0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Gebeyim yakında otruyoz ya Allah için doğru söyleyin bı insan hiç mi bse yapmaz göndermez hepsmi böyle Allah'a şükür aç değiliz açıkta değiliz ama insanın gucune gidiyor ne Kaynanalar var bütün kişliğini yazligini düşünür parası var yok değil dusunemiyomu beğenmem diyemi cekiniyo blmiyorum 

24 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bir şey beklememeyi öğren kuzum.

Benimkilerin çiftliği var bazen canım köy sütü yoğurdu ister hayatta tenezzül edip istemem o da geberir göndermez. Bak en basit örneği diğerlerini geçtim 
(415 puan) tarafından
:(  allah islah etsin  cnm boyle kayinvalideleri  benim kinin durumu yok dul maaşı  alıyor 2 tane küçük yetimi var o yuzden çok bisey beklemiyorum ama allaha şükür ne yapsa gönderir
(125 puan) tarafından
Ne kadar güzel canim , bak sen o yönden ne şanslısın , senin kayinvaliden gerçek insan miş , merhameti vicdanı olan
tarafından
Amin kuzum allah senin kayinvalidene daha çok versin. Bizimkilerin durumlari çok iyi ama insan değiller
(415 puan) tarafından
Rabbim herkesin karsina iyi insanalr cikarsin inşallah
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
+4 oy
(2,332 puan) tarafından
Gönderme zorunlulukları yok ki canım. Bende önceden senin gibi düşünürdüm ama artık beklemiyorum ve mutluyum. Allahım kimseyi kimseye muhtaç etmesin.
+2 oy
(9,961 puan) tarafından

Ne kadar az beklenti o kadar çok mutluluk canım benim :D benimkide alt sokakta oturuyo aramiyo bile kız boşveeeer

+2 oy
(4,929 puan) tarafından
Iyide göndermek zorunda mi canı istemiyor göndermiyordur ne sorgularım ne dert ederim varsa yerim yoksa şükür ederim
+2 oy
(5,938 puan) tarafından
Kaynanam a bütün kisligi  ben  yapıyorum:)))) araba ile gelip alıyorlar:))))) oda istemiyorda ben zorla veriyorum. 
+1 oy
(119,122 puan) tarafından
Ben evlendikten sonra ögrendim kimseden bisi beklemiycen her koyun kendi bacagindan asiliyo 
+1 oy
(27,337 puan) tarafından

Takilma bos ver uzak iste ne guzel

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kimisi akıl edemiyor canm boşver beklentiyi düşür bence
0 oy
(419 puan) tarafından
Hiç bşy bekleme cnm bnm alt katta oturduğu halde 1 tas çorba çıkarmadı hatta eşim bnm yaptığım yemeklerden indirdi hep bize çıktı 9 aylıkken bile hazır soframa oturdu. Onun için Allah tan başkasına güvenme bu devirde .... 
0 oy
(820 puan) tarafından
Aman kiz tirnagin varsa basini kasi bugun esim aradi yasak kalkiyor anne gel dogumda bebelere bakacak kimse yok diye babani nasil birakayim diyor oysa diger kaynimin karisi doguracakken 1 ay onceden geldi herkes isine geldigi gibi yani canim
0 oy
(125 puan) tarafından
Canım insan olan gönderir birşey , veyahut kızım canın ne istiyor göndereyim der , ama bak insan olan  vicdanı olan düşünceli olan , peki sence böyle bir kaynana var mı , varsa gidip elini ayağını öpeceğim ☺️
(125 puan) tarafından
Ciddi misin , eğer öyleyse ne duruyorsun gidip öp ,benim yerime de öp ☺️,
tarafından
Vallahi ben ilk gelinleriyim bide içinde Allah korkusu olan bi insan çok şükür :) kendileri köyde yaşıyor herşeyi yetiştiriyor peynir tereyağ falan yapar bakliyat yapar hepsinden  geçtiğimiz sene nişanlıyken ayırmış bizim hakkımızı evimi dizerken getirdi yerleştirdik falan şimdi de ramazan için ****** kesmişler afedersiniz et koymuş buzluğa gelen olursa dondurup size göndercem ayırdım hakkınızı diye :)
(125 puan) tarafından
Maşallah maşallah, Allah ona uzun ömürler versin , tam hayalimde ki kayinvalide figürü ☺️
tarafından
Amin inşallah canım  :) Allah bütün kayınvalidelere de merhamet Allah korkusu nasip etsin ne diyeyim :)
(125 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(253 puan) tarafından
Bende kaynanamla aynı binadayım son haftalarım bi yandan dogum için hazırlık yapıyorum bi yandan ev işi bi yandan da yemek yapıyorum tüm gün doğru dürüst bu halimle dinleyemiyorum bile cok yoruluyorum anlayış sıfır kendisi bi yemek yapıp çağırmaz getirmez ben her gün yemek yaparım o gelir iftara ben yine de bişey demiyorum ama canıma tak edecek az kaldı... 
0 oy
tarafından
Bizim. Apartmanlarda yanyana ama bende senın gibi beklenti içine girdikçi canım sklıyo bi türlü alışamadım herkese kendimiz gibi insan zannedıyorz ama malesef değil cnm.onlar sadece kendi evlatlarını düşünür bizi hep el olarak görürler.ama lafta öz kızından ayırt etmezler yalancılar
0 oy
(121 puan) tarafından
Insan beklemiyor ama başkalarının kaynanalarinin felan yaptığını görünce zoruna gidiyor resmen yaraya tuz basilmis gibi oluyor sizi anlaayabiliyorum Allah yardımcın olsun kuzum 
0 oy
tarafından
Yaa burda o kadar çok okuyorum ki kaynana sorunu hep şükrediyorum benim kayınvalidemler Erzurum da biz Ankarada yaşıyoruz ama bu kadar mesafeye ragmen kayınvalidem bana ordan gelen herkesle herşeyi göndermeye çalışıyor ne kadar şükretsek az demekki bazı şeyler gerçekten nimet :) 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Göndermek zorunda değil ki.. beklentiye girme bence.. ne kadar çok beklenti okadar çok hayal kırıklığı 
0 oy
(31 puan) tarafından
Canım benim ki yakın oturuo degil cocuga bise almak benim erken dogum rıskım var yemek yapamıom yerimden kalkamıyorum anne Bna yardım eder misın dedim bişeyın yok naz yapma bizde dogurduk dedi. Hastanede gunlerce yattım bıkere aramadı bakmadı. Kendi Annem hep baktı hep
0 oy
(653 puan) tarafından
Haklısın üzülüyor insan  ama neyaprsin sınav dunyasi
0 oy
tarafından
Ahh canım benim kaynana uzaktı ama iki görümcem vardı bir gün olsun gel demediler saolsun komşum var Allah razı olsun onlardan çok iyi baktılar 9 ay şimdi de emzirme döneminde bile ne yapsalar değişik bir şey hemen beni davet ederler 
0 oy
(66 puan) tarafından
Yani size bişey göndermiyolar die sevmiyolar demek değil elbette.

Onlar siz herşeyi yapabildiğiniz için müdahale etmek istemezler emin ol başınız sıkışsa hemen koşarak gelirler.

Bunları dert etmeyin lütfen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 203 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 390 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,021 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,059 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu

378,196 soru

11,319,478 cevap

34,765 kullanıcı

...