0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
31 yaşındayım ama kendimi bildim bileli hep kaygılı bir hayatım oldu. Yapı olarak sessiz sakin içine kapanık biriyim kolay kolay üzüntümü sevincimi yada sorunlarımı dile getirmem. Içimde ne fırtınalar kppar ama dışardan kimseye belli etmem. Artık bu durum beni çok bunalttı panik atağımda varda zaten özellikle pandemi döneminde nüksetti ve destek aldım o süreci kapattım. Ancak bütün hayatım hep kaygılı geciyor. Şimdiye şuana odaklanmak yerine hep gelecek hakkında endişe ve kaygı duyuyorum bu yüzden kendime çok kızıyorum ne yaparsam yapayım bunu yenemiyorum :(

3 Cevaplar

0 oy
(173 puan) tarafından
Canım benim kardeşim de çok içine kapanık kolay kolay bir şeyi kimseye anlatmaz bana bile bazı şeyleri zor anlatır o kadar çok sorarım ki hep böyle bir şey yaparken dalar gider böyle uzaklara yani tedavi görüyorsan devam et onun haricinde tek söyleyeceğim şey arkadaşım varsa arkadaşlarınla paylaş Ne bileyim ailenle paylaş içine attığın her şey sana sıkıntı yapıyor sana ağır bir yük veriyor yani çok ok zor Rabbim inşallah yardımcın olsun İnşallah düzelirsin ama dediğim gibi bir arkadaşın olsun Ne bileyim başka şeylerle uğraş aktiviteler falan yap kendine yürüyüş yap spora git Ne bileyim kurslar var Halk eğitim kursları onlara git biraz sosyalleşsem belki geçer
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende ayniyim icime atar kendimi yer bitiririm bir surekli kuytu kose de agliyorum daraldikca cok icli aglayinca nefesim kesiliyor carpintim oluyor ne yaparsak kendimize yapiyoruz iste ama elde olan bisey degil dunya hassas kalpler icin tam bir cehennem gercekten..
0 oy
(2,084 puan) tarafından
Kur'an oku şifa onda bende öğleyim çevremde yok zaten edinemiyorum da dini sohbetler oluyor onaru dinliyorum kişisel gelişim videolari izliyorum kitap okuyorum siz yaşlarda iken günlük tutardjm içini oraya yazardım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 584 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
3 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...