0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Arkadsim yeni hamile 4 lü taramada cinsiyet beli olur mu net bı şekilde dedi bende bilmiyorum ikili yapmıştım ama 4 lü değil 

5 Cevaplar

+2 oy
(2,609 puan) tarafından
Bakin hanimefendi nerelisiniz bilmiyorum ama bu kadar koca duşkunu olmayin 

Yahu o karnindaki bebek sizin bu yaptiklarinizi hiss ediyor yillarca bebek sahibi olamayanlar var 

10 gun once dusuk yaptim canimdan can gitti

2 oglum var bende kiz istiyorum rabbime yalvariyorum 

O cahil kocana soyle onu babasi mi dogurmusta kiz bebegi begenmiyor yeter ya yil olmus 2024 savaslar kitliklar seller depremler dunyanin sonu geldi 

Hala kiz erkek bebek kavgasi var

Esin sevmiyorsa sen seveceksin o bebegi

Ne bekliyorsun birden bire erkek doguracagini mi

Arkadasim soruyor yazmissin kesinlikle inandirici degil

Ne çok seviyorsun eşini de rabbimin verdigi bebegi begenmiyorsun

Allah mi buyuk eşin mi bunu idrak edemiyor mu eşin

Bu arada cinsiyeti erkek belirliyor o spermler okuz kocandan geliyor bunuda soksun kafasina
-Reklam-
0 oy
(8,021 puan) tarafından
İkili test normal çıktıktan sonra 3 ve 4 ü yaptırmıyor bazı doktorlar detaylıya girdiğinde belli olur... 
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Ayrıntılı utrasonda belli olur. Tarama testleri kan yolu ile yapılıyor utrasonda da doktor gördüğünde söylüyor genelde ben ikiliyi yaptırdım doktor 4lu yerine ayrıntılı utrason önermişti 
(9 puan) tarafından
Tşk ederim cnm
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Askim ne fark ederki cinsiyet erkek kız onemli olan sağlıkli olmasi ben kizımı doğana kadar hic cinsiyetini bilmedim cok şükür sağlıklı kizım doğuldu cok sükur rabime
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Doktor sana kız demiş ve sen hala cinsiyetin değişmesini mi bekliyorsun öncelikle sağlıklı olsun diye dua et 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nazeymen (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
0 oy
5 cevap 92 göst.

378,966 soru

11,343,700 cevap

34,809 kullanıcı

...