0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (1,753 puan) tarafından
Bizim yarın 4 . Senemiz olcak çok şükür Rabbime hediye falan da değilm sadece unutmaması bnm için önemli sizin eşleriniz hatırlar mi kızlar yada unutsa tepkiniz ne olur? Bu arada bu zamana kdr unutmadı hiç❤️

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Unutmadı şükür ve aralıkta bizim evlilik yıl dönümü yaklaştı :woot:

(1,753 puan) tarafından
Rabbim huzurlu sağlıklı yıllar olsun inşallah bacım
tarafından
Amin inşallah cumlemize
-Reklam-
+1 oy
(12,536 puan) tarafından

Geçen sene anlaştık sadece doğum günleri ve sevgililer günü kutlayacak diye :)

(1,753 puan) tarafından
Ha ha oda iyiymiş:)
+1 oy
(2,223 puan) tarafından
Dün ne yediğini hatırlasın bana yeter 
(1,384 puan) tarafından
Ay kız seni asmzkssk
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Kırılırdım yani bizim için özel bir anı unutması bizi önemsemediğini gösterir çok şükür daha unutmadı ❤️
(1,753 puan) tarafından
Ne güzel Rabbim hep mutlu etsin inşallah
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Unutmaz 7.yildayiz tanışma donumu isteme tarihi nisan tarihi nikah günü hep gül ufak tefek hediye alır ama yıl dönumunde güzel hediye alır unutsa burnundan getiririm :) 
(1,753 puan) tarafından
Maşallah Rabb'im bozmasın mutluluğunuzu:)
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Unutur, unutmasa da kutlamaz hiç. Hediyesinde değilim ama iyi ki evlenmişim seninle dese nolurdu yani :) başka gün der özel günlerde demez, özel günler dıj güçlerin oyunuymuş asdfssd
0 oy
tarafından
Benim eşim hatirlar ama unutsa da ister istemez kırılırım 
(1,753 puan) tarafından
Evet bende öyleyim bı güzel söz söylese de yeter aslında çok şey istemiyoruz :)
0 oy
(410 puan) tarafından
Bizim beş yıl oldu nikah gününü hatırladım oda unutmaz böyle özel günleri ama düğün gününü unuttum o hatırlattı bugün düğünümüz olmuştu diye bı anlık dalgınlığıma geldi eşim çok ince ayrıntısına kadar hatırlar asla es geçmez çok seviyorum bu huyunu 
(1,753 puan) tarafından
Ne kadar iyi genelde erkekler pek hatırlamaz derler:)
0 oy
tarafından
Valla ben unutuyorum eşim unutmuyor :) çocuktan dolayı gün kavramım kalmadı sağ olsun aklımı başımdan alıyor. O yüzden sadece doğum günlerini hatırlıyorum onu da unutuyorum çok çok nadir eşim hatırlatıyor. Bu gün annenin doğum günü ara mesaj at istersen üzülmesin diye filan. 
(1,753 puan) tarafından
Ayy ne güzel erkekler böyle şeyleri pek hatırlamaz genelde maşallah diyelim de Rabbim bi ömür boyu mutlu etsin  inşallah:)
tarafından
Aminn inşallah. Eşim o tarz konularda iyidir. Duygusal ve çok ince düşünceli. Bu yüzden dikkat ediyor. Yanlış anlaşılmaktan korkar. Mesela şöyle söylerim parfüm hediye almaz hiç kokunu beğenmediğimi düşünürsün der o derece.
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Benimki takıntılıdir tarihler konusunda kutlansın ister eşim, hediye vs alır oda hediye vs bekler yanlız  unutan tarafta hep benim canım :) yapı meselesi aslında bazı şeyler aslinda
(1,753 puan) tarafından
Aynen öyle haklısın canım
0 oy
tarafından

Yani açık konuşayım ben bile unutuyorum adam akşama kadar çalışıyor yarım saat oldu eve gireli bu soğukta 14 cü katta beton döktü o yüzden takılmıyorum ben böyle şeylere çünkü bizim her günümüz ayrı özel 

0 oy
(113 puan) tarafından
Doğum günümü asla unutmaz ve  işteyken hediye yollayıp önden kutlama yapar. Yıldönümümüzüde unutmaz ama özellikle o gün hediye almaz. Bende sevmem sırf o gün alıcaksa hiç alma derim. Oda ansızın başka günlerde alır beni dahada sevindirir. :) 
(1,753 puan) tarafından
Buda farklı bir bakış açısı aslında haklısın valla sdece özel günlerde mi alincak ama demi:)
(113 puan) tarafından
Evet mesela şimdi sadece özel günlerde süpriz beklemekmi. Yoksa arada bir, küçük hediyeler süprizler ile karşılaşmakmı
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Eşim hicbir  ozel günümüzü  unutmaz ve hep kutlar  unutmasa cani sağ olsun  ben ona birseyler alırım 
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Hediyeleşme kutlama durumu pek yok ama unutmaz genelde de iyi ki senle evlenmişim der :) gönlüm olsun diye değil gerçekten öyle düşündüğü biliyorum o yüzden benim için sorun yok 
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Bizimde bu ayın 14 ünde 9 senemiz bitiyo. Bazen hatırlar birşey almaz bazende hiç hatırlamaz 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
5 yıllık evliyiz bu sene kutlamadı (kutlamayan kastım sadece pasta alir gelir) doğum gunumle bir çünkü ama kaynanam vefat etti onun dışında hiç unutmadi
0 oy
tarafından
Hatırlar hatırlamasa bıle ben mutlaka hatırlatırım shjsjs
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Onu unutmayı bırak ilk tanıştığımız tarihi bile hatırlar :D
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Asla unutmaz hiç bir günü zaten birşey yapmak için de illa özel ğgbğ beklemez beni hep şaşırtır sürprizler yapmayı sever :)
0 oy
(841 puan) tarafından

Biz ozel gün kutlamıyoruz.  Dedim bu sene kutlayayım bir ay geçmiş. :D 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 420 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 494 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,579 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 373 göst.