0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Ya kızlar salyasi bitmedi gitti ya gerçekten çok fazla akıyor önü ıp ıslak sürekli hasta oluyor önlük bile dayanmıyor gerçekten. Kaç defa götürdüm doktora hep birşey yok birşeyi yok diyorlar ne yapayım ya ben 2 yaşında temiz bir kıyafet bile giydiremiyorum hep önü ıslak oluyor var mı çocuğu öyle olan ya 

8 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
2 buçuk yaşındayiz şuan aynıyız canım 4 defa değiştirdim günde büsbütün ıslak her yeri son 2 aydır arttı böyle olmuyordu ama şimdi ağzını tutamiyor resmen 
(137 puan) tarafından
Doktor 4 yaşına kadar normal diyo ama bu gidişle deliririm ben bitecek gibi de değil çok yol denedim bitmiyor sadece sakız verince ağzına çiğnediği zmn akmıyor ama sakızı sürekli yutuyor
(592 puan) tarafından
Ben vermiyorum Allah korusun yutma boğaza takılma riski var sürekli degisicek. kıyafet ama yaz olsa neyse kışın zor kendi de rahatsız gelip gelip sık diyor
(137 puan) tarafından
Hayır canım ya küçük parça veriyorm ama zaten o an çiğnerkn yok sadece sonrası var tabi yine geçecek İnşeAllah ya
(592 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Canim duzelir 
0 oy
(16,825 puan) tarafından
Küçük sandım başlığı görünce diş çıkarıyordur dicem se büyümüş bebe. Salyanin diğer nedeni de kurttur acaba bağırsak kurdu mu var bezini açarken dikkat et var mı 
(137 puan) tarafından
Her bez değişiminde bakıyorum onun için 2 ilaç kullandm ama fayda etmedi bağırsak kurdu olsaydı illaki çıkarırdı resmen kurcalıyorm bakıyorum dikkatlice ama birşey Yok
0 oy
(11,035 puan) tarafından
KBB ye de bi göster bence
(11,035 puan) tarafından
Hah işte benim oğlanda da geniz eti var geceleri salya yapıyo. Sen tekrar başka bi doktora git. İlerlemiş olabilir
(137 puan) tarafından
Geniz eti salya yapar mı ki
(11,035 puan) tarafından
Yapar çünkü burundan nefes alamıyo, ağızdan alıyo sürekli ağız açık olunca da salya oluyo. Bi incele çocuğun nasıl nefes alıyor?
(137 puan) tarafından
O zaman tekrardan KBB ye götürecem İnşeAllah bir faydasını görürüz
(11,035 puan) tarafından
Gitmekte fayda var. En azından ilerlemiş mi yoksa iyi durumda mı kontrol etmiş olursunuz. Geçmiş olsun
0 oy
(1,907 puan) tarafından
Biraz titizmisiniz benimki 1 yaşda hepsi çıktı dişlerin bende burun tıkanıklığı geniz akıntısındandan bıktım 2.5 yaşında hepimizin bir derdi var Allah biz annelere yardım etsin çok zor işimiz 
(137 puan) tarafından
Evet benimde oğlum bütün dişlerini çıkaralı çok oldu ama oğlum 3 Aylık iken salyasi akmaya başladı ve durmadı git gide arttı
(1,907 puan) tarafından
Ağzı açıkmi duruyor gündüzleri oglunuzun
(137 puan) tarafından
Hayır açık durumuyor kapalı iken de akıyor
(1,907 puan) tarafından
Bukadar fazla salya ozaman bilmiyorum dişten değil belki
0 oy
(2,062 puan) tarafından
O yaşta da salya oluyormu ya 
(137 puan) tarafından
Maalesef oluyormuş hemde öyle böyle değil
0 oy
(1,594 puan) tarafından
Sorma canım sorma benim oğlum da 22 aylik bizde aynıyız bir ara annemlerde kuzenimi gördüm oğlumun önlüğünü değiştiriyordum dedi ben üç yaşına kadar çektim salyadan öyle korkuyorum ki bizimde öyle olursa diye yemin ediyorum evden çıkarken sadece önlük ağız bezlerine odaklıyım onları hallediyorum önce gerçekten çok zor artık bebeler büyüdüğü için onlarda istemiyor akşama kadar oğlum atiyo ben takıyorum önlüğü://
(137 puan) tarafından
Aynı ben evde ağız bezleri önlükler asla eksik olmuyor bazısı cekmecede bazisi sürekli çantada artık hep yıkayıp kurutmaktan bıktım. Anne aç diyor çekiyor kndiisi sürekli ama mecbur takıyorum etrfimda hiç böyle salyali çocuk görmedim nereye gitsem bir benim çocuğumda var gerçekten çok zor bir durum Allah yardımcımiz olsn
(1,594 puan) tarafından
Ay evet sinir oluyorum bizde öyle aman takma şunu diyolar sanki ben keyfimden takıyorum
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Diştendir yani yapacak bişey yok ki
(137 puan) tarafından
Yok dişleri çıkaralı çok oldu bu dişten olamaz çok diş çıkaran çocuk gördüm ama böylesini hiç görmedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
16 Eylül 2024 Aile kategorisinde Semrak (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 561 göst.
30 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
17 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.