0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (7,232 puan) tarafından
Soğan koydum Çin yağı vardı havluyu ıslatıp yağ damlattim hani ortam hem nemlensin diye hemde havayı temizliyor ya ama öksürüğü hiç kesilmiyor evde ventolin surup var bundan mi versem ay elim ayağıma dolasti

11 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Ver canm ventolin rahatlatır hatta hava makinesi varsa direk onlada buhar ver
(20 puan) tarafından
İki tatlı kaşığı pekmez bı tatlı kaşığı sirke birzda limonla karıştır sabah akşam ver onuda burda bı arkadaş da gördüm çok faydasını görmüş yada tereyağı erit biraz pekmez köy onu ilit ver canm
(20 puan) tarafından
Ama önce senin bı sakın olman lazım canm
(7,232 puan) tarafından
Ay dur hemen yapayım deli gibi kosuyom evde
(20 puan) tarafından
Ay bı sakın ol geçer inşallah ama ikisini aynı anda yapma birini yap içir ventolinde ver
(7,232 puan) tarafından
Tereyağ pekmezi verdim
-Reklam-
0 oy
(361 puan) tarafından
Ne kadarlık çocuğun. Biraz bal ver boğazı yumuşasın
(7,232 puan) tarafından
3 buçuk yaşında canım
0 oy
(2,062 puan) tarafından

Yasi kaç 

Geçmiş olsun 
(7,232 puan) tarafından
3 buçuk yaşında canım
(2,062 puan) tarafından
Sarımsak zeytinyağı ayak altına sürüp çorap giydirme yöntemi
Katı yesilnSabunu havluya sürüp sırtına giydirme yöntemi
Burnunu sıklıkla açma yöntemi
Tereyağı ısıtıp içine Pekmez koyup ılık yedirme yönetimi ve bol.l bol. Ilık su içirmek bunlar faydalı olabilir.
(7,232 puan) tarafından
Sarımsağı sürdüm soğana karanfil koydum basucuna cinyagi vardı havluyu sicaksuyla islatipbikac damla döküp kaloriferine koydum burnunu temizledim şimdi tereyağı pekmez verdim ay evin içinde deli gibi bı oraya bı buraya kosuyorum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Evde has zeytinyağı var mı 
(7,232 puan) tarafından
Bunları yaptım canım hala devam ediyo
(6,825 puan) tarafından
Bir kere dgl sürekli yapmak gerekiyor bnm oğlum böyle atlattı cnm
(7,232 puan) tarafından
Suanki krizi bı hafifletseydik gerisini yaparimda oksure oksure midesi bulanıyor genzine akıyor sanirim
(6,825 puan) tarafından
Bizde de aynısı idi öksürmekten midesi bulandı ve sürekli kustu bn sadece bunları denedim hafifletmsti eşim de şerbet yapmıştı oda iyi gelmişti istersen onu bı dene bnm oğlumun içi dışına çıkmıştı öyle böyle şiddetli bir öksürük başlamıştı balgam da vardı
(7,232 puan) tarafından
Şurup verdim daha önce yazmıştı doktor ventolin vardı şimdi rahatladı Allah razı olsun canım ay elim ayağıma dolasti o krize girdikçe odasında yok yok şuan uff
0 oy
(877 puan) tarafından
Keçiboynuzu pekmezi kesinlikle bir tatlı kaşıgı ver bak düzenli kullandıgında etkisini göreceksin şuan bile verdiğinde öksürügü hafifleyecek
(7,232 puan) tarafından
O yok şuan canım pekmez tereyağ verdim
0 oy
(570 puan) tarafından
Canım cok gecmiş olsun dün gece saat dört gibi kızımda ani bir öksürük başladı ama nasıl bir öksürük sanki nefes alamadı saniyede bir öksürdü hemen hastaneye götürdük kanında enfeksiyon cıktı bogazı çok kızarmış dedi doktor antibiyotik başladık 
(7,232 puan) tarafından
Midesi bulaniyo genzine akıyor sanırım
0 oy
(2,699 puan) tarafından
İnek sütünün içine kırılmış ceviz at kaynat ben öyle yapıyorum bide bizimki Buhar makinasında ancak geçiyor yakınınızda kimsede yokmu yada hastaneye gidip hava verin 
(7,232 puan) tarafından
Eğer geçmezse hastaneye alıp götürelim artik baya bişey yaptım da az hafifledi
0 oy
(155 puan) tarafından
Kaç aylık kizimkz
(7,232 puan) tarafından
3 buçuk yaşında canım yaptıklarımla hafiflettik şükür
0 oy
(155 puan) tarafından
Elma ve tarçını kaynat kaynadıktan sonra bal varsa koyabilirsin öksürüğü geçiriyor 
(7,232 puan) tarafından
Ondanda gündüz vermiştim canım hani gündüz iyi ama yatınca krize girdi resmen
0 oy
(433 puan) tarafından
Varsa zencefil ve pekmezi karıştır birazda limonla sılandır zorla ver anında kesiyor verince üstüne su verme ki boğazda bir müdet kalsın
(7,232 puan) tarafından
Tamam canım sağolasin aklımda bulunsun
0 oy
(916 puan) tarafından
Ayni sey dun gece basima geldi 3 yasnda aha dedim hastalandi kesn peteklerden sanirim gicik yapti cunku sadece gece oksurdu ben vick surdum.ayak altina corap gydrdm gogsune sirtina .bide suurp verdim hemen vala hatta hem iburemin hem perebron oksuruk surubu sabah bseyi yoktu sukur
(7,232 puan) tarafından
Bendede ventolin vardı ondan verdim doğal şeylerden verdim göğsüne zeytinyagli havlu filan koydum çok şükür az rahatladi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 365 göst.
0 oy
4 cevap 56 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 458 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu