0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
Eşim diyor hayat zor sen daha da zorlaştırıyorsun annem de aynı şeyi söylüyor herşeyi sen zorlaştırıyorsun diye nasıl kolaylaştırabilirim yada nasıl zorlaştırılır ki bilmem anlatabildim mi? 

12 Cevaplar

+1 oy
(11,085 puan) tarafından
Umursamayarak. Gamsız olana hayat kolay. 
tarafından
Doğru dedin bacıımmm
(11,085 puan) tarafından
Ama bize kolaylığın böylesi lazım değil :) Allah afiyet versin hayırlı kolaylıklar versin hayatta
(4,548 puan) tarafından
Umursamaz olcaz dimi ama rüyada oluruz anca ,,:))
(11,085 puan) tarafından
Bazı şeyleri umursamak lazım, gereksiz şeyleri umursamayınca da orta yolu buluruz işte :)
-Reklam-
+1 oy
(566 puan) tarafından

Bu sorunun cevabını bulursan bana da haber ver :angel:son 7 yıldır cevabı bulamadım ben 

+1 oy
(15,304 puan) tarafından
Çok mu pimpiriklisin?
(15,304 puan) tarafından
Bedenini ve zihnini doğru seylerke meşgul ederek kolaylastirirsin. Kafana saçma sapan geçici seylwri takmaya aksın. Bakış acini degistirmek için faydalı kitaplar okuyabilirsin. Kişisel gelişim olabilir. Biyografi tarzı olablir. Ve kendinden zor durumda olanları düşünüp hayatına sukredeceksin. Bence en önemli nokta bu
(93 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok faydalı bilgiler
(93 puan) tarafından
Aslında bekarken evhamlı değildim pandemi dönemi evlendim. 2 tane erken doğum ve yoğun bakım süreci ekstra eşimin ailesiyle sorunlar derken ister istemez etkilendim. Algı bozukluğu oluştu 8 aydır bu süreçteyim Rabbime sığındım Elhamdülillah. İzzet güllüyü dinliyorum.
(15,304 puan) tarafından
Zor zamanlar gecirmissin. Toparlanmak zor. Ama mecburuz iyi olmaya. Yoksa sadece kendin için değil başkaları için de çekilmez oluyo. Evde psikolojisi bozuk birinin olması yetiyo zaten huzursuzluğa. Yıllar önce zor zamanlar yaşadım. Arkadaşım da benimle aynı sorunlari yaşadı. Ama o o kadar büyüttü panik yaptı ki kafasında şuan birçok rahatsızlığı var. Kendini asla boş birakma. Hep sosyal ol. Faydalı insanlarla görüş. Ya da kendin başka şeyler bul. Çocukların daha çok küçüktür. Az daha büyüt kreşe gönderdiğin gibi gir bı işe çalış. Dura dura insan düşünmekle kafayı yiyo. Annemden biliyorum
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Ne yapıyorsunuz ki? 
(93 puan) tarafından
Herşeyi kafama takıyorum galiba çok hassas kırılgan bir yapım var.
(13,834 puan) tarafından
Hayat boyle insanlari cok uzer malesef ...
0 oy
tarafından
Ne yapiyorsun ki boyle soyluyorlar
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Neden böyle birşey diyorlar ki 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Ne yapiyorsunda zorlastiriyorsun keşke noldugunu yazsaydın ona göre bisey soylerdik
0 oy
(3,133 puan) tarafından
Kafana tokadan başka bir şey takmayarak 
0 oy
(84 puan) tarafından
Robot süpürge alarak :)
0 oy
(42 puan) tarafından
Sen oyle yazinca benim de aklıma gelen sorumluluğunu bilmeyen sürekli akli havada seni hep yonlendirmek zorunda kaldıkları geldi. Ama sen daha çok herseyi düşünüyorum dedin onun icin nasil bir cevap yazacağımı bilemedim.  Her nasilsan fazla yapıyorsundur. Ve göze batıyorsundur canim . Değişik aktiviteler edin kitap el işi sosyalles dini namaz
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Çok didikleme mesala işten geldi canı sıkkın sor sadece deseleme anlattığı ile yetin.aman o kırıldı bu döküldü deme gibi gibi neye takıntılı isen artık gerçekten hayat çok zor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben çözümü buldum. Iyi bir psikiyatri doktoruna gidip ilaç tedavisine başladım,büyük ihtimalle 6 ay felan sürecek. O kadar rahtladım ki anlatamam resmen kendime eziyet etmişim. Artık daha mantıklı düşünüp daha sağlıklı kararlar alabiliyorum. Resmen beynim dinlendi.
(93 puan) tarafından
Ne kadar süre ilaç kullanabilirsiniz ki pskolog izzet güllüyü dinliyorum bakış açımı değiştiriyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 269 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde melikeili (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.