0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhabalar  bebegim  geceden beri ateslendi dusmedi hic naptiysak da  doktorada gittik ates dusturucu antibiyotik verdi yine dusmedi doktr iki gun snra gelin dedi ama boyle atesi hep olur mu bagirsak enfeksiyonu olmus dedi doktor basina gelen var mi???

4 Cevaplar

0 oy
(1,962 puan) tarafından
Canim benm kızım çok olurdu ama ateşi hiç olmadı sadece ishali olurdu tabi bilemem benm kızımdaki belirti bu sekildeydi
(8 puan) tarafından
İshalde var ama ates dusmuyo hic
(1,962 puan) tarafından
Canm rotavirus falan olmuş olabilir
(8 puan) tarafından
Doktor oyle bir sey demedi ki
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Biz de yeni atlattık ateşi 38.1 idi
(8 puan) tarafından
Yapiyorum hepsini ya emiyo zaten tesekur ederim.
(158 puan) tarafından
Kusma ishal ateş ve halsizlik vardı bizde uyuyordu zor uyaniyordu ağlayacak bile halı yoktu bir hafta sonra düzeldi iğne ve probiyotik kullandık iğne kusma için propiyotik ise ishal içindi oğlum iyi oldu bana geçti şimdi
(8 puan) tarafından
Gecms olsun,bize de iki gun sonra gecmesse gelin dedi ve aynen benim kizda ayni halsiz ishal dusmeyen ates,ilaclar iyi gelir insallah.
(158 puan) tarafından
İnşallah ya çok Zor geçiyor o salgın bir hafta sonra iyi oluyorlar ama mafediyor
(8 puan) tarafından
T.edrm insallah.
0 oy
(446 puan) tarafından
Damardan antibiyotik tedavi verdiler bize boyle durumlarda fransa direk yatis yapiyor enfeksiyon temizlenene kadsr birakmiyor allah allah orada niye saldilar ki sizi 
(8 puan) tarafından
Genelde boyle galiba,gecmesse oyle yapicaklarmis zaten.
(446 puan) tarafından
Anladim gecmis olsjn canim
0 oy
(257 puan) tarafından
Benim oğlumun ateşi tam 4 gün boyunca sürdü hiç düşmedi 38 ve üzeriydi hep. 3 gün hastanede yattık antibiyotik verdiler şuan evdeyiz ateşi yok artık şükür ama enfeksiyon gecmedi antibiyotik kullanmaya devam ediyoruz ve sık sık kontrole gidiyoruz
(8 puan) tarafından
Gecms olsun cok uzun surmus yatisda olms bizi yolladilr da antibiyotk  ats dusurucu verdi ama ats dusmuyo iki gun snra gel dedi doktr napcm bilmiyorum ya.
(257 puan) tarafından
Biz hastanede yatarkende düsmedi hic ateşi sürekli 3 saatte bir ates düsürücü verdiler ama hic faydası olmadı
(8 puan) tarafından
Hadi yaa bizimki de uzun surer mi acaba
(257 puan) tarafından
Inşallah sürmez canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pamukoglum (1,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serife003 (75 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
5 cevap 50 göst.

380,711 soru

11,398,743 cevap

34,923 kullanıcı

...