içiyor diye soranlara acayip gıcık oluyorum soran olursa net bir şekilde terslerim 

Benim kızımda biraz ayına göre gelişkin her gören kaç aylık, mamami içiyor diye soruyor sizi ilgilendirmiyor diyip geçiştiriyorum sizde öyle yapın 
(568 puan) tarafından
Yüzlerine mi diyorsun canım sizi ilgilendirmiyor diye
(1,697 puan) tarafından
Kız tabi kime dicem.baska geçen sene 3. Çocuğuma hamileyken ay napicaksin daha diğeri küçük diyen bı komşum vardı pardon sen mi bakicaksin doğurunca dedim kadın bakakaldi yüzüme hâlâ da konuşmaz beni görünce:D
(1,697 puan) tarafından
Hatta geçen yine biri 3. Bebeğimle markette gördü aa bu üçüncü mu dedi evet bir sorun mu var size mi sormam gerekirdi dedim oda sustu gitti , mesela böyle lazım bunlara canım yoksa susmazlar
(568 puan) tarafından
Konuşmasın millet çok meraklı ya
0 oy
(9,962 puan) tarafından

Bence sende kıyas yapmalısın kız sende mi mama içiyorsun şişmişsin derim :D

(2,665 puan) tarafından
Hahahhaaa hiç güleceğim yoktu:))

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 403 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (748 puan) tarafından soruldu
0 oy