0 oy
885 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
1 hafta oldu ama ne gözlerindeki yaş dindi ne de acım çok acı çekiyorum sürekli gece korkarak uyanıyorum panik atak başlangıcı gibi bir şey oldu yemek yemek bile bana acı veriyor hiçbirsey normale dönmesin istiyorum ama dayanmak güçlü olmak zorundayım aklımı kaybedecem diye çok korkuyorum psikologada gittim ama hersey okadar boşki annem gitti şehir dışında yaşıyor çalışıyor mecbur benide götürmek istedi ama eşimde paramparça ona destek olmak İÇİN gidemedim biraz daha kal dedi canımdan can çıktı 3 gün yaşadı sesimi duyunca  elini ayağını gözlerini açmaya çalışan tepki veren yavrumu   toprağa verdik bu acı nasıl geçecek ben ne yapacağım yazanlar olmuş yok evlat acısıyla nasıl post açıyorsun yA ben bitmişim ve aklımı kaybetmemek için şurda 2 destek msjı görmek canımın yangınına su gibi geliyor okadar ailemden insan aradı 1 ini açamadım açsam ne konuşacağım ki yaramı kanatacak herkes yargılamayı bırakın insan olun insanların acısına birde saçma sorularla siz de vurmayın 

27 Cevaplar

0 oy
(2,912 puan) tarafından
Rabbim kimselere vermesin bu acıyı çok çok sabır diliyorum 
(131 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Başınız sağolsun o melek sizi cennetin kapısında bekleyecek ben 6 yaşında oğlumu birde 4 düşük yaptım unutulurmu asla ama Allah güç kuvvet veriyor kalan cocuklariniz sağolsun Allah yerini doldursun
(131 puan) tarafından
Ah rabbimmm nasıl bir acı nasıl birsey Allah’a tevekkül ettikçe diniyor birazda olsa
(160 puan) tarafından
O acıyı çok iyi biliyorum yazdı klimanın önüne otururdum ama serinlemek nafile çünkü için yanıyor kavruluyor klima ne yapacak yinede çok şükür Allah içini serinletsin Allah sabır versin 13 yıl oldu alışamadım
0 oy
tarafından
Canım o yorumları bende gördüm ama hemen dedim insan bir destek arıyor birde merak ediyordum bebeğin ile ilgili son durumu o gün paylaşımını görmedim merak ettim aradım isminden ve o yürek yakan postunu gördüm çok üzüldüm bende daha önce bir düşük yasadim ama sana ihtiyacı olan bir evladın daha var onu düşünmen onun için ayakta durman lazim ona sımsıkı sarıl meleklerimiz bizleri cennette bekliyor olacak inşallah Rabbim sabır versin sizlere bol bol dua et için ferahlasin lütfen çocuğun için kendini toplamaya çalış 
(131 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum Allah razı olsun
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Allah sabrını arttırsın inş canım bende 3 aylıkken karnımda kaybetmiştim yavrumu öyle zamanlarda kapanıyorum ben kimseyle konuşmak istemiyorum bir odaya kapanıp hep ağlamak istiyorum herkezin acıyla baş etmesi farklı oluyor söylemek bile o kadar uzucuki ama bu acıya alışacaksın Rabbım yeniden evlat nasip edicek kabuk bağlayacak yaran cennette evladınla kavusacagini düşün sabret arkadasim
(131 puan) tarafından
Sabır sabır sabııırr :(
0 oy
(249 puan) tarafından
Canım allh sana güç versin çok zordur eminim ama açma telefonu iyice sorgu melakrsi olacaklar rabbim sana güç versin 
(131 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(85 puan) tarafından
Başın sağolsun canım aramıza hoşgeldin sende benim gibi allahtan tan şefkat tokatı yemişsin benimde 28 aylık kızım melek oldu camdan düştü acısı zor ama Takdir ilahi allah bize bunu layık görmüş tabiki evlat acısı zor ama önemli olan bu imtihanı kolay geçirmek ödülü çok güzel olacak inşallah cennette kavuşacağız ve yavrularımız öldügü yaşta olacak anne babası doysun diye ve hiç büyümücek cennette seninde melegğn var artık buna sevin öteki dünyada da lazım bize allahın sevgili kuluyuz belkide aşlah yardımcımız olsun sabır sabır
(131 puan) tarafından
Ah ah ahhhh Allahım isyan etme lüksümüz yok canımız senin ken sana isyan nasıl ederiz rabbim acımızı hafiflet
tarafından
Çok üzüldüm Allah sabır versin
0 oy
(497 puan) tarafından
Rabbim sabır versin bacım benimde arkadaşım 9 gün önce kaybetti 6 aylıkken erken doğum oldu ve hemen vefat etti insan ne diyeceğini bilmiyor inanki
(131 puan) tarafından
Benimde öyle oldu  24+4 doğup 3 gün yaşadı
(497 puan) tarafından
Rabbim sizi evladınızla sınadığında ne diyor peygamber efendimiz sizleri cennet kapısında bekliyor olacağım diyor
(131 puan) tarafından
Evet ❤️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 628 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 398 göst.
0 oy
5 cevap 265 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy