0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba :) oğlum ayın 7 sinde 13 aylık olacak ve gece mamasını kesmek istiyorum hala 2 kez kalkıyor kesintisiz uyku uyumayı o kadar çok özledim ki … Nasıl yapabilirim acaba sizler nasıl yaptınız ? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 kez iyiymiş benimkide en az 10 kez kalkar
tarafından
Canım mama içiyor ama emmiyor meme
tarafından
Benimkide süt icer
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 kez yine iyi 10 defa uyanır benimki
tarafından
2 yorum olmuş :)
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Bacım 25 aylık iki kere kalkıyoruz. Kesmeye çalıştıkça üçe çıkıyor sayı anlamdım gitti :)
(2,687 puan) tarafından
Amaninnn allah yardimcin olsun canim ben bitaneyle kafayi yiyorum inankiii  gecerrr demiii gecerrrrr gecsin yaniii mama oldu 300 tl cik allah yardim edeee valla daha bir gun deliksiz sabaha kadar uyudugumu bilmiyorum zombiden halliceyim
(1,384 puan) tarafından
Artık büyüdü süt versen biraz olmaz mı fark edermi yavrun acaba
(2,687 puan) tarafından
Onuda iciyo bacisi da biraz fazla kacirsak kabiz oluyo bu kezde
(1,384 puan) tarafından
Çok zor ya. Hiç bir yere uyduramıyoruz :)
(2,687 puan) tarafından
He valla bacisi allah sonumuzu hayir ede :)
0 oy
(1,527 puan) tarafından

Aynı saatte mi uyanıyo. Gece karnının doyduguna daha doğrusu gün içinde doyduguna eminsen gerek yok dıyo ama biz daha bitiremedik. Aynı saatte kalkıyo emzik verıyorum su verıyorum mama vereme kadar yırtıyo kendını:Dbenmki bırakmıcak gbı gelıyo 13aylık gündüz içmiyo tek gece

tarafından
Doyduğuna eminim mama içmeden hayatta uyumuyor zaten gündüzleri de yani 2 kere gece de kalkıyor 2 kere valla ne yapacağımı bilemiyorum ben de
(1,527 puan) tarafından
Kendıısıne bıraktım ben yoksa daha cok uykusuz kalıyorm
0 oy
(2,132 puan) tarafından
11 aylık bebeğim gece en son 12 de yer sabah 9 da kalkar içer mamasını canım gel yatırıp geç beslenmesini yap
tarafından
Canım 12 çok geç oğlan en geç 10 da uyur benim düzeni var ama akşam arı mama da yedirsem uyumuyor yani nasıl acıkıyor anlamıyorum
(2,132 puan) tarafından
Geç ama gece uykusunun kesintisiz olması da çok önemli

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (708 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine eftelya (9 puan) tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,435 cevap

35,200 kullanıcı

...