0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Merhaba kızlar oğlum 9 aylik geceleri bir çığlıkla uyanıp çok fazla ağlıyor bir gece de 4 5 kez yaşıyoruz bunu kan tahlilleri vs. Herseyine bakıldı 3 4 farklı doktora gittik ama bir sorun olmadığını henüz dişte çıkamadığını söylüyorlar doğduğu günden beri her gece aynı şeyi yaşıyoruz uyku problemi çok fazla ne denediysem ne bir düzen ne bir rutin oluşturmadım maşallah 9 aylik olmasına rağmen şu an 1.5 yaş kilo ve boyuna sahip sarışın mavi gözlü bir bebek biraz fazla dikkat çekiyor galiba herkes nasıl taşıyorsun çok ağır gözleri çok güzel boyu ne kadr uzun vs. Diyor maşallah deseler de galiba nazar etkisinde çok kalıyor. Çevremde güveneceğim hoca yok hiç ben gerçekten Allah rızası için bu işi yapan maneviyatı ilmi yüksek bir hoca arıyorum. Acaba burada konyali olupta önerecek birileri var mı birde okutayım diyorum yer gök dua ile dönüyor inşallah Rabbım bize de şifasını verirde kuzum huzurluca uyur ( hepimizin çocuklarına Rabbım sağlık sıhhat versin bütün kötü gözlerden kötü niyetlilerden muhafaza eylesin )

14 Cevaplar

+1 oy
(3,219 puan) tarafından
Emzirirken abdestli olmaya dikkat et yatağına koyarken besmele ile çocuğu alırken besmele oku. Gece yatırdıktan sonra Ayetel kürsi. İçtiği suya yediklerine bol bol okumalısın. Fatiha suresi Ayetel kürsi nazar ayeti felak ve nas sürelerini bol bol oku. Çocuklara en çok anne ve babaların nazarı değer bu arada. Sizde sürekli alışkanlık edinin Maşallah subhanallah la kuvvete illa billah deyin 
(55 puan) tarafından
Abdest konusunda biraz esnek davranıyorum hep niyetleniyorum ama çoğu zaman iş güç telaseden unutuyorum. Her namazdan sonra mutlaka okur üflerim. Babası da öyle uyuturken sallarken hep okur . Evet en çok anne babanın nazarı değermiş. Bizde elimizden geldiğinde okumaya çalışıyoruz.
-Reklam-
0 oy
(2,034 puan) tarafından
Kendim Felak nas oku yedi defa bütün vücuduna ufle
(55 puan) tarafından
Okuyorum sürekli ben babası ananesi babaannesi dedeleri halaları sürekli okuyoruz herkes okurken çok fazla ağırlık hissediyor yada psikolojik olarak bilmiyorum ama kuzuma kıyamıyorum artık doğduğu günden beri çocuğum henüz kesintisiz 3 saat uyumamıştır ki bende öyle artık en son uykusuzluktan sersemlikten düştüm ayağımı kırdım 40 gündür alçılı ayağım
(2,034 puan) tarafından
Yani neden o kadar çok kişi okuyir anlamadım benim bildiğim bir kişi okur
(55 puan) tarafından
İlla bir kişi okuyacak diye bir kaide olduğunu hiç duymadım . Kimin duası kabul olacak bilemeyiz. Ki saydığım kişiler kırk kat el değil gerçekten çocuğumu seven ve iyiliğini isteyen insanlar
0 oy
(2,445 puan) tarafından

Aynı sorun bende de var 9 aylık olacak sanki bir yerini isirmissin öyle bağırıp ağlıyor 

