0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,949 puan) tarafından
Ya kızlar zatn 10 gündür antibiyotik kullanıyorduk boagzinda ki büyüyen lenflerden dolayı 2 gündür de burun tıkanıklığı kuru öksürük başladı tekrar hastaneye götürmek istemiyorum artk antibiyotik vermek istemiyorum çünkü doğal yollardan neyle geçirebilirim pekmez tereyağı ve ceviz zarı suyunu 2 gündür veriyorum ama nafile ya gecmiyo

6 Cevaplar

0 oy
(15,235 puan) tarafından

Bı de bunu dene. Oğluma iyi gelmişti. Hemen kesmiyor ama.hafifletip zamanla geçiriyor 
(1,949 puan) tarafından
Çok saol canm deneyecm kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben udi hindi yağıyla göğsüne sırtına yatarken masaj yaptım 2 günde kesildi. O kadar kötüydüki doğal olarak neler yaptım yedirdim ama nafile. O yağ çok iyi geldi çay kaşığıyla da verdim sabah aç olarak. Birde 5 yaş üstüyse kozalak şurubu da çok iyi geliyo
(1,949 puan) tarafından
Canm ya bende o yağ ve surup yok aklımda bulunsun teskkur ederm
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Büyük plastik bir kaba su koyup dondur. Buz olsun. Sonrasında gece o buzu çıkar bir kabın içine. Çocuğun baş ucunda başının üstünde kalacak şekilde koy. Odasının da kapısını kapalı tut muhakkak. Odada nem oluyor ve öksürüğü hafifliyor. 
(1,949 puan) tarafından
Yaa hiç duymadım canm çok teşekkür ederm
(7,738 puan) tarafından
Rica ederim. Oda çok sıcak oluyorsa o da maalesef öksürük yapıyor. 20-22 derece olmalı bir odanın sıcaklığı
(1,949 puan) tarafından
Sıcak oluyo geceleri canm oda valla
(7,738 puan) tarafından
O sıcaklığı ayarlamalısın. Gerekirse akşamları kaloriferi kapat kendine aitse ya da düşür dereceyi
(1,949 puan) tarafından
Haklisin canm öyle yapayım
0 oy
(390 puan) tarafından
Canım benim kzım da çok öksüren biri aam ben pekmez limon 1 çay kaşığıdan az karabiberi karıştırıp veriyorum çok faydası oluyor Bi kolonya ile gazete koy göğüs kısmına gece yatırken 
(1,949 puan) tarafından
Anlamadm canm gazeteye kolonya sıkıp gogsune mi koyacam
(390 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Sarımsaklı yağ tarifini yap çok etkisi oluyor 

Baby viks al ayaklarının altına sür 
(1,949 puan) tarafından
Çok saol.canm
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Bal zerdeçal karadut 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eserimo (2,838 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 56 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...