0 oy
59 göst.
Aile kategorisinde (3,361 puan) tarafından
Anneler  kızım 4 aylık herşeye ağzını acıyor yemek yeyince ağzımın içine bakıyor oda istiyor bende  dudağına sürüyorum  doktor  ek gıdaya hazır olduğunu  söyledi  5 ayda tadima başlıyacak başka bir doktor da 6 ay dedi    kaynanam  diyor eskiden ek gıdamı vardı her sey veriyorduk  4 aydan sonra 

2 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Ben birkaç günde bir veriyorum bir şeyler zaten oral döneme giriyorlar artik
(3,361 puan) tarafından
Bende dudağına değdiriyorum  meyveleri
-Reklam-
0 oy
(8,908 puan) tarafından
O kaynanan lütfen çok konuşmasın evet eskiden ek.gida yoktu fakat günümüzde var çünkü o zaman solunan hava içilen su bile farkliydi tüm gıdalar organikti şuan hersey ilaçlı gdolu mecburen bunu çocuklarımız üzerinde test edeceğiz bundan belki 30 yıl sonra ek gıda kuralı 3 gün değil 13 gün olcak yada cocuklar 5 yasina kadar mamayla beslenecek çünkü her gün her yediğimizde daha fazla zehir oluyor
(3,361 puan) tarafından
Hadi bak bunu bilmiyordum  bende  dudağına vurup çekiyordum cnm
(8,908 puan) tarafından
O yüzden sebzeleri degdir meyveleri nasilsa zamanı gelince bayıla bayıla yiyecek ama sebzeler maalesef her bebek sevmiyor
(3,361 puan) tarafından
Salatalık  değdiriyorum  onu sevdi    az brokoli değdirdi kaynannam  onu pek begenmedi
(8,908 puan) tarafından
Bende şuan brokoli donemindeyim brokoliyi blenderdan gecirirken biraz sulandırılmış sulu olarak ver yani ilk başta benimkide sevmedi sulandirinca bayıla bayıla yemeğe basladi
(3,361 puan) tarafından
O  şekil  deneyeyim  cnm  çok saol

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 305 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.

379,458 soru