Nedenini bilmiyorum :'(

(55 puan) tarafından
Evet canım benim oğlumda öyle sonrasında yarim saatlik ağlama nöbetleri yaşıyoruz doğduğu günden beri böyle gitmedik doktor bırakmadık damlalar takviyeler çocuk doktorlarının önerdiği her şeyi yaptık ama maalesef ise yaramadı
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Hoca değil ama nefesi kuvvetli hep babama okuturum çocuklarımi. Kendim de çok okurum . Çok şarlatan var konya da ya
(55 puan) tarafından
Evet bende onu bildiğim için kimseye götürmek istemiyorum
0 oy
(567 puan) tarafından
Konya'da çok zor bulursun sözde çok vardır hacı hoca ama içlerini gör bir de :/
(55 puan) tarafından
Evet canım maalesef bende o yüzden çok tereddütteyim
0 oy
tarafından
Konya da doktor Hasan koç a götürdün mü 
(55 puan) tarafından
Evet götürdük canim hasan hoca da bir problem göremedi melatonin hormonu kullanmami önerdi ama oda fayda etmedi
0 oy
(4,403 puan) tarafından
kamanlı hıca var baya iyi bir hoca herkez biliyor zaten oralarda
(55 puan) tarafından
Ben hiç duymadım neresinde acaba
(4,403 puan) tarafından
Kamanda yada Kırşehir de sorsan herkes söyler canım baya ünlü
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Cami imamından rica etsin kocan yani sonuçta Allahın kelamı okunacak kuvvet falan yokki kalpten isteyerek Allahtan dilersen yine iyi gelecektir bu devirde hacı hoca güvenilir bulmak çok zor en iyici kendin oku yastık altına Ayetel kursi koy odasını yatağını sirkeyle sil üstünde ayetel kursi olan cevşen olsun dışarı çıkarken biri güzel derse çocuğuna estağfirullah çek yemesini içmesini kimseye anlatma. Bazı çocuklarda öyle olur belkş uyku eğitimi araştırabilirsin yada yerini sevmiyordur belkş
(55 puan) tarafından
Evin içinde oda oda gezdim bir ara benimde aklıma geldi 3 farklı besik var 1 er Ay denemedim ama hep aynı annemlerde kaldım orada da aynı maalesef corekotu okudum 41 tane ayetel kursiyi kimseye anlatmıyorum ama içinde bisey yedirsem aa ne güzel yiyor itiraz etmiyor seçmiyor vs. Deniliyor birde eltileriminde çocukları var oğlumla yaşıt onlar biraz daha minyon olunca bu aralarında çok belli ediyor kiloyu
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Uykusuzluk nazardan olmaz ama bellıkı nazar edılıyor. Çok çıkarma cıkarıyorsan sar sarmala yüzünü ort çocuğun . Nazar duası oku bol bol. 
(2,587 puan) tarafından
Git yat uyu len :d
(2,288 puan) tarafından
Hele hele dıyene bak sjsjjdh
(3,004 puan) tarafından
Kesinlikle nazar uyku yapar. Çoçuğun başka problemi var.
(55 puan) tarafından
Bence nazar huzursuzluk verdiği için uyku yapmaz ağırlık verir ama huzursuzluk yapar
(2,288 puan) tarafından
Ya onun ıcın demedım benım kızım uyumazdı ama nazardan degıldı. Ama aglaması hastalanması cıglık atarak kalkması nazardandır
0 oy
(351 puan) tarafından
Airf oglun icin sadaka ver
0 oy
(673 puan) tarafından
Benimki de gece yatmaz hepiniz duruyor ağlıyor geceleri sağlıklı uykusu yok gündüz kıpırdamsdan uyuyor konyadayım  biz cami hocasına okuttuk biraz iyi geldi 
0 oy
tarafından
Bacım merkezde değil ama merkeze 20-30 dakika mesafede var yani hocada değil ama okuyor Allah rızası için para falanda istemez gelenide var hatta o dediğim yerde 2-3 tane Allah rızası için okuyan var gidersen hepsine tek tek okutabilirsin biride para almaz istemez gödene TOKİ tarafinda diyeyim yenibahce yada diğer adı resil diye geçiyor Yaylapınar var oradan sonra alakova oradan sonra yenibahce gelir zaten dümdüz bı yolu var direk gideceksin eğer giderim dersen isimleri özelden yazivereyim köye girince sorar evine gidersiniz 
(55 puan) tarafından
Giderim canim alakovayi biliyorum ama yenibahceyi bilmiyorum yazarsan çok sevinirim
0 oy
(15,014 puan) tarafından
Odanın sıcaklığını kontrol et bı de. Belki çok sıcak geliyodur. Oğlum ondan yapardı da. Ayrıca çocuğa her gün sen de oku bbasi da . Özellikle babanın okuduğu daha faydalı. Daha çabuk tesir ediyo
(55 puan) tarafından
22 derece falan oluyor nemi de 45 50 civarı her zaman havalandiriyorum bazen buhar makinesine lavanta yağı koyuyorum uykuya kolay dalmasi için
0 oy
(345 puan) tarafından
Nazardan taş çatlamış derler. Babası günde 7 şer defa fatiha ayetel kürsi ihlas nas felak okusun. Babaların nefesi kuvvetli oluyormuş . Hoca bulana kadar böyle devam edin 
(55 puan) tarafından
Evet canım şimdi ayağım kırık olduğu için babası ilgileniyor uyutuyor özellikle uykuya dalarken sürekli okuyoruz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 291 göst.
0 oy
10 cevap 176 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 160 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (153 puan) tarafından soruldu