0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben hastalığı ağır geçiriyorum ama eşimde bişey yok o yüzden ben oğlumla çok temasta bulunmuyorum emzirmek için alıyorum altını üstünü eşim değiştiriyor dün kendimi iyi hissettim biraz diye ayaklandım evi temizle yemek yap eşim kekle şehriye salatası istedi onlarla uğraş derken biraz yoruldum akşam da mutfağını temizledim ocağını sildim öyle yattım bu sabah da dün fazla yoruldum bana yardım et beraber hazırlayalım kahvaltıyı dedim yattığı yerden kalkmadı TV izliyor neyse kalktım çay suyu koyacağım benim mutfağım biraz dar oğlumu örümceğe koydum geliyor sürekli ayağıma vuruyor gelip geçerken dedim bari çocuğu al kahvaltı hazırlıcam senden de bıktım oğlundan da hanginizle uğraşıcam bilmem ne hiç dersin bitmiyor bunları söyledi bana bende dedim sana yazıklar olsun sadece çocuğa bakıyorsun o başkasının değil bizim çocuğumuz falan dedim sen çalışırken ben bütün hepsini tek başıma yapıyorum yine şikayet etmiyorum ne var biraz yardımcı olsan dedim zaten hastayım istemiyorsan git boşa beni dedim çünkü sürekli şikayet ediyor bıktım senden gibisinden  aldım çocuğu girdim odaya sinirlerimi bozdu ya ağlamaktan içim dışına çıktı  şimdi rahat rahat izlesin tvsini 

7 Cevaplar

0 oy
(514 puan) tarafından
Bence abartmissiniz biraz hemen bosa beni demek yanlış olmus eşinin yardim etmemesi de yanlış oda ayrı bi konu
tarafından
Ama sürekli bıktım senden gibi bi sürü laf söylüyor bi zaman sonra insanın zoruna gidiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senden de oğlundan da bıktım yazısından sonrasını okumadım, şimdi küfür edecem olmayacak
0 oy
tarafından
Eşin aşırı egolu boş bir insan. Allah yardımcın olsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
yukarı satırları okuyup asagiya gelinceye kadar haklısınız ama boşama kısmı yanlış olmuş sanırım sinirle söylemişsiniz umarım düzelir orta yolu bulursunuz Allah şifalar versin 
0 oy
(86 puan) tarafından
Yavrum tüm erkekler aynı neredeyse inan bana özellikle sorumsuzlar çünkü anneleri hep erkek diye Bi şekilde ataerkil yetiştirmiş benim kayinpeder ve kayinvalide öğretmen eşim iş güvenliği uzmanı gayet modern biri ama dışarıda evde hep ataerkil çoraplarını atar sağa sola gotunden çıkardığı donu bile ben toplarım çamaşır bulaşık temizlik anca yesin içsin sıçsın PC oynasın TV izlesin kalan her şey bende. Kayinvalidemde Bi kaç kere kavga ettik dediği şey,  erkek erkekliğini kadin kadınlığı bilecek ne yazık ki eşitlik yok Allah onlara beden gücü bize beceri ve ince düşünme vermiş der. Bende hep derim öğretmen olan bireylerin bunları söylemesi ne acı diye. Kendi de eşine öyle davranır yemek temizlik torun bakma hep annemde babam PC de oyun oynar okula gider gelir pazara markete gider hanım çay koy hanım bu ne böyle olmamış bu yemek vs vs vs eşimde bunu görmüş hep şimdi kalkıp da öğrenmedigi Bi şeyi öğretmek 30 yaşındaki Bi adam için zor yani. Bende saldım yaparsa yapar özellikle son kavgadan sonra iyice saldım o da çabalıyor ama. Buna da şükür diyeyim ama her an değişebilir de 
0 oy
tarafından
Git boşa beni çok gereksiz bir cümle olmuş ama eşinin desteksizliği kötü bir durum ağzının ayarı yok belli ki konuşma hatasını anlayana kadar 
0 oy
tarafından
Senden de oğlundan da biktim diyorsun o çocuğu sem doğurmadın mı yazık gerçektende yazık o çocuğun ne suçu var ki 
(247 puan) tarafından
Yanlış anlamışsın canım kocası demiş o lafı

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 683 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 481 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 619 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu