0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (255 puan) tarafından
Ya kızım aşırı hareketli enerji bitmiyor laftan anlamıyor mesela babasının tsrtine asılıyor yapma kızım diyor babası hala sürdürüyor yapma kızım diyor hala devam 4 5 kere dedi en sonunda çıkardı attı üstünü mesela telefonda konussam elimden çekmeye çalışıyor bağırıyor yılışık hareketler gülerek yapıyor hep kızsamda aynı laftan anlamıyor nasıl bi yol izleyeceö ve her gün dışardayız sosyal bir çocuk ayrıca evde sürekli ilgileniyorum hep oyun oynarız etkinlik yaparız kitap okuruz jimnastik kursuna gidiyor ama enerji bitmiyor 

2 Cevaplar

0 oy
(1,278 puan) tarafından

Uyku düzeni nasıl gün boyu mu uyanık başı cocuklar öyle oluyor beninde kızım 2.5 yaşında oda öyle gün boyu resmen ben ayağımı kaldırırım o benim yerime koyar o derece hep beni takip eder etmediği zamanda yüzde doksan bir yaramazlık peşinde oluyor bir yerleri bastırmış olarak buluyorum bugün sinirden kendime tokat atıyordum nerdeyse:D normaldir canım sabret geçer zamanla

(255 puan) tarafından
Gündüz uyumaz canım akşam 9 10 arası yatr sabahta 8 9 gibi kalkar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kizimda bu ara sürekli gidip lavaboda ellerini yıkıyor kollarını her tarafını ıslatıyor gün boyu onun kıyafetlerini değiştirmekle uğraşıyorum lavabonun altında kapattım ama mecbur kalıp tekrardan açmak zorunda kalıyorum bir de bir prenses elbisesi var onu asla üstünden çıkartamıyorum bir tek yıkamam için izin veriyor kafayı elbiseye takmış vaziyette çıldıracağım

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 899 göst.
0 oy
12 cevap 501 göst.
0 oy
25 cevap 769 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 333 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hilalyyy (343 puan) tarafından soruldu

378,958 soru