0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Benim eşimden uzaklaştırmam var 6kere felan uzaklaştırma aldım bu sürede bir kaç kere evin önünde gördüm ama hicbir şekilde isbat edemedim sonra babama tehdit hakaret etti babamda uzaklaştırma aldı ve bu kararda eşim babamı ve babamın cocuklarini arayamaz ararsa işlem yapılacak diye karar cıktı ben babamın üzerine olan bir hattı kullanıyorum oda burayı aradı ama engelli olduğu için aramaya düştü şimdi siz olsanız bu ihlal hakkında suç duyurusunda bulunur mydnz ? 3ila7 gün arasında hapis cezası var. Onun eline böyle bir fırsat geçse asla alttan almazdı koşarak giderdi sizce ben ne yapayım 

8 Cevaplar

+1 oy
(9,504 puan) tarafından
Sende koşarak git şikayet et. Uzaklaştırma aldırdığınıza göre adam iyi şeyler etmemiş size 
-Reklam-
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Et durdugun kabahat baktı. Bişey demiyorsun daha kötüsünü yapar sana zarar verir bacım 
(161 puan) tarafından
Avukatım aramış diyor ki annesini aradim her yerinden yalan dolan akiyor
(2,669 puan) tarafından
Dalanla yalanla boşver canim hakini ver uzak Dursun
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Yani kendin doyorsun canım o olsa çoktan yaparmış hak ettiğini vereceksin sende ders verilmezse tekrarlar
0 oy
(346 puan) tarafından
Cnm o ceza işe yaramıyor malesef yatmıyor bile çevremde başına geldi arkadaşlarımın uyarı veriliyor ilk şeyde karar olsa bile bu şekilde 
(161 puan) tarafından
Ama bizim koruma kararımız var ve avukatım kesinlikle ceza alır dedi
0 oy
(2,467 puan) tarafından
1 dakika bekleme 1 günde olsa yatsın içeride ne kadar kararlı olduğunu görsün uzak dursun sesin çıkmayınca okutup. Sindirdim sanıp daha çok saldırıyor 
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Ne istiyor pislik herif amacı ne 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eğer ki boşanma düşüncen varsa ve hapiste kalmayı hak edecek bir şey yaptı ise evet ama tartışma vs için ulaştırma aldıysanız ilerde pişman olacağınız şeyler yapmayın 
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Eşim diyorsun uzaklaştırma alıp geçiyorsun. Ve bu adam aileni tehdit ediyor. Bosanmayacaksan boşuna şikayet etme. 
(161 puan) tarafından
Papaucum eşi o. O olaylar olduğu zaman eşimdi öyle hitap ettim bizim evliliğimiz çoktan bitti 1.5yildir davamız sürüyor ben daha önce bu kadar kinli değildim ama babama çok hakaret etti artık çocukları da görmeye gelmiyor annem de yumuşak başlı sözde annemi arayıp ikna edecek evden çıkarmaya çalışıyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 212 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir5 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 493 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.