0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim 1 kızım var 20 aylık ve yeni doğum yaptım 1 aylık oğlum var eşimle hep evin içinde kavgamız vardı ama idare ediyorduk. Eşim askeri personel ailemden uzak yasiyorum. doğum yapınca şuan 32 günlük bebeğim var ailemin yanına geldim 40 ım çıkınca kendi evime gecicektim doğumdan sonra eşim annemin yanında kalmak istemedi kendi evimizde çocuğa daha iyi bakabilcegimizi söyledi bana destek olacağını söyledi ısrarla eve gidelim dedi bende aramızda sorun olmasın diye kabul ettim birlikte eve gittik izni bitince annem gelicekti eşimle evde saçma bi olaydan dolayı kavga ettik beni ve çocukları istemediğini söyledi tekrar beni anneme bırakacağını söyledi bunun üzerini ben onu evden kovdum birgün eve gelmeyip kizkardesinde kaldı sabahına annem bana gelicekti 40 ım cikana kadar bende kalicakti annem geldikten sonra eşimle tekrar kavga etti beni istemediğini sevmediğini iki çocukta gözü olmadığını söyledi cinnet geçirip ya beni ya kendini öldüreceğini söyledi bunun üzerine çok düşündüm daha 20 günlük bebeğimivr kızımi alıp annemle beraber sabah tekrar soğukta iki otobüs değiştirerek annemin evine geldik ne yapacağımı sasirdim arkadaşlar 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sakın geri dönme iş yeri sıkıntısı dönemsel psikolojisi bozulmuş olabilir bence annenle birlikte yasa bir süre Allah korusun sizlere bişey yapabilir okurken içim ürperdi 
(7,675 puan) tarafından
Aynen öyle. Çok fazla duyuyorum asker ve polis ailelerinde bu sıkıntıları. Gerekirse bu durumu bir üstü kimse ona şikayet bile edebilir. Yanlış bir şey çünkü bu yaptığı özellikle polis ve askerlerde gerçekten çok daha büyük bir sorun.
(1,187 puan) tarafından
Bizim lojmanda uzman kendi kafasına sıkmıştı ailesinin yanında
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ayyy iyi yapmışsım boşver ya annenle kal ağızıyla söylüyor bir de onun ailesine anlat durumu birde bence
0 oy
(351 puan) tarafından
biri mi var acaba
0 oy
(210 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun hangisi hayirliysa onu nasip etsin şuan ikinizde öfkeli siniz o yüzden ağır sözler kullanmış ola bilir bı süre daha ailenle geçir hemen karar vermekte bazen daha yokuşa sürdüre bilir iki bebeğin var onlar için hangisi iyi olacaksa sakın kafayla düşünüp karar verirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Bi süre uzak kalın sakinleşin iyi gelecektir 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Bu asker eşleri aileleri neden sıkıntılı böyle hep aynı bi kaç arkadaşim da anlatıyor eşleri asker hep aldatıyor larmış acaba işleri mi zor psikolojileri iyi değil diye düşünüyorum Allah yardım etsin inşallah canım çok zor 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Uzun bir süre sessiz kal msj bile atsa cvp verme ve bu süreçte eğer lafları anlık sinir ise ozleyip dönecektir ama cidden sizi istemiyor ise maalesef dönmez ve yoluna bakman gerek 
0 oy
(966 puan) tarafından
Benzerini yaşadım benim eşimde askeri personeldi . Hayatında başkası olma ihtimali olabilir mi çünkü genelde öyle olunca hayatından çıkarma isteği saçma nedenlerden tartışma gönderme oluyor bnde öyle oldu çünkü.. yani bnce dönme yinede karar senin zamana bırak izle gözlemle sessiz kal derim
0 oy
(255 puan) tarafından
Allah onun belasını versin ki annen onca yol gelmiş sabahına o soğukta yeni doğmuş bebekle çıkıp gittiniz adam olsa yapmazdı 
(2,724 puan) tarafından
Sen niye beddua ettin abla hshshs kadının zoruna gidecek belki
(255 puan) tarafından
Valla böyle Bi kocaya edilen bedduada  zoruna gidecekse nebileyim yani. Annesi gelecek uzak yerden iki bebeyle soğukta baba evine yollamak ayıptır ya
(2,724 puan) tarafından
Tabi orası öyle
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Bence çocuklardan dolayı uykusuzluk vs gerilmiş olabilir gibi geldi bana. İlk çocuğum oldu bizde eşimle çok kavga ettik alışana kadar. Bebek hasta olur biz kavga ederiz. O bunu yapalım der ben hayır derim kavga çıkar. Oluyor yani. İnşallah geçicidir hatasını anlar. Sende annende dinlen güzelce sonra alışınca gidersin eve 
(1,187 puan) tarafından
Ay ben bu babaların gerilmesinden bıktım ya doğuran biz bakan biz ☺️ bunların neresi geriliyorsa kas gevşetici sürmek lazım
(2,438 puan) tarafından
Heheh aynen :)))
0 oy
(15,047 puan) tarafından
Böyle diyen adamdan kaçarak uzaklas..Allah'ım korusun. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 944 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bosverin (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,026 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 276 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Semrak (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.