0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Kızlar çamaşır makinem bozuldu iki özellikli olan var mı memnun musunuz hem yıkayıp hem kurutma özelliği olan

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben 4 yıldır kullanıyorum canim memnunum 
(120,784 puan) tarafından
+vestel 9kglik
(1,556 puan) tarafından
Enercii senin markası ney link varsa atar mısın
tarafından
Link bakayim canım bulursam atarım vestel benim 9 kiloluk bak sevdoş yazmış ☺
-Reklam-
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Poctun yukarı cıksın banada lazım bekliyim burda
0 oy
(1,275 puan) tarafından
 . Eltim almış 18 bin TL ye Vestel çamaşır makinası 1400 devir. Fena kurutuyor öneririm yani. Bende Altus kullanıyorum 1200 devir memnunum. Kurutma makinam da var ama kışın kullanırım genellikle 
0 oy
tarafından
Benim arkadaşımda almış yanlış hatırlamıyosam beko galiba iki özellikli hem kurutma hem yıkama hiç memnun değil
(1,556 puan) tarafından
Yaaa neden acaba memnun değil canim
tarafından
Ya şey diyo normal yıkama yapıyo kurutma işlemi yapmıyo diyo keşke diyo bunun yerine 10 kg lik normal çamaşır makinesi alsaydım diyo veya kendi daha kullanmayı öğrenemedi ondan
0 oy
(4,227 puan) tarafından
Annemin var ama kurutma özelliğini kullnamiyor çünkü nemli kalıyor ve aşırı ısınıyor
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Vestel kullanıyorum iki özellikli. 3 yılda bir kaç kez servis gelmek zorunda kaldı çok arıza veriyor. İlk zamanlar güzel kurutmuyordu ama iyi yıkıyordu. Şimdi de güzel kurutuyor ama temiz yıkamıyor. Hiç memnun değilim. Ve gelen kişilerde aynısını söylüyor. %90 şikayet oranı varmış. Sana tavsiyem böyle bir riske girme. Ayrı ayrı al. 
0 oy
tarafından
Benimki de yikama+kurutma bir arada. Memnunum bir sorun yasamadim simdilik.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 213 göst.
0 oy
4 cevap 175 göst.
0 oy
6 cevap 126 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gmzasya (409 puan) tarafından soruldu

397,211 soru