0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (7,394 puan) tarafından
ben kapatıyom sesini kople sese uyanıyo cünkü dün teyzemle eniştem aramış bişey oldu sanmışlar teyzem kırılmış aldım gönlünü 

33 Cevaplar

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Valla bizde öle kapatırız hele ben bazen komple kaptym bi kere kayanana aramş meraktan ölmş :) 
(7,394 puan) tarafından
bende ya kapatım kızıyolar bana
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim 7/24 kısık kendimi bildim bileli sesli hiç kullanmadım
(7,394 puan) tarafından
benimde bebekten beri öyle ama bi sese dahi uyanıyo napem kısıyom
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Küçük dönemlerinde kısıyordum sesi ama hep tartışırdık bu yüzden eşimle. Arayıp ulaşamayınca korkuyor. Şimdi sadece 2 yaş oğlumu uyuturken kısarım sonra hemen geri açarım sesi
(7,394 puan) tarafından
eşim sorun etmiyo da akrablar ediyo teyzem kırıldım dedi ama napem bide hamileyim iyce uyku bastırıyo
(11,074 puan) tarafından
Akrabalara da görünce dönersin, o ne öyle her arayana anında açacak değiliz telefonu. Bizim de işimiz gücümüz var
(7,394 puan) tarafından
aynen canım ilk aradı actım dedi et var bak satıyolar kilo kilo alcen mi dedim eşime sorem akşam sonra sorasaya kadar etler alınmış dedi tm dedim bende yemek yaptım yedik sonra  sarja taktım teli oğluma uyumuşuz teyze bida aramış eten az bişey kalmış alın hemen diye uyuduğum icin görmedim sonra kalktım saat gec olduğu ıcın geri aramadım bugün döndüm bende öyle kırıldım dedi aldım gönlünü
(11,074 puan) tarafından
Alıngan akraba zordur bilirim
(7,394 puan) tarafından
aynen canım zor oluyo bide hamileyim ya boş buldukca uyom
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Telefonumu titreşimden hiç çıkardığımı bilmem hep sessiz dedir. 
(7,394 puan) tarafından
benimde öğlum olduğundan beri öylr eskiden sevmezdim ses ozaman titreşim yapıyodum
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Çocuk için değil ama tlfonum hep sessizdedir öyle alıştım 
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Sessize alirım herkes biliyor 
0 oy
tarafından
Benim sürekli titreşimde bekarlıktan kalma alışkanlık. Eşim der yüksek model telefon kullanıyorsun hala sesini kısıyorsun. Aradığında ulaşamıyor diye saat aldı bari bunu kolundan çıkarma da bildirim gelsin diye ama o da koluma ağır diye takmıyorum fazla. 
0 oy
tarafından
Gece sessizde gündüz titreşimde:D sevmiyorum sesliye Almayı 
0 oy
(583 puan) tarafından

Benim hep sessizdeydi kızken de şimdi de eşim çok kızar önemli bişey olur duymazsın diye kaç kere beni aramış cevap vermeyince korkmuş bişey olmuş diye belki 100 kez aramıştır. Vardiyalı çalışıyor:) beni arayanlar artık alıştı bu duruma o yüzden yıllardan beri böyle olduğum için kimse darilmiyor her zaman ki Zeynep derler :D

0 oy
(13,014 puan) tarafından
Benim genel de bütün gün sessiz de 

Annemler bildiği halde 10 kere arıyorlar açmadığımda  
0 oy
(676 puan) tarafından
Bunda kırılacak bişe yok evde bebek varsa hele de uyuduysa anne dinlenmek isteyip sessize alıyor telefonu hele de en ufak sese kalkan bir bebekse :)) ben uyutmaya geçmeden sessize alırım olurda biri ararsa uykusu kaçmasın die 16 aylık oldu hala en ufak sese kalkar 
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Eşim aramicaksa ses hep kısikta
0 oy
(48,680 puan) tarafından
kisiyorum hala kisarim
0 oy
(284 puan) tarafından
Uyanana kadar titreşimde çıt sesi gelse uyanıyor arayan olursa o an ulaşmasın bi zahmet 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hep kapalı gün boyu alışmışım öyle 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Şuan yanımda uyuyan çocuk yok ama telefon çift hoparlör aşırı sesi var onun için gece sessize alıyorum ama titreşim moduna eşim ise komple kapatır esnaf oldugu için arayanı bol maşallah gece gece korkusundan kapatıyor :))
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Evet hep titreşime alirim
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Bebekle pek alakası yok  kendim bile küçücük  ses de kalkıyorum  o yüzden kendimi bildim bileli  hep kisarim telefunun  sesini cnm
0 oy
(307 puan) tarafından

gündüz uyurlarsa kesinlikle kisik olur. aksamlarida kapatirim sesini, kendim yatarkende ucak moduna alip yatarim :) bazen sesini acmayi bile unutuyorum

0 oy
(5,969 puan) tarafından
Bebek doğduğundan beri telefonum sessizde

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 195 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 309 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 326 göst.