0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kızlar bugün benim şahitlerim dinledi martta karşı tarafın şahitleri dinlenenecek. Onlarda dinlendikten sonra mahkeme hemen bitecek mi nasıl olacak?

6 Cevaplar

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Neden iki tarafta aynı gün dinlenmiyor, araya böyle aylar mı giriyor. Erkek kuzenim de boşanacak karşı taraf altınların hepsini istiyor o yüzden çekişmeli olacak sanırım sizin istekleriniz oldu altın vs
(1,219 puan) tarafından
Evet şimdiden başladı Ilgın olan dava açıldığı günden beri yedi ay geçti yedi ayda toplu vereck
(1,219 puan) tarafından
Aynı durumda ama sadece iki ay evli kaldilar
(2,679 puan) tarafından
Para verileceği mahkeme olduğu gün mü belli oldu yoksa dava açıldığında mı. Bizim henüz mahkeme olmadı kuzenim açtı davayı o taraf da avukat tutup para istedi ama hakim reddetmiş bizim hakim neden reddetti de sizin ki hemen para verdirmiş
(1,219 puan) tarafından
Mahkeme oldu sona
(1,157 puan) tarafından
Bazen erkeklere acıyorum
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hemen karar vermeyebilir diye düşünüyorum 
0 oy
(241 puan) tarafından
Valla ben de merak ediyorum. Ben açtım davayı o karşı dava dilekçesi verdi sonra ben cevap verdim altaddığıyla ilgili de bişeyler yazdım geri cevap vermedikleri için mahkeme gün vermiş direkt. Taa Mart ayına ve şu an 7 aylık hamileyim. 6 aydır tedbir nafakası bekliyorum. Devlette bir tuhaf çalışmadığım belli hamileyim demiyor bu kadın nasıl yapacak diye. İnşallah bir an önce biterse kurtulıruz artık.
0 oy
(262 puan) tarafından
Kaynimin cekismeli davasi 2 yil fk  surdu ama onda sahitleri ayni gun dinlediler bide sanki yeni bi kanun cikti evli oldugu sure kadar nafaka verecek diye tam netlestimi bilmiyorum erkekte sonucta 2 ay evli kaldigi bi kadina omur boyu nafaka odememeli
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Çekişmeli davalarda süreç 4 yıla kadar bile uzayabiliyor. Yani maddi manevi isteklerinize bağlı öyle kolay kolay bitmiyor... 
0 oy
(980 puan) tarafından
2021 de dava açtım daha bitmedi gerisini sen düşün 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 261 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 187 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Prens efe (219 puan) tarafından soruldu

381,607 soru

11,423,975 cevap

34,981 kullanıcı

...