0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar oğlum 2 buçuk yaşında ateşlendi hastaneye götürdük doktor salgın var die oglumdan test istedi oğlumun domuz giribi olmuş ateşi oluyor doktor 3 gün sürer dedi bugün ikinci günü daha dolven kalpol veriyorum geçiyor sonra tekrar başlıyor yapıştı yakamiza ateş hiçte bı yere gitmem nasıl bulaştı bilmiyorum bu lanet olası ateş kaç gün suruyo perişan oldu oğlum çok ağır değil ama ateş olunca çok halsiz oluyor maf oldu yavrum yardım edin başına gelen var mi

10 Cevaplar

0 oy
(271 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum valla post çıksın Allah acil şifa versin Allah yardımcın olsun 
(120 puan) tarafından
Saol canim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Ah kuzum Rabbim şifa versin. Domuz gribi mı bilmiyorum ama oğlum 1 hafta kendine gelemedi ateş halsizlik iştahsızlık çocuk hastalığı çok zor 
(120 puan) tarafından
Evet canım çok zor rabbim cocuklarimizi korusun
0 oy
(770 puan) tarafından
Benim kızım 8 aylıkken oldu. Ateşi 1 gün sadece . Ama biz antibiyotik de kullandık 5 gün. Kolay bir şekilde atlattı. 
(120 puan) tarafından
Bize antibiyotik vermedi canım ama ona benzer suda eritilen ilaç verdi onu kullaniyoruz
0 oy
tarafından

Ay cok gecmis olsun bir bilgim yok hic yasamadim 

benimkide 2 bucuk yasinda bugun burnu akiyo hapşurunca baya balgam gibi cikiyo ben ne verim calpol fln var evde 
(120 puan) tarafından
Saol canim Allah razı olsun dikkat edin ya  salgın var diyorlar ben evden pek çıkmam bulaşmış oğluma bünye zayıf çünkü calpol olur canım ilerlemeden ver bence
0 oy
(55 puan) tarafından
Canim bilmem verir misin ama udi hindi yağı verebilirsin veya beyaz dut kurusunu kaynatıp içirebilrsin ikisi de enfeksiyona vs. Birebir birde ateş için 20 damla iyotu 50 ml suyla karıştırıp vücuduna sprey ile sıkmak ateşi düşürüyor. Denemek istere3n 
(120 puan) tarafından
Oğlum c yiyip içen biri değil canım yapsamda yemiyor içmiyor ne yapacağımı bilmiyorum
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Sabret canim biz de yasadik  ates dusurucu veriyordu hemsireler 3 saat sonra tekrar yukseliyordu kizariyidu yavrum ilaci verdikleri saati tut dusmeye baslayinca uyu dinlen 2 saat kadar sonra yine yükselecektir yatis vermedimi biz hastabede yatmasayduk ben basedemezdim atesle cok yükseliyor irda damardan da ilac veriyilardu bas edilmiyirdu canim mumkunse yatis iste 
(120 puan) tarafından
Özele gittik canım özel yatış yaparmı bide 5 aylık bebeğim var hastane ortamı daha zor yarında olursa mecbur goturcem aynı doktora
(120 puan) tarafından
Kaç güne atlattiniz cnm rabbim bidaha gostermesin
(1,496 puan) tarafından
3 gune ates çıkma araliklari uzadi canim her bebek farkli atlata bilir canim bizimki cok zor geçmişti kizim da zorladı serum cikarmalar şurup icmemeler falan İnşallah seninki oyle degildir atesi ciktimu bugün canjm kac saate bir çıkıyor
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benimde oğlum 7 ay önce olmustu parka felan gitmiyorduk nerede bulaştı bilmiyorum iki kere serum taktirmak zorunda kaldık çünkü ateşi dusmuyordu sonra biraz iyi oldu hafif ateşi çıkıyordu 1 hafta sonra toparlandı tabi bu sürede asla bir şey yemiyordu 
(120 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın bizde aynı pek korkumdan bı yere gitmem ama nasıl bulaştı şaşırdık bizede serum takıldı ilk gün iyiydi smdi kotuledi gene eğer yarında ateş sürerse götürür serum taktirirz
0 oy
(215 puan) tarafından
Bugün tam 3 hafta geçti. Oğlum 2,5 yaşında aniden ateşlendi annemlere geçtik. 3 gün çocuğum 39 40 derecelerde yandı calpol dolven verdim. Kompes, duşa soktum gecenin bilmem kaçlarında.. ateş çok inatçıydı. 3 sonra düştü.. Hepimize geçti hastalık çok ağır geçirdik. Şuan öksürüğüm var. Geçmiş olsun
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Ben hamileyken oldum 3 hafta sürdü geberiyodum yazıkm yavrum daha çok küçükmüş Allah tez zamanda şifasını verir inşallah 
0 oy
(1,062 puan) tarafından
1hafta sürüyor canım geçmiş olsun kızım geçirdi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.