0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,739 puan) tarafından
Hayirli gunler arkadaşlar oğlum pazartesiden beri kakami yapamiyorum karnım ağrıyor deyip duruyordu ter basiyordu  ben kabizdir dedim zeytinyagi verdim akşam yaptı arkasına tutamadı sürekli sıvı halde üstüne kusmalar başladı dolu dolu dün sabah goturduk bagirsaklarinda aşırı gaz olduğunu söylediler kusma için serum verdiler kanlara baktılar birsey çıkmadı bağırsak enfeksiyonu dediler antbyotik probiyotik bulantı surubu verdiler  ama sabahın 6 sindan beri şu içse çıkarıyor gene terliyo dudakları kuruyor bu süreç nasıl devam edecek yaşayan anneler ilk defa böyle oldu oğlum ilaçlara devam etmeli miyim başka doktora mı goturmeliyim  

3 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Oğlum dört yaşında ve her mevsim geçişinde mutlaka bağırsak enfeksiyonu geçiriyor daha 1 haftalık oldu yeni atlattı bus efer sadece peribiyotik ve zinco kullandık antibiyotik kullanmadık bizde karın ağrısı ishal vardı bu sefer 5 günde atlattık 
(1,739 puan) tarafından
3 yaşında benim oğlum da ilk defa oldu kramp karın ağrısı oluyor  bu 3.gun daha ilaçlara da dün başladık 1 haftaya ancak toparlanir o zman
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Bulaşıcı. 

Biz ailecek sırayla olduk. Karın ağrısı kusma   2. 3 gün sürüyor  ama  ishal baya sürüyor.

Haksızlik ayni şekilde baya sürüyor. 

Ev fazla sıcak olmasın  .benim iki kızım yazın oldu aynı bu şekil nere serinse orda yatıyordu kendiliğinden   hep mutfakta masa altında uyumuş buluyordum 
(1,739 puan) tarafından
Anladım cnm çok kötü ya Rabbım herkese şifa versin olan geçiren herkese
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Oğlum 23 aylik 4-5 gündür atesi inip çıkıyor. Öksürük desen hat safhada. Acile gidiyoruz ateşten dolayi damar yolu acamiyorlar. Damarı zor buluyorlar bulunca da ateşi oldigu için damarı patlıyor çok yerinden deldiler bida takamayinca ilaç yazıp yoladi geçmezse gel dedi. Yarın cocuj doktoruna randevu aldım bakalım bide oraya gideyim. Sizede çok geçmiş olsun kaç gündür gecem gündüzüm belli değil. 
(1,739 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm sizede bende aynıyım sabahlıyorum hep yanımda yatiriyorum  inan pazartesi günü yediğim ile duruyorum canm hic bisey istemiyor Rabbım yavrularimizi korusun
(1,667 puan) tarafından
Amin canım. Rabbim tez şifa versin inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nisabahar (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...