0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (1,127 puan) tarafından
Kızlar kızım 20 aylik olacak. Nasip olursa 2 yaşına gelince bi çocuk daha düşünüyorum.. oğlum olursa odalarını ayrı uapcam kızım olursa çocuk odasinda kalacaklar. Her neyse soruma geleym. Ben kızımın odasını seneye ayırmayı düşünüyorum yatak alcam ama henüz karar veremedm. Bana çok.bagli bi bebek uyutmak içinde ayağımda salliyorm emzikle uyuyor bide. Bunlar Beni zorluyor açıkçası. Şimdi baza alsam ömürler olacak. Ama yatağından kendi çıkıp gelse düşer mj doye aklım onda kalmasa. O yüzden montessori aklıma yatıyor. Yani 2.cocukta onda yatar kızıma baza alirm diye düşünüyorum kendimce. Yani bilmiyorum çok kararsızım yatak konusunda. Siz hangisini kullanıyorsunx

12 Cevaplar

+1 oy
(299 puan) tarafından
Valla ben 26 aylık ayırdım baza aldım çok rahat yan tarafına düşmesin diye de koruyucu aldım 3 buçuk yaşında şuan iyiki baza aldım diyorum 
tarafından
Benm ki kız ama inanılmaz hareketli her yere tırmanır atlar. Umarım bundan atlamaya kalkmaz
(299 puan) tarafından
Valla benim kızım bebeklerini aşağıya doğru sallaniriyor oyun oynuyor bı gün duser diye sürekli uyarıyorum ama kendi zıplamaz bebeklerini intihar ettiriyor :)
tarafından
Ay umarım dediğiniz gibi olur bugun ya da yarın kargodan gleir bakalım
(299 puan) tarafından
İnşallah canım gerçekten kafam rahat uyuyorum kendi odamda o kendi odasında uyanınca beni çağırıyor veya yanıma geliyor
tarafından
Benm kızım 8 aylıktan beri odasında yatıyor onda sorun yokta. Bi kaç haftadır beşiğinde yatmak istemiyordu. Bazaya geçiricem geldi kargom umarım güzel yatar
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ben kızıma baza aldım 24 aylıktı kenar korumalık taktım sıkıntı olmadı zaten gece uyanmıyordu o aralar ama dediğin mantıklı montessöri alıp 2.yi de ayıracağın zaman büyüğüne baza alırsınız küçüğüne montessöri kullanırsın 
0 oy
(12,724 puan) tarafından
Montessori aldım canım içine tek kişilik yatak. Bir yaşından beri odasında yatağında uyuyor. İki ay kadar oldu nini açıp yatağına koyuyorum kendi uyuyor

