0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (2,394 puan) tarafından
Kızlar fitil kullanıyorum ağır enfeksyondan gecmiyo bir türlü dün fitili kullandım gece kalktım fitil geri gelmiş ama baya ıslaklık vardı içinde fitil olan yarım çay bardagi kadar ıslaklık vardı suyuda çok içerim geceleri idrarada sıkıştıktm anlayamadım bakdm okadar ıslaklık smdide kalktım bir peceteyle bakdm su gibi bişey geldin silince peçeteye ama çiş renginde sarı  smdi iki kısım varya bı bebeğin cikacgi yer bide idrar yaptığımız yer bu sildigim yer idrar yaptigimiz yerdeydi doktora gitmeli miyim ağrım sizim yok kilotta hiç islaklikta yoktu sadece silince rengi limon sarisiydi bebeğin suyu sarı olur mu kızlar ya 

Gebelik haftası 27+1 

Bu arada ağrım sancım yok bebek hareketli

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İdrar yaptığın yer ile bebeğin çıktığı yer farklı mı? Ben oraya takıldım.
(2,394 puan) tarafından
E yani farklı tabi :)
tarafından
Cidden anlamadım. Sabah sabah ya afyonum patlamadı ya da bu terste bi işlik var. Bacım senin çocuk nerenden çıkıyor. :D
(2,394 puan) tarafından
Çiş yeri biraz üstte bebek yeri yani ilişki olan yerle idrar yaptığımız yer ayrı :) aman kız anlatamıyorum açık açık anla :)
tarafından
İçeriden bahsediyorsun ahahahahah :D diyorum bu bacı ne diyor  :D bazıları bebeğin makattan çıktığını sanıyormuş ya öyle sandım seni de. Anlamaya çalışıyorum :D bebeğin suyu değildir Allahualim. Fitil kaynaklı sarılık vardır. Nioli yağı damlatsana iç çamaşırına. 5 aydır geçmeyen enfeksiyonum nioli yağının desteğiyle azaldı elhamdulillah
-Reklam-
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Bence enfeksiyon kaynaklı böyle olmuştur. Su olduğunu sanmıyorum. Ama için rahat etsin istersen kontrolde sorarsın doktora. Bebek hareketini takip et yeterli şimdilik
(2,394 puan) tarafından
Bebek hareketli ya o ben burdayım diyorda bu enfeksyon beni bitirdi ya valla bezdirdi
(11,084 puan) tarafından
Sık sık ıslaklık olursa çamaşırında o zaman durma git doktora. Onun dışında enfeksiyon sebepli bence
0 oy
(13,281 puan) tarafından
Bebeğin suyu şeffaf ve kokusuz demişti benim doktorum 
(2,394 puan) tarafından
Aslında bende biliyorum çünkü ilk gebeligimde baya baya geldi suyumda hatırlayamiyorum tam
(13,281 puan) tarafından
Ben hiç görmedim suyu ama gelse anlar mıyım diye sorduğumda doktorum öyle demişti idrardan farkını anlamam için
0 oy
(12,721 puan) tarafından
Defnede ağrı sızı yoktu anlayamadım oyle gelmiş suyu azalmış 37+0 doğuma aldılar

Bellı olmuyor su mu idrar mi eczanede ped var diye okudum burda anlamak için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 227 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy