0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Annem 24 yaşındaki erkek kardesime doğum günü yapıyor halalarimi amcami dedemi falan davet etmiş ben dedim anne yapma napcan kocaman oğlan ne doğum günü ayıp olur.millete söz verdim vs vs dedi

Bende grip oldum + reglm bı kaç gün kaldı acayip bel omuz ağrım var bide ,1yas ve ,3yas çocuklarım var yardıma gitmem gereklimi valla doğum gününe bile istemiyorum gitmeyi ama gelmiorum desem küser annem

6 Cevaplar

0 oy
(2,195 puan) tarafından
Hastayım de birde iki minik cocuğun var 
-Reklam-
0 oy
(6,311 puan) tarafından

Koca oğlana organizasyonlu doğum günü mü yapıyor:D

Yardıma gitme iki tane çocuğun varmış daha küçük Sen de misafirler gibi git doğum gününde Sonuçta bunu organize ediyorsa düşünmesi lazım
0 oy
tarafından
Yardım edebilecek durumdaysam giderdim ama çok hasta ve kotuysem kimseye bulaşmasın diye gitmezdim 
0 oy
tarafından

Yani gidile bilir yardıma. Ama doğum günü ne 1 saatlik te olsa gitmen gerekiyor yaşi önemli değil biz 67 yaşın da anneme hayla doğum günü yaparız ki o daha 24 yaşında anneni tebrik ediyorum 

tarafından
Bende yurmibese yeni girdim bana yapmadı.hic bı zaman
(11,984 puan) tarafından
Gitmek istememe sebebin temelde bu canım aslında. Biz de kutlarız yaşla ilgisi yok aynı özeni sana göstermemiş olması muhtemelen canını sıkıyor
tarafından
Biraz ama ben dedim iac kez yapma diye dinlemiyo
0 oy
(15,256 puan) tarafından
Bence sadece doğum gününe git. Kutlamak isteyebilir ama kocaman adamın doğum gününe hala amca teyze falan çağırmak bana aşırı saçma geliyor 
tarafından
Erken gitsem çocuklar durmaz zaten
0 oy
(912 puan) tarafından
Zaten gitsende çocuklarla uğraşırsın. Daha beter zorluk olur.evde yapıp goturebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,556 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
17 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pakize333 (2,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
25 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ipekreha (87 puan) tarafından soruldu

397,212 soru

11,880,432 cevap

35,997 kullanıcı

...