0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Sizlerde durum nasıl gidiyor hamilelik bende de çok ağlamakli sinirlilik var hormondanmi bilmiyorum da hep öfkeliyim bide baya ağırlastim kızimda böyle değildim bide eşten ilgi falanda olmayınca yani hamilemiyim deilmiyim belli deil eşime göre 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
30 olacağım olmaz mı 
(11 puan) tarafından
Oh maşallah zamani gelsede doğsa diyom artık
tarafından
Bende sen dur hele ben dogurayim bı bende öyleyim su sıralar herşeyden bıktım yoruldum tükendim hinheyecan kalmadı iximse bebekle ilgili evle eşle niye bilmiyorum uyuyamıyorum aşırı gerginim sürekli acikiyorum hazırlıyorum yemek istemiyorum
(11 puan) tarafından
Çok ağirlastim evdeki küçük o zor oluyor O durum bende de var ya eşim zaten ayrı bir dertt ya biraz şevkat gösterse ilgili olsa belki geçecek ama yok hebiree hizmet ediyom bende yoruluyorum ama vücudum bitkin yani aynı bende öyle uyuyamıyorum Allah yardımcımiz olsun
tarafından
Amin canım bilmiyorum senin haftana bakarak ben dah agirlastim ama inan ki tükendim
(11 puan) tarafından
Ben o haftada ne yapcam bilmiyorum valla korkuyorum adım atamam herhalde
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
28haftaligim bişey de asermedim niyeyse ama çok ağırlaştım şimdiden zar zor nefes alıyorum 
(11 puan) tarafından
Allah yardımcimiz olsun hayırlı doğumlar olsun  bu hamilelim zorlu ya
(6,825 puan) tarafından
Benimde öyle ilk de bu kadar zorlanmamistm sana da hayırlı doğumlar dilerim
(11 puan) tarafından
Demekki ikinciler biraz zormu oluyor Muş ne
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Bnmde 27+1 nebilim kız ben öyle degilimde iyice agirlastim iş yapma isteğim yok bazen sancımsi gibi biseyler oluyor bazen iyi oluyorum bir günüm öbür günü tutmuyo
(11 puan) tarafından
Aynen bende ya evdeki kızim küçük daha onunla zor oluyor hamilelik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...