0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (690 puan) tarafından
Kızlar emzirmiyorum 10 aylık gece mama içmeyi kesmek istiyorum lütfen öneri verin ben uykusuzluktan harap oldum dış sancıları zaten aylardır bitmedi bari mamadan kurtulayım lütfen yardımcı olun

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geç kalmışsın ben 2 aylıkken kestim. Gece emmeye kalktığı zaman yedirmeden geri uyutarak başarabilirsiniz anca bunu . Mama ile destekleyin yatmadan önce iyice doysun
(690 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın valla sırtım ağrıyor sabaha kadar ayaktayım ayağımda salliyorum
tarafından
İlk etap mamayı keserseniz ayakta sallanmayi çok rahat biraktirabilirsiniz canım
-Reklam-
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Normalde kaç cc içiyorsa gece içtiğini 30 cc azaltarak ver zaten uyuyakalacaktir fakat dış dönemi gene uyanacak geceleri bilgin olsun
(690 puan) tarafından
Bir gece denedim baktım doymadikca sabaha kadar yatırmadi ben de birdaha denemedim nasıl ilerlemeliyim
(8,934 puan) tarafından
Mama içerken uyuyakalmamasi doymadigi için değil cnm sancısı olduğu için şuan dış döneminde gayet normal uyumamasi dış sancısı için granül var tetagil onu ver her sancısı oldugunda gece rahat uyur
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Canım gece beslenmesini kesmek için erken daha bide geceler çok uzun biliyorsun gece uykuların bölünmesi şuan için neredeyse mümkün değil en azından karnı tok olursa biraz daha iyi uyur Allah yardımcın olsun uykusuzluk çok yoruyor biliyorum benim oğlanın uykusu tam duzene girdi dedim sevindim bu uzun gecelerde yine sabahliyoruz 
(1,499 puan) tarafından
Maşallah canım Allah sağlık selamet versin nazardan da saklasın yemeyen çocuk çok zor valla zaten.beni emmedi diye bide gece uyumazdim ki mamasını vermek için şükür şimdi iyi iki yaşına girecek ama o zamanlar çok zordu
tarafından
Benim kızda emmedi sağlıklı olsunlar yeter ya yemese bile kafama takmam :D
(1,499 puan) tarafından
Ahh ben herşeyi zaten kafama takıp büyütüyorum aklımda bide kendi çocuğum olunca iyice kötüydüm o zamanlar ama şuan çok çok iyiyim geçti o günler yaani :) ama dediğin gibi canım sagligi herşeyden önemli şuan başka bişey takmıyorum
tarafından
Yani en azından geçmesi de çok büyük bir ilerleme :D Yağmurun dediği gibi 30 CC azalta azalta dene birde
(1,499 puan) tarafından
Hayatım zaten kendi yemiyor normalde bir yasindan sonra kesti ama bu aralar diş yüzünden yemesi içmesi kesildi bide geceler uzun ya ondan acikiyor bence ama biraz geçince onu da bırakacağına eminim:)
0 oy
tarafından
11 aylık olduk bebek istedikçe verilmeli bence
(690 puan) tarafından
Gelişiminde sıkıntı yoksa kilo almada sıkıntı yoksa gece beslenmesi 9 aydan itibaren kesilebilir isteyen doktora danisabilir
tarafından
Ben kesilemz demedim ki ama bebek istiyorsa açsa verilmeli dedim
(690 puan) tarafından
Tamam yanlış anladım herhalde genel anlamda artık alışkanlıktan dolayı içiyor
tarafından
Alışkanlıksa çok haklısın ama açsa bence bana göre çocuk karnı doyurulmali kaşık mamalari var onları dene yatmadan 1 saat önce falan ver belki fayda görürsün
(690 puan) tarafından
Tok yatırıyorum hadi bir kere içse aç desem ama yok gündüz gibi saatini şaşırmadan sabaha kadar uyanıp içiyor  az ama sık içiyor o alışkanlık artik

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine eftelya (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.