+2 oy
350 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Hanimlar öncelikle bu yazacağım kürü bugün bundan bi bacımız yazmış hemen görüntüsünü aldım Rabbım ondan razı olsun belki postu görür Allah ne muradın varsa versin  bende size yazayım dedim oğlum dört gündür haldir huldur oksuyordu iburamin ve antibiyotik sanki hiç etki etmemiş gibi bide artırdı vallahi kafayı yedim artık perişan oldu dün hele hiç uyumadi neyse konuya geçeyim iki tatlı kaşığı pekmezi bir tatlı kaşığı sirke birazda limon sıktım öğlen akşam verdim kizlar gerçekten faydasını gördüm oğlum sık sık öksürmekten rağmen şuan ara ara oksuyor  sizde deneyin inşallah sizde şifa olur Rabbım hiç bir anaya dert vermesin evlat okadar değişik bisey ki Rabbım sağlıkla bizi sınamasın inşallah 

11 Cevaplar

0 oy
(8,200 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım... Şifanın nerden geleceği belli olmaz ne mutlu işe yaradıysa ss aldım. 
(50 puan) tarafından
Amin canım çok saol
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ben de yagla olani biliyorum bunun 
(50 puan) tarafından
Oğlum ishal olduğu icjn yag vermiyorum canın
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Biraz hakiki zeytinyağına birkaç diş sarımsağı ez dök yağın içine biraz beklet sonra ayaklarının altına günde üç defa sür üstüne de çoraplarını giydir öksürüğe çok iyi geliyor oğlumda denedim fayda gördüm sende dene istersen 
(50 puan) tarafından
Denerim canım çok saol
(2,832 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah şifa versin tüm bebelere
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Geçmiş olsn bn bunu biliyorum zaten
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Not ettim. Teşekkürler 
0 oy
(472 puan) tarafından
Bizimde antibiyotik verdim daha kötü oldu . Pekmez sayesinde geçti . Valla 
(472 puan) tarafından
Pekmez tereyağı yaptım ben ama
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kızım 11 aylık günde 2 kere serum fizyolojik yaptım öksürük balgam hepsi 1 hafta da gitti şükür günde 2 çay kaşığı da ıhlamur içiyordum 
0 oy
(1,488 puan) tarafından
Vala kızım gündüz çok iyiiken aniden ateşi çıktı düşüdük uyudu bir baktım öksürüyor ama öyle basit bir öksürük değil uyandı nefes alamıyor sanki tuvalette götürdüm sonra yatagına geçti bir serum fizyolojik yaptım kızım bütün balgamı kustu ve şuan rahatladı uyuyor ama yarın sabah ilk iş doktora gitmek olacak senin bu tarifi de uygulayacağım Allah razı olsun bütün hastalara da şifa versin inşallah ❤️
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Amiiinn... Allah şifa versin yavruna. Ss aldım sağolasın
0 oy
(674 puan) tarafından
Bizim oğlanın ciğerleri balgamla dolmuş çok nadir öksürüyor antibiyotik hava veriyorum ama daha düzelme olmadı
0 oy
(163 puan) tarafından
Herhangi bi sirke olabilr dimi
(50 puan) tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 359 göst.
26 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
16 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Errkekannesi (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,257 cevap

34,836 kullanıcı

...