Efe yede yan odayı yaptım park beşik aldım 
(2,479 puan) tarafından
Ölçüleri kaç yatağın. Birde nerden aldın internetten falan?
(12,724 puan) tarafından
Bir ay sepette durdu karar veremedim sonunda aldım Trendyol dan iyi ki almişim . Yatak+baza 2500 e geldiydı
120×200
0 oy
(601 puan) tarafından
Bnde montessori var ama pek memnun degilim acikcasi kenarlari tahta ve sivri koseleri var bunu gectim birde temizlik yparken skntı alezini gecirip takarken baya ugrastiriyo en iyisi baza korumalk alabilirsin hem alan acisindansa iyi esya koymaya vs malum her donem esyalari artiyor
(2,479 puan) tarafından
Bende bu yüzden baza düşündüm. Eşya koymak içinde iyi.soruyu soran değilim bu arada
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bence uzun vade gitsin diye baza montesori moda oldu diye eskşden bazada yatıyorduk korumalık var alışıyorlar büyüdükçe çocuklarda sürekli mobilya mı alıcaz sanki
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bende aynı şekilde montessori daha mı iyi diye düşünüyorum odasını ayırınca yerde olduğu için 
0 oy
tarafından
1 yaşından beri Montessori kullanıyorum. Gayet kullanışlı yavrulu yatak şeklinde aldım. 
0 oy
(692 puan) tarafından
Montessori alacağım ben kızıma çünkü güvenemem düşer döner diye 
0 oy
(2,034 puan) tarafından
23 aylıkken baza aldık yanına da korumalık aldık canim bende çok arada kalmıştım iyi ki baza aldim
0 oy
(832 puan) tarafından
Odasında denedim olmadı kafam rahat etmiyor eşim çoğu zaman yok geri yatak odasına aldk bazayı sallanıyorz arada o ayrı dert hasta oluyor p ayrı:D bazasnda mis gibi uyuyo yan koruma var iyisni aldk bakım uzun vadeli kullnsn  dıye ben memnunum oglum ıkınci geliyor Park besk onada var ilefd baza alrm yine clnkü tayinciym daha az yer kaplar 
0 oy
(655 puan) tarafından
Aşırı deli yatan kızıma güvenmediğim için Montessori aldım öyle süslü püslü değil normal düz sade bir şey maksat güvenli olsun diye çok rahat ettim valla çok seviyor geceleri uyku gündüzleri oyun alanı oldu resmen. yere sıfır altında ve kenarlarında tahtalari var yatağını kaliteli aldım iskeleti 800 yatağını 2000e almıştım geçen sene odasına alışma sürecinde çok olumlu etkisi oldu 
(913 puan) tarafından
Hangi yatağı tercih ettiniz yardımcı olur musunuz memnunsaniz eğer. Aylardır yatağa ve ölçüye karar veremediğimiz için alamıyoruz hangisi daha iyi olur yükseklik kaç cm lütfen linki varsa atar mısınız fikir edinmeyin. Bir de özellikle bu yatağı tercih etmenizin bir sebebi varsa onu da paylaşır mısınız acaba? Ve memnunsaniz montessori yatağınızın da varsa linki paylaşır mısınız her satıcıya güven olmuyor kalite açısından. Cevaplarsanız o kadar iyi olur ki
(655 puan) tarafından
Link veremem çünkü satıştan kaldırıldı sebebi de o kadar çok şikayet geldi ki kargo yüzünden ben de tek yıldız verip ağzıma geleni saydım ama 2 gün sonra bir baktım yayından kalkmış. Evet satıcı çok önemli iyi araştırmak gerek ben yataktan çok çok memnunum lakin satıcıdan zerre memnun kalmamistim ne kavga ettik Trendyol üzerinden.
 Boyut olarak büyük aldım ben 100*200 aldım ilk zamanlar kızımla uyudum sonra ara ara uyudum alışma sürecinde kolay geçsin diye ve büyüdüğünde tekrar tekrar yatak derdi olmasın diye. Bir de dediğim gibi kızım aşırı deli yatar o yüzden şuan yayila yayila yatıyor bunu tahmin ettiğim için büyük tercih etmiştim.
Yatağı internetten alacaksanız eve kadar geliyor mu kapıya bırakıyorlar mı mutlaka sorun çünkü birçok kargo araçtan ya da şubeden alınabilir diye anlaşma yapıyor satıcı arkasında durmuyor müşterinin.
(913 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için❤️ yatak olarak hangi marka aldınız peki, memnun olduğunuz için soruyorum. Yataşın puffy diye bir alt markası var onun yatağına baktım ama sizin kullandığınız yatağa da memnun olduğunuz için bakayim istedim ona göre karar verelim diye. Çok zor işmiş bu yatak olayi :)
0 oy
(645 puan) tarafından
Acikcasi ben biraz maddiyata bagliyorum bu durumu montessori alan tanidgim herkes bir sure sonra bazaya gecti ben direk baza ve koruyucu fikrini savunanlardanim hamile oldugum icin calisamiyorum hamile kadini ise almak istemiyorlar tanidik bile olsa e bende bebgimi belirli bir yasa kadsr kendim buyutmek istiyorum kayinvalidem vs baksin istemiyorum cok sukur su anda iyiyiz ama bebek gelince nasil olur hersey pahalaniyor bilemiyorum o yuzden iki kere yatak almak bize agir gelebilir 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 97 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 473 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatma.nurr. (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
24 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu

381,127 soru

11,410,163 cevap

34,948 kullanıcı

...