+1 oy
1,111 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bazen kızımın altını değiştirirken eşime bakma diyorum sonuçta onun özel alanı her ne kadar babasıda olsa ne bileyim kimsenin yaninda değiştirmek uygun gelmiyor bana . Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz??

71 Cevaplar

+12 oy
(13,834 puan) tarafından
Değiştirir tabiki. 2 kızımız var  büyüğü banyo yaptırır tuvalete  götürür. Küçüğün bezini değiştirir. Bence arada kendi  çocuğunu   güvenemeyecek bir durum varsa o evlilik bitmeli.  Çocuklarımın babalarına güvenemeyeceksem kime güveneceğim. 
(5,862 puan) tarafından
Çocuğumu güvenemeyeceğim bir adamla evli kalmam. Bir yaşa kadar evet altını değiştirmeli, banyo yaptırmalı.
tarafından
Canım artım sana çok haklısın
-Reklam-
+5 oy
tarafından

Doğru olanı yapıyorsun cnm ♥️

+3 oy
(6,669 puan) tarafından
Ben degistirtmem yapana da saygı duyarım ama uygun değil diye düşünüyorum 
(6,669 puan) tarafından
Ne güzel hayalı olsunlar
+2 oy
(3,578 puan) tarafından
Kızım yok ama oğlumun altını değiştirir  annelik nasıl kutsalsa babalıkta öyle belirli bir yaşa kadar altını da değiştirebilir yikayada bilir çocukta utanma duygusu başladığı zaman böyle şeylere dikkat edilmesi gerektiğine inanıyorum doğru veya yanlış benim fikrim bu
+1 oy
(1,549 puan) tarafından
Bnde hiç degstrmem cnm 
+1 oy
tarafından
Babası tabikide değiştirir ya biz beraber yıkıyoruz kızımızı altını değiştirirken yardım eder sonuçta babası 
+1 oy
(771 puan) tarafından
Benim kiz 3 bucul yasinda bazen babasi goturuyor tuvalete poposunu falan siler babasi ya ne olacak sanki
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Ever değiştiriyor bazen küçük olan asla durmuyor ve büyüğün uyku saati gelmiş oluyor sen değiştir giydir derim değiştirir.. Sonuç olarak o kızımın babası bir sakınca görmüyorum. 
(669 puan) tarafından
Bende bir sakınca görmüyorum belli bir yaşa gelince zaten utanacak kendinizi istemicek
0 oy
(10,010 puan) tarafından
Ya simdi seyler gelir yorumuma sende kadinsin oglunu degistiriyosuncular ama banada babanin kizinin altini temizlemesi hoş gelmiyo ya. 
(10,010 puan) tarafından
Evet o bi ara cok meshurdu cunku burda :)
tarafından
Evet çok gördüm ben de :))
(319 puan) tarafından
Umarım hayat size kınadığınızı yaşatmaz.
(10,010 puan) tarafından
Kinamak ??
tarafından
Kinamiyoruz . Herkes kendi karar ve hayatını yaşar.  Saygı duyuyorum.
Bana ters olduğunu dile getirdim.  Siz normal karşılarsiniz o ayrı
0 oy
(294 puan) tarafından
Actirmadim hiç beceremezde zaten ama açmasın da aman kızım büyüdü şimdi 4 yaşında ona da öğrettim baba gelme üstümü giyiyorum sakın bakma ayıp bakamasin kimse bakamaz diyor 
0 oy
(11,224 puan) tarafından
Adı üzerinde baba yani tamam özel bölgesi ama baba ya hani işimiz olabilir hasta olabiliriz ne bilim evde olmayız bisi bisi yanında da değiştiriyorum bazen açmasını da söylüyorum ulu orta herkesin yanında acmiyoruz ki 
(669 puan) tarafından
Aynen öyle bazıları hiç hasta halsiz olmuyor galiba ben çok hastayken veya halsizken uykum varsa degistiriyor
(11,224 puan) tarafından
Yani normal bi zamanda da değiştirebilir babası sonuçta sapkın bi insansa zaten neden hala o adamla evli diye sorarlar insana
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben değiştiririm ama eğer evde değilsem veya başka bir nedenden dolayı değiştiremiyorsam tabii ki değiştirir. Babasıdır. Ama asla başkasının değiştirmesine izin vermem babasından başka
0 oy
tarafından
Hasta vs olmadigim sürece babasına değiştirtmem eşim de 6 aylık olduğundan beri duş alırken falan gelmez yanına mahremiyet duyusu gelişsin diye yanında degisiyorum sırtımı dönerek oda değiştirmem ama şartlar gerektiriyorsa babası değişebilir sonuçta babasından başka birine güvenemem 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben değiştir desemde değiştirmez 
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Küçükken değişirdi ama mecburi zamanlar da şuan zaten ikisi de bez dönemi bitti 4 yaş ve 5.5 yaş ve mahremiyeti öğrettim banyo yaptırdığım zaman babalarına arkanı dön derler anne açma üstümü derler 

Çünkü dışarıda kimin ne yapacağı nasıl yaklaşacaklarini bilmezler şimdiden başladım öğretmeye 

Fakat daha bebekken değişirdi hasta olurdum, hastaneye gitmek zorunda kalırdım diğerini eve bırakırdım eşime, bir yere gitmek zorunda kalırdım yapardı 
(6,210 puan) tarafından
He kapandı ardından açtığı postu gördün mü
Hepinizin ağzına si.cayim diye post acti terbiyesiz
(271 puan) tarafından
Aay yok artık bıraz sıkıntılı galiba arkadaş
(6,210 puan) tarafından
Deli midir nedir
Öyle post açtı uyarı alınca kapandı
Ya o net buradan birisi fake hesapla gelmiş işsiz salağ.ın teki
(271 puan) tarafından
Canı sıkılıyor galiba ee dahada sıkarız sıkıntı degıl yanı :)))
(6,210 puan) tarafından
Valla canı kaos istiyor ise seve seve burdayiz severiz
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Ben degirtiritim kızım zibinini bile eşime cikarttirmaz ayıp baba annem çıkarmalı der 
0 oy
(4,109 puan) tarafından
Ben olmadığımda,mecbur kaldığında temizler. Onun haricinde hep ben temizlerim.
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Çalışırken mecburdu şimdi ben hep yanındayım gerek kalmıyor bşr iki kere elim yemekteyken değiştirdi biraz daha aklı ersin mahremiyet eğitimi olarak öğreticez zaten ama öyle aaaa olmaz assslaaa demiyorum ama anası yanındaysa gerek kalmıyor yani
0 oy
(669 puan) tarafından
Valla canım benimki degistirir sabahları ben uyuduğum için birde hasta olduğum halim olmadığı zamanlar bende istemem ama bazen mecbur kalıyorum 
0 oy
(1,471 puan) tarafından
3 kız çocuğu büyüttüm küçügüm 3 yaşında hiç altını değiştirmedi yani ben yaptırmadım gerek yok uyutma olsun ayaklarında sallamak olsun yardım eder ama ben altını değiştirtmem 

İlgili sorular

0 oy
89 cevap 1,478 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 896 göst.
0 oy
40 cevap 366 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
92 cevap 893 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (751 puan) tarafından soruldu