0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (2,581 puan) tarafından

Çocuğum 2 buçuk yaşında yavaştan oda bakmaya başlıyorum oda yaparsam odasında uyuyabilir mi sizce bide baza mi böyle modellere mi bakmaliyim baza daha avantajlı ama bununda yan korumalı oluşu hoşuma gitti bazayada koruma alabilirsin demeyin extradan alınanlar hiç estetik durmuyor bazada altına eşya girer diye istiyorum 

image

12 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
Foto yok canım 
(2,581 puan) tarafından
Yukledim
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Foto yok cnm montessori olanlar guzel oluyor bence 
(2,581 puan) tarafından
Yukledim canim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bazalı yatak tabi ki de
(7,654 puan) tarafından
Valla estetik olarak bu daha güzel canım ama ben korkarim su kenarlara kafasini vurur diye oğlum küçük daha bende oda yapsam baza tercih ederim ama bu montessori ye aşık oldum
(2,581 puan) tarafından
Bende çok beğendim bende hep düşünürdüm kafasını vurur filan ama büyüdükçe akillaniyorlar yataktan inerken profesyonelce iniyor çıkıyor maşallah benim yatağımda öğrendi iyice gece düşmesin yeter diyorum sadece böyle bişey dusunuyom
(7,654 puan) tarafından
Valla alinir fiyatı da makul
(2,581 puan) tarafından
Dolap yatak çekmece fiyati
(7,654 puan) tarafından
Anladim canim komple takim iyiymiş
0 oy
tarafından
Foto yok canım ???????
(2,581 puan) tarafından
Yukledim
0 oy
(119,345 puan) tarafından
        foto yok ki
(2,581 puan) tarafından
Yukledim
0 oy
(348 puan) tarafından
Buna baza kadar çok eşya sığmıyor canım. Benim küçükken yatağımın altı böyle çekmeceliydi. Yüksekliği bazanın alt kısmı kadar olmadığı için pek eşya koyamazdı annem. Bu daha çok ikinci yatak yerine geçiyor alt kısmı çekip açınca bir kişi daha yatabiliyor. Öyle kullanıyor çoğu kişi
(2,581 puan) tarafından
İlerde kardeşi filan olursa daha mantıklı olur ranza yerine ama şimdi çok uzak
(348 puan) tarafından
Yani evet ama yere yakın olması beni düşündürüyor. Ev ne kadar sıcak da olsa soğuk ilk yerden geliyor yatan çocuk üşüyebilir gibi geliyor bana
(2,581 puan) tarafından
Yatağı kalın kocaman ki şuan yerde yatıyoruz zaten
(348 puan) tarafından
O zaman sıkıntı olmaz canım
0 oy
(743 puan) tarafından
Bazali yatak en mantıklısı ve uzun süreli kullanman için ideal çocuklar çok çabuk büyüyor bende yatak alsam bir daha oğluma bu şekilde bazali bakicam inşallah
(2,581 puan) tarafından
Düşme tehlikesi ve estetik bakımından bunlar hoş bazada daha çok eşya alır ve daha uzun ömürlü kararsız kaldim
(743 puan) tarafından
Karar senin canım bence kullanışlı ve uzun vadeli kullanılması daha mantıklı
0 oy
tarafından

montessori yatak aldık bizde kızımın modeli ev şekilde arka bölümü çok memnunum.dusme tehlikesi yok .

Ve ufak dursa bile değil yanında babası veya ben yatabiliyorum birsey oldugunda.  
Sizin paylaştığınız modelde güzel. Güzel günlerde kullansın inşallah. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok güzel 2.5 yaşa uygun 
0 oy
tarafından
Bu yataklarda bazalı gibi. Yanından açılıyor oraya yaatak da koyabilirsinn başkaası yatar.İstersen eşya koy. Ben bunları bazadsn daha çok beğeniyorum.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bunu tavsiye ederim. Tek kişilik baza olsa bile ne varki neyi tıkasın içine. Gardırop falanda oluyor. Evde de heryer tıkış tıkış çul çaput olmayıverisn. Bu çok güzelmiş.. Alırsan güle güle kullan. Ben bayıldım. 
0 oy
tarafından

image

ben bunu aldım görüntüsü için altıda yavrulu bir kişi daha yatıyor 1 ay oldu çok memnunum canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 216 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 92 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
81 cevap 2,838 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,275 soru

11,385,718 cevap

34,885 kullanıcı

...