0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (2,069 puan) tarafından
Önce evlilik sonra üniversite derken kpss de cakildum kaldım hevesim oksada vakit yok çalışırken uyuyup kalıyorum ruyamda hep öğrencilerime ders anlatırken görüyorum kendimi zaten bu çalışma ile ancak rüyamda gorurum

4 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Branşın ne canım 
(1,207 puan) tarafından
Benimki de matematik valla benimde gözümde dağ gibi büyüyor
(2,069 puan) tarafından
Aslında düzenli çalışma olsa yapariz
(1,207 puan) tarafından
Valla benim düzenim yok ki dersimin olsun canım:)) kızım çok uyumaz öyle gece 1 de filan uyur sık sık da uyanır o uyuduğu an kendimi uyku modunda buluyorum:)
(2,069 puan) tarafından
Benimkide öğle maalesef .birde mesala ben altıda kalkıyorum o uyurken çalışayım diye bakıyorum oda kalkmış
(1,207 puan) tarafından
Ahaha yok yok hiç sakinlik yok bize :)
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Of ya bende evlenie evlenmez hamile kaldım iş hayatından da koptum evdeyim ama canım kpss çalışmakta istemiyor napcam bilmiyorum :( 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Cocukla cidden zor gercekten jnsan yoruluyo vakti olsa takati olmuyor.ama.sabir ve azim hocam 

Zorlukla gelen zaferin tadi daha baska oluyor 

Onumuzdeki eylul ayinda sinifinizda ders basinda olursunuz insAllah
(2,069 puan) tarafından
Allah razı olsun çok istiyorum inşallah
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben Dkaba sondan 6. Olarak atandım 78.75 le. Ihl puanım 79.95 ti. 2 yıl oldu. Ama birlikte okuduğumuz 4 çocuklu bir arkadaş vardı daha iyi puan aldı. 5 çocuklu bir arkadaş Kkö oldu. Ben 1 çocukla daha rahattım ama çalışıyordum bende 8_5  ona rağmen. Onlar Kuran da takılmadilar eski güzel eğitim alanlardan Ben mezun olmak için çok mücadele verdim. Özel kuran dersi falan almak zorunda kaldım. Öyle böyle zor da olsa atandım. En sonlarda olmama rağmen kendi tercihime ilçe merkezine atandım evimin penceresinden okulumu seyrediyorum. İstanbul da yol çekmek zorunda kalıyorduk çok yorulmuştum 10 sene çalıştım. Doğu ya geldik. Okulumdayim bir tarafa bakiyorum evimi oglumu goruyorum okul bahcesinde seyrediyorum bir yandan bakiyorum esim oralarda calisiyor inanilmaz sukur sebebi. Çok dua ettim dualarımız kabul oldu en güzelini verdi Rabbım bana. bu yaz inş batıya tayinciyiz eşim de doğu görevini aradan çıkardı.. olmaz değil işte inanmak ve çok çok çaba gerekiyor 
(2,069 puan) tarafından
Çok çaba gerektiriyor bende çok heves ediyorum .iki senedir tashihi huruf dersleri alıyorum .onveden de girdim kpss ye ama hiç düzenli çalışmadım bu yıl o senelere göre daha iyiyim çalışma konusunda alandan online derse giriyorum hergun matematik Türkçe hergun test cizuyirum ama iki saat işte bir saat te alan üç saat ancak çalışıyorum
(708 puan) tarafından
Fatma ne güzel anlatmışsın. Allah herkese nasip etsin ins
(2,069 puan) tarafından
İsteyen ve hakkıyla görev yapacak insanlara nasip olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 179 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Pelin93 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy