0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (783 puan) tarafından
Kasik ağrım bel ağrım çok oluyor..daha 19 haftalığım..bi tanıdığım senin kesin erken doğum olur dedi çok takıldım buna..erken doğum yapanlarda gebelik süresi nasıl geçmişti ağrılı kanamalı falan mı yoksa bir anda günü gelince belirtiler oldu

6 Cevaplar

0 oy
(1,086 puan) tarafından
Kontrole gidin Rahim ağzına bakılsın eğer kisalik varsa serklaj yaparlar, tedbir alınır. Her ağrı çeken erken doğurur diye bisey yok belki enfeksiyon var. Ki Rahim ağzı kısalığı olduğunda ağrısız acısız gelişir özelliği o bir günde doğum başlayabilir. Tanıdığın şom ağızlık yapmış 
(783 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet biraz öyle yaptı görür görmez nasıl gidiyor dedi kasigim ağrıyor dedim o zaman erken doğum olur dedi..ve şöyle bir genelleme yaptı..haftası küçükken kasik agrisi bel ağrısı yaşayanlar 30 35.haftalardq erken doğum yaşarmış..
(13,834 puan) tarafından
Rahim agzi kisaligi da yapiyor sanci nasil yapmaz 30dan sonra vardi benim hep sanci sey hastaneelrde geciyordu mutlaka baktir
(1,086 puan) tarafından
Erken doğum hikayesi olanlara Dr muayene etmeden nasıl gelişti ağrısı sancısı var mıydı diye soruyor. Belirtisi ani gelişmesi. Ben cuma doktora gittim rutin kontrol cumartesi aniden bebeğimi kaybettim ağrı yapmadığı için de anlamadım geç kaldık hastaneye gitmeye
(13,834 puan) tarafından
Bunu her doktor bakmiyot ssu rahim kisalmasi cok onemli
-Reklam-
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Bende de kaşık   ve bel ağrısı çok  oluyordu  39 +3  normal  doğum yaptım ama benim ilk gebelikdi belki ondan ağrıyordu  kaşık agrım olunca yürüyüş yapıyordum iyi geliyordu bana
(783 puan) tarafından
Benim ilk gebeligimde hiç ağrım olmamıştı.. bunda sanki bebek çok aşağıda gibi başka yapıyor kemik batması gibi bi ağrı oluyor sağ bacağımda..
(3,448 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden  olabilir canım doktoruna de magnezyum   vitamin ilacı verir
(783 puan) tarafından
Evet söyleyeyim teşekkür ederim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Açılma vardı bende ve aniden bir bardak bir bardak suyum geliyordu 35+2 de doğum yaptım seninki çok küçük doktora gitmen gerekir
0 oy
tarafından
Ben suan 18haftalğm o şikayetle geldm yatırdılar düzenli sancılarım çıkıyo inş durdururlar
0 oy
(7,268 puan) tarafından
Bı anda olmuştu valla benimki aksine kızımda ağrım çok oldu oğlum erken doğumdu onda hiç ağrım yoktu 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
30dan sonra rahim kisalmam oldu hep bole sancili agrili hastanele4de gecti rahim agzina mitlaka baktor 35 5 te dogum yaptim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Feridem (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Feridem (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kbrabdk.0 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 634 göst.