0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (2,581 puan) tarafından
Oğlum çok sınırlı ve psikiyatriste götürmek istiyorum ne gibi bı yol önerir ilaç vs bişey istemiyorum da yol gostersin diye neler sorulur nelere bakilir

7 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından
Çocukken giden biri olarak şurup vermişlerdi tabi duruma göre daha çok resimlerle test yapılıyor konuşuyor 
(2,581 puan) tarafından
4 yaş resim çizmeyi bilmiyo pek çok sınırlı çok inat ve bende çok bağırıp kızıyorum hamileyim diye tahamulum çok yok cok sabır gosteremiyorum bu benide üzüyor aslında ikimizinde görünmesi gerekiyor daa bunun için gidilir mi onuda bilmiyorim
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
3bucuk yaşında psikologa götürüyorum oğlumu oyun terapisi yapıyor seanslarda
(2,581 puan) tarafından
Ne için goturuyorsunuz
(14,030 puan) tarafından
Oğlum çok zor bir çocuk çok asabi çok ağlar beni tüketti 3 senede
(2,581 puan) tarafından
Peki çok kiziyormusunuz benim gibi ben hamileyim sabrım baya darlasmis ve çok çabuk sinirleniyorum bağırıyorum oğlum benden hem korkuyor hem daha kötü hircinlasiyor
(14,030 puan) tarafından
Kızıyorum malesef artık benimde sabrım tahammülüm kalmadı
0 oy
(1,934 puan) tarafından
4ysş çocuk nasıl resim çizmeyi bilmiyor?? Kendini ifade edebiliyor mu 
(2,581 puan) tarafından
Evet çok güzel ifade ediyor çok ta güzel konusuyor cizemeyince sinirleniyor anne bunu şunu yap diye bende eline vermiyorum fazla onun yerine etkinlik yapmaya yönlendiriyorum kalemle biseyler yaparken çabuk sıkılıyor
(2,475 puan) tarafından
Benim.oglum 3 yas 2 aylik yalnzca karalama yapiyor yuvarlak gosterdm bir iki kez yapmadi acaba sorun mu var konusma geriligi de var ayni zamanda
(1,934 puan) tarafından
Tv telefon çok bakıyorsa izletmeyin
(2,475 puan) tarafından
Tv ve telefony kestim
0 oy
(20 puan) tarafından
Canm ben gotrdum hiperaktif ve dikkat dağınıklığı için kırmızı reçete yukse dozda bı ilaç kullandık o bitti sonra eşim küçücük çocuğa bunları verip durma çocuk bu düzelir diyerek bı daha izin vermedi benmde içime sinmiyordu ilaç kullanmak
(2,581 puan) tarafından
Benimde içime sinmez ilaç kullanmak nasıl bı yol izlemeliyim diye fikir edinmek isterim sadece bu sabrımı çok zorluyor bende hamilelikten dolayı kendime acizim az bı sure kaldı bebekte olunca ister istemez dahada zorlanacagim bı yol söylerse uygularım onda düzelir inşa
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Önce sizinle iletişim kurup ardından çocuğun hareketlerini kontrol edip yönlendirme yapıp kontrol kurana kadar düzenli çağırıyor
(2,581 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
(2,581 puan) tarafından
???????¿??????
0 oy
(2,581 puan) tarafından
???????¿??????(₺(₺(₺(#88#

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy