0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar oğlumda demir eksikliği var ama çok fazla değil dedi doktor sınırın biraz altında. bu şurubu verdi yazdı verirken kullanımı hakkında bişey demedi ama eczacı üzerine sabah akşam 1 ölçek yazmış fazla değil mi bu şekilde hem bir haftada biter hemde ne bileyim iki ölçek olması çok gibi geldi o anda da farketmedim soramadım. Kullananlar siz nasıl kullanıyorsunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(583 puan) tarafından

Bende kullandım canım 1 yıl kadar nerdeyse ama çocuğun boyuna ve kilosuna oranla verilen şurup fazlası olmaması lazım ben şırınga ölçüsüyle 1 CC aç karına sabah akşam kullanıyordum benim oğlum o zaman 8 kilo falandi doktor hesaplayıp kullandirdi dolu dolu ölçek fazla dikkatli vermen gerekir şurubu verip hemen şu vermen lazım dişlerini temizleyip fırçalamak lazım çünkü leke kalıyor 

-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
E nabıza girin çocuğun reçetesi doktorun yazdığı ölçek çıkar 
0 oy
(624 puan) tarafından
Bence çok değil genelde sabah akşam veriliyor
0 oy
(811 puan) tarafından
Biz 2 şişe bitirdik oğlum 3 yaşında demir depoları boşalmış dedi doktor kullandık ama tadını hiç ama hiç sevmedi öğürerek içiyordu kaçıyordu içmemek için zorla verirdim. Günde 1 ölçek. Sabah akşam çok fazla günde 1 verseniz yeterli olur diye düşünüyorum. Bu arada dişleri de inanılmaz karartıyor bilginiz olsun. 

Şimdi ocean microfer kullanıyoruz iyi ki de geçmişiz buna, tadını çok seviyor oğlum.
0 oy
(15,651 puan) tarafından
1.5 yaşında sabah akşam yarım ölçek veriyorum aç karına he bide direkt verme fişleri karartiyor meyve suyuna koy ver 
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Benimki 4 yaş kanı 5 çıktı  bir ölçek sabah akşam tok yazıyor ama bana da az geldi reçetede daha fazla yazıyor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferak (1,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferak (1,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayferak (1,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 580 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu

379,119 soru

11,348,728 cevap

34,813 kullanıcı